Nasa draga kafica!!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

star

Post by star »

A ja baš propustih izgleda najbolji deo, taj sa Titanikom? Mislila sam da je Amir Mansonov drug iz AN?! Ljudi će svašta učiniti da privuku pažnju na sebe! Još jedan dokaz u prilog tezi da je kod velikog broja "narkomana" narkomanija, zapravo periferni problem. Ušli su u nju, kako bi imali opravdanje za ostale psihičke tegobe! Iz sopstvenog primera dosta toga sam naučila! Moj suprug je bio bolestan i mnogo pre droge, a kada je došao do duboke šizofrenije narkomanija mu je bila poslednji na listi problema!
No, Sanela, kako je bilo? "Sunce i leto i more"...Nije leto, ali svega ostalog je bilo na broju, zar ne?!
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

I kako čovek da se ne nasmeje :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Mogla bi i ja da se registrujem još par puta...Za svaki slučaj-nikad se ne zna aahahahhahahhahahah :!:
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ti nisi banovana zasto bi registrovala jos nikova? Titanik je kao i mnogi bio banovan i zato sad ima drugi nick. Mozda bi i ja mogla malo da se maskiram,ajde svi da promenimo nikove i onda s ekao ponovo upoznajemo ...pih..
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
perica

Post by perica »

Ovo za menjanje nickova,nije lose. Mozda "novi" pomognu da se bolje upoznamo!?
No ,sta je sa kaficama,pojede kapitalizam sve kafomane.?
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Vozdra draga moja raja,znam,znam,ruzicete me sto me nije bilo dugo,ali znate kako je,zena jos mali u stomaku!
Kako ste mi vi,ima li kakvih novi desavanja?
Sanela kako si ti,jeli te zivciraju ovi insani,ja znam koliko si ti pametna i nikada neces dozvoliti da te glupani isprovociraju!!!
Eto ja da vam se javim,a u buduce se javljam malo cesce upoznat cu vas sa suprugom i kad vidite NICK MAZALIJA,znajte da je to moja zena koja je vjerujte mi sto je najvaznije dobar covjek!!!
Pozdravlja vas OmChO!!! :wink:
User avatar
Bezze_Sa
Posts: 69
Joined: Tue Jul 26, 2005 1:31 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Bezze_Sa »

OOOO vidi vidi ko doš'o..... :)
Ja svašta čuo da ti se izdešavalo u ovo zadnje vrijeme.... al' haj necemo o tome...
kako zena? noga?
haj bas mi je drago sto si sredio komp, sad mozes na net
Haj pa se cujemo
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Oooooo ko doso,ko dosoooo.Ne mogu da vjerujem pa vidim ja mene noga svrbi a to me nikad ne vara.
I ja sam čuo mnogo,mnogo toga ali kao sto kazes necemo o tome bas ovde.Valjda cemo se sresti i uz kaficu i u četri oka porazgovarati kao sto smo to uvijek i radili.
Puno sam sretan sto si ziv ali puno si me i naljutio,ali nema veze ja sčekam tu kaficu.
LJUBIM TE ,BRATESKI BRATE!!!!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

heeeeeej, pa gdje ste vi, Sarajlije?
Prije na ovaj forum dođu ljudi iz cijelog svijeta, nego iz Sarajeva! ccc
Pa šta ima? Šta se radi? Kako provodite ove lijepe sunčane dane? Ja sam jučer išla na Vrelo Bosne, našetala se, ručala, odmorila... ništa ljepše nema od prirode!

Kakve se to tajne skrivaju? Šta se to priča? Hajde da malo promahalamo :) Ma šalim se ja... Nek ste vi živi i zdravi. Omčo kako žena? Kad se beba očekuje?
perica

Post by perica »

Dobro bre Sarajlije ,da li ce mi iko reci da li je poznavao LINDU BRAILO, zivela je u ul. ANTUNA HANGIJE,IMA CERKICU,I RADILA JE I SIMENSU U SARAJEVU. MOGLI BI BAR DA SE RASPITATE AKO JE VI NISTE POZNAVALI. AJDE,MALO RAZMRDAJTE SIVE CELIJE,VALJDA VAM NIJE MRSKO,A!??
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Ja sam čula za nju, ali je nisam poznavala.... Umrla je, jel tako?
Inače, ove informacije bi bilo bolje da tražiš da ti ljudi pošalju putem privatne poruke. Ovako je neumjesno iznositi privatne pojedinosti...
Post Reply