Imena za bebu :D

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
davor
Posts: 403
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:32 am
Location: Sarajevo

Post by davor »

mislim da je podnosi dosta dobro,ali ona najbolje zna :)
Ali nije se nesto previse udebljala samo joj je stomak narastao,kada je gledas sa leda nemozes ni skontati da je trudna..Jedino sta nju zeza je to sto joj oticu noge i ruke,valjda je to normalno?Doktori kazu da jeste..
Eto bili smo na moru i ona je super podnijela i put i sve ostalo..
Ali vise brate dodijalo cekati da se vise hoce poroditi..A kako neznas jeli djecak ili djevojcica,jesi li bila na ultrazvuku ? Sta oni kazu?
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

I mene stalno pitaju da li mi oticu noge no za sad je sve ok i nemam taj bed.
Cuj, ja sam do sad bila na 3 ili 4 ultrazvuka samo sto nismo uspjele dobiti lijepu sliku da bi se spol mogao vidjeti. Beba se uvijek nekako okrece i pokazuje nam se s ledja ili zguza pa nismo uspjele skuziti sta ce biti. Zadnji put joj se ucinilo da je curica ali to je bilo samo na neki moment i nije sigurno sta je stvarno. Opet idem u 22 tjednu pa cu tad valjda saznati. Znas ono, da ima starijih zena koje ti vide po obliku stomaka sta cekas i meni tako sve one govore da nosim decka a i ja imam neki feeling da ce biti decko no mozda se i iznenadim.
Sta vi cekate?
Ja nekako nisam u stresu i jedva ocekivanju poroda. Cini mi se da je to ipak jos podosta vremena, 3 i po mjeseca i u tom periodu ima da se zaokruzim i udeblajm i jedva hodam i svasta nesto. Mislim da je najduzi u svemu onaj period od 7 do 9 mjeseca a do tad imam jos cijelu jesen i zimu i pred Bozic i Novu Godinu mi dolazi moje bebce
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
davor
Posts: 403
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:32 am
Location: Sarajevo

Post by davor »

Aha neznaju sta je jos!Nama kazu da ce biti curica,imamo mi vec i ime:Lea!
Hej bio sam i ja prisutan na ultrazvuku i umro sam od smijeha sta nasa beba radi,samo se vrti i stalno mase rukicama i nogama,kaze moja zena da ce biti neki akrobata :)
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

ja sam isto riknula od smijeha kad sam skuzila kako beba vec sad stavlja nogu u usta :-D
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
davor
Posts: 403
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:32 am
Location: Sarajevo

Post by davor »

ha ha ha ha :)
User avatar
davor
Posts: 403
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:32 am
Location: Sarajevo

Post by davor »

kako trudnoca?Jesi dobro?
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

dobro. U zadnjih par dana sam pocela osjecati bas jace udarce a cini mi se da sam jos malo stomacic dobila samo se ne vazem pa ne znam.
Ovaj iduci tjedan idem opet vaditi krv, druga analiza krvi, kao malo detaljnija jer ce mi prvo vaditi, pa davati nesto slatko za jesti pa opet vaditi. Onda sa nalazima idem doktorici pa cemo opet geldati bebaca
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Post by bojanol »

Hej Sunrise, čitao sam da je Austrija jedna od najsrećnijih država na svetu. Baš mi je drago da si tu gde si. I zbog deteta, a, i zbog tebe.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

najsrecnija? U kom pogledu?
kad bi vidio ljude i njihove face u tramvaju ili na ulicama vidio bi da je sreca jako daleko od ove zemlje.....ako mislis na nesto drugo, poput zdravstva itd onda mozda igra ta izjava

pozzzzz
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Post by bojanol »

E, a da vidiš lica ljudi u vozovima po Vojvodini. Svi pucaju od sreće i zadovoljstva.
Verovatno su mislili na zdravstvo, obrazovanje, kulturu, dostupnost informacija, mogućnost slobodnog kretanja po svetu, itd.
Post Reply