Naša stara jutarnja kafa

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ja ne znam ovde nikad nikog nema kad ja dođem ili ja dolazim u pogrešno vreme :smt102
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Sada je sedam i 55, a ja ko kreten blejim u komp,i pijem :drinkers: ,jer me bude za terapiju u 6,i ja onda posle ne mogu da spavam :!:
U svakom slučaju,čini mi se da je pred nama lep i sunčan dan....pa...uživajmo :smt040
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Evo opet nema nikoga :smt010 recite mi ljudi kad ste naforumu imam utisak da pričam sama sa sobom svaki dan :cry:
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Fala, fala svima na čestitkama ... uh, sve sam starija i starija (a ko nije, hehe - no znate na što mislim :wink: )
Nego Omar se izgleda nešto ljutiiii heh :?
Omare dragi - ti si hipersenzibilan čovik - ne volim taj izraz jer je strašno ofucan i odmah me podsjeća na neku jeftinu, pseudo- psihologiju iz američkih filmova - ali doista si preosjetljiv - pa nemoj se ljutiti ako ti se čovik ne javi dan-dva; ne znači to da čovik (ili ja ili bilo tko) misli loše o tebi, ili da te zaboravio, ili da se folirao dok ti je prije govorio lijepe riječi!

Imam ja jednog takvog frenda. OK, on je ekstrem, ali podsjećaš me na njega. Ovaj ti je ovakav: bili ste skupa tu večer i sve super - sutra - slučajno ostaneš bez poruka na mobu - ili si jednostavno zaokupljen i radiš/misliš nešto drugo - pošalje jednu poruku - naravno, ne dobije odgovor - druga poruka odmah glasi nešto a la 'E vidim ja koliko ti mene voliš', 'Baš si mi pravi prijatelj', 'Brzo ti mene zaboraviš', 'Uživaš ti s drugima a mene ko jebe', 'Ja sam za tebe nitko' i slično. I onda ja - što? Popizdim! Prvo što moram smisliti i otipkati nešto a la 'Zašto si brate takav: pa znaš da si mi drag jebemu mater...', navesti razlog zašto mu se nisam javila, paaa onda sačekati njegovu drugu poruku, paaa onda opet nešto slično, i tako sve dok se smiri, što se obično skuži po tome što vrati neku kratku sms a la 'O jebo te ja', ili nešto tako krasno i umiljato, i tada mogu opet baciti mobitel i odahnuti. Na koji sat!

A meni - ljudi - tri kile živaca i četiri sijede! E, ali njemu je to nemoguće objasniti - nemojte misliti da nisam probala, izgladit situaciju koja se vječito ponavlja i koja me košta toliko nervoze! Kako nisam! Al' to ti je ono 'ne zna, a učit se ne da'... Neee moguuu to braaate miliiii - meni je to teret - aa nemoj tako jebemu mater - ako smo jednom uspostavili prijateljsku/bilo kakvu duhovnu vezu - normalno je da se 'spomenuta' zasniva KAO PRVO na međusobnom povjerenju - upravo to i godi, kod takvih odnosa, onaj osjećaj da se možeš opustiti, da je netko 'tu za tebe', iako nije tu - da možete šutjeti u ugodnoj tišini - i da mu ne moraš svaki čas ljubav ili simpatiju dokazivati RIJEČIMA! Ili još gluplje, riječima otipkanim na mobitelu!!!

Znate što mi je palo napamet sad? A to je vjerojatno istina - takvi se ljudi - koji mjere ljubav riječima (naprimjer ono što on meni zna napisati 'Vidim koliko me voliš, cili dan se nisi javila') mogu jaako fiiino opeći u životu - to su ko oni 'Taj dečko je naš susjed - uvik bi se lipo javio u prolazu - baš fin momak' - kad on - masovni ubojica - cijeniti osjećaje prema riječima - mmmmmh - ne znam kako bi se snašao među Indijancima - oni jako malo govore - DJELA su važna a ne riječi!

'All I ever wanted,
All I ever needed
Is here in my arms
Words are very
Unnecessary
They can only do harm'
(Depeche Mode Enjoy the Silence)
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

'All I ever wanted,
All I ever needed
Is here in my arms
Words are very
Unnecessary
They can only do harm'
(Depeche Mode Enjoy the Silence)
Da,da....ovu stvar od depesha mi je posvetio moj nesuđeni muž,koji mi strašno nedostaje,i ne znam kako da mu pomognem,kad ne mogu pomoći ni sebi :!: Bojim se-nikada se neće skinuti,a onda će kriviti mene-to je zato što sam ga ostavila... :smt090
Ipak mi nedostaje da se ujutru budim u njegovom zagrljaju :smt089
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

heeeeeeeej heeeeej ljuuudiiii!!!!bas ste mi nedostajali!Evo i ja se vratih sa putovanja i taaaaaakooooo :-D
pa di ste vi bili,sta ste radili?
CMOOOK SVIMA;Sanela,Luna,Omar,Katarina(jel' ti syigla razglednica?? :? ),Mustafa...itd.itd...ahh pa daaaaaaaaaaaaaaaa;RAMONA!Pa srecan rodjendan PDT_Love_06 31-vi,mlada devojko!!! :supz: :smt026 PDT_Love_16 (s' malim zakasnjenjem :wink: )....
''vidimo'' se ljudi ujutro na kafi!
cao! 8)
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Post by katarinadimedici »

Polako se vraćaju ovi srećnici koji su bili na odmoru!DOBRODOŠLI!

NS :heart: DOBILI SMO RAZGLEDNICU,HVALA!
Najviše je obradovala Gagu,koja se sva važna hvalila kako joj se "javila drugarica"!Nadam se da si O.K.?!

Što se tiče rasprave o načinu iskazivanja osećanja,svi smo različiti!Ja lično,zaista retko nekome mogu reći:"Volim te!",smatram to nepotrebnim,mislim da se te reči "izližu" od suviše česte upotrebe!Moj muž je drugačiji i to me neki put strašno nervira!Kako kaže Ramona,DELA SU VAŽNA!

Pepeljugo,šta tebi ustvari nedostaje?Buđenje u njegovom zagrljaju ili život kakav ste vodili?!Opet ono što ponavljam i svojoj ćerki stalno:da je ta ljubav zaista jaka i iskrena,u svemu ovome bi bili zajedno,a veruj mi da je tako nešto nemoguće!I ja sam bila ubeđena u to da je ljubav između dva narkomana moguća i svima sam to htela da dokažem!Ni ti,a ni moja ćerka,nećete me poslušati,jer je ono što vi preživljavate i osećate "jedinstveno" i "šta ja mogu da znam o tome"!Nažalost,niko ne dozvoljava drugome da lupi glavom o zid umesto njega!Svi misle da je njihova glava tvrđa!
Ako misliš da se izvučeš iz svega ovoga,zaboravi na njega,zaboravi na svakog ko ima veze sa dopom!Nađi mladića koji ne zna šta je to,koji će te voleti i pomoći da zaboraviš na ovu ljubav koja je jača od svih ostalih!
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Pepeljugo,šta tebi ustvari nedostaje?Buđenje u njegovom zagrljaju ili život kakav ste vodili?!
Ono što meni nedostaje,jeste buđenje pored njega,ali nas,kada smo počeli da živimo zajedno bili čisti i on i ja...TO MI NEDOSTAJE-NORMALAN ŽIVOT SA NJIM :!:
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

tratincice tratincice ti divni cvijete-asa!!! hahahah....lud je bio mali...nema ni ljudi ni kafe ni kafane ni konobara koji se naljutio sto sam valjda u njegovo ime otvorila kafanu...pa da se ne bi ljutio da kao pijemo kafu bez njega ja reko' ajde da pijemo chaj posto nije kafa ista bez omara...ono red je nekako..i on se eto naljutio,,,ihhh....pa ne znam sta sam trebala uraditi...zaista. Meni niko nije pisao 2 sedmice...a bila sam tu...a ti si bio na moru...sto se ti nisi javio jednom..sta se ja sada trebam naljutiti...ne gumo...i ja sam prija bila posesivna i sve ali sam se promjenila i naucila da to samo tjera ljude od tebe a nikako priblizava....
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

:wink: ...prosto ne znam šta da kažem na pepeljigin post...eto čisto da se oglasim i da sam tu posmatram sastrane...
Locked