Naša stara jutarnja kafa

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

kafa!!!

Post by katarinadimedici »

OMAREEE!
O'LADI TI SE KAFA! :smt006
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ništa ti stavi novu,za Omara :D
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Stavi jednu i za mene :!: Sad sam ustala...ne mogu da spavam,a trebalo bi,jer smo sinoć bile na sajmu,na žurci :smt026 ,i skakala sam celu noć...Pa mi se slošilo,mislila sam da ću pasti u nesvest... :smt073 ...da da glava će explodirati....
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

A ljudi - nije se Omar naljutija nego mu je nesto s kompom u kifu - mozda je malcice preosjetljiv ponekad, ali eto - ljut nije - zajebala san se - hehehe !!!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ajde pored ove jutarnje da ubacimo i večernju kafu isto pod ovom temom... :partyman:
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

e da vam kazem...sinoc sam bila na NA sastanku i bas sinoc su dijelili privjeske za uspijsan oporavak. I onda pitaju kao ko ima manje od 30 dana clean time...ali je uspio biti cist danas-ja dignem ruku...i onda ustanes ovaj te zagrli i da ti pivjesak na kom pise "dobrodosao" i "samo za danas"-kao nagrada sto si tu i sto si danas uspio...onda pita ko' ima mjesec dana-par ljudi se javi..i ja dignem ruku...kazem pa sa jednim imam mjesec dana sa drugim nemam...i da mi taj 30day chip na kom pise "clean and serene for 30days"..znaci cist i spokojan 30dana...nekako mi je bilo drago...da neko cijeni cak i jedan dan cistoce i da te nagradjuje za to...Poslije pricam s ljudima tu i kaze ovaj tip kao cist znaci biti totalno cist...nemozes biti pola cist...ja onda pitam pa znaci ne mogu to brojati tako...kaze on mozes..samo ono najvaznije/naj teze se broji. Ja mu kazem...da cinjenica da sam uspijela pobjediti jedno zlo utice pozitivno na mene i daje mi snagu da pobjedim i drugo. Svi su se slozili s tim...
a to jeste tako...meni barem...ja moram imati nesto pozitivno u zivotu da bih mogla nastaviti da koracam dalje. Npr u skoli ako dobijem C (3) necu imati volje da ucim kako bih to ispravila..nekako me obeshrabri...ali ako dobijem A (5) onda cu uciti ko' luda kako bih dobila jos jedno jer je dobar osjecaj...tako i svim ostalim..to i nije bas naj efikasnije u zivotu ali sta mogu...da li neko ima slicnih problema? I razumije o cemu pricam? hvala...eto toliko,,,
Luna
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

dobro jutro svima,sta kod vas ima?ja se evo (opet)skidam s' 'eroina :( (a sta cu,moram malo da se,jel',nasalim na racun moje gluppe situacije...)
nego,prosto mi drago da vidim(tj.procitam)da bar nekome koliko-toliko dobro ide(kao na primer Luni :smt023 !!)...
hhuuuhh..ljudi nisam ni za sta..evo ni kafa mi se ne pije odjutros nego ovde cevcim neku limunadu... :smt120
a sta se kod vas ''kuva'',mislim,pije,konzumira...???
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Ja prvo dobijem jutarnju terapiju :smt101 ....pa tek onda pijem kafu :drinkers: ...
Nego nešto sam ovih dana opet upala u neku depresiju...teško mi je i da kucam...poludeću :smt013 ...
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

ns...bas sam danas mislila kako si...kako ide? kako ces? ajde da zavrsis i ti vise jednom zauvijek s tim sranjem. Eto imas subutex pa fino kreni...idi kod savjetnika...radi nesto na svom oporavku. Koliko toliko mi i ide dobro...barem sa dopom :-D
a bice i sa drugim...znam. Pisi kako si?
Pepi...nemoj se predavati depri ok? bori se protiv nje...dodje to i prodje znas i sama. Od K je tolika depra i totalni emocionalni krah...uhhhh...
probaj se malo fizicki aktivirati...meni nekad i mala setnja pomogne...
zvrky sta se desava? kako si?
Ramona...daj pa ni kafu s rajom vise ne pijes...kao ti si sada starija pa zaboravila pacurliju :wink: ...salim se...kako si>
omare...stavi bolan norton antivirus protection-free 30 day trial.barem nesto.
Oxo sta bi? nestade opet...
za sve ostale puno pozdrava-nisam nikoga namjerno zaboravila
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ne dešava se ništa,loše sam,stalno se nerviram i pizdim zbog raznoraznih stvari...pogledaj moju temu biće ti jasnije koji je moj problem...Drago mi je zbog tebe samo furaj dalje :!:
Locked