HITNO POMOC?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
elzi
Posts: 69
Joined: Mon Apr 02, 2007 1:34 pm

HITNO POMOC?

Post by elzi »

pozdrav svima!Muz mi uzima speed godinu dana u intervalima svaki drugi dan,ja nikada nisam nista uzimala!Jako me je strah za njega on mi stalno govori da je to nista i da se od toga ne moze postat ovisnik jako sam depresivna uz to imamo dvoje male djece on ima 28 godina stalno je nervozan kad neuzme a kada uzme onda ne spava.Sta je to speed i koliko je opasan?
{RUBIN}
Posts: 35
Joined: Fri Sep 01, 2006 1:29 pm

Post by {RUBIN} »

Speed - vrsta amfetamina, povecava budnost, daje energiju, povecava snagu, posle konzumiranja se najcesce javlja nemogucnost spavanja, dugorocne posledice su razne, medju ostalog srcani problemi, poviseni pritisak, kao i razne vrste psihickih problema - depresija, paranoja, itd...
Stvara zavisnost - tvoj dragi ne bi bio u losem raspolozenju kad ga ne uzima da nije tako...po stazu i ucestalosti, rekao bih da mu se ne pise dobro nastavi li tako...
Cessante causa cessat effectus.
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

U principu nece postati fizicki zavisnik, ali psiha mu je sada u takvom stanju da svakog dana trazi spid i spid i jos vise spida. Kako bude nastavio, bice sve gore. Ono, jedino pozitivno je to sto ne uzima heroin :)
Mada, jednog dana ce mu dosaditi to sto posle "lude noci" ne moze da spava i uzece od ortaka heroin, u pocetku samo da se spusti sa spida. Vremenom ce mu se vise svideti heroin od speeda (jer posle spida si nervozan i ne mozes ga uzimati svaki dan), a heroin je bas za svaki dan.
Dok on ne shvati da je u problemu nece prihvatiti nikakvu pomoc.
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
Post Reply