Nasa draga kafica!!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
chill_out
Posts: 114
Joined: Tue Feb 20, 2007 4:07 pm

Post by chill_out »

A dragi moj Saša, koje buđenje.... :cry: Nisan uspila odspavat niti pola sata kad ono zvoni mobi-tele, susjeda zove na kavu... Sreća šta danas i nemam nekih obaveza, predavanje je složeno za sutra ujutro, samo noćas moram spavat inače će me studenti sutra gledat uzduž i poprijeko... :cry: Jaaaaoooo, a moja prija (drugarica) sinoć navalila-idemo van, pa sam je pratila i izludila. Svi tamo hi-fly, šmrkenzi i duvanzi, a ja čista! I ostala, naravno. Al se ona tako uredila da je eno u mojoj sobi spava (vozila sam je doma, potpuno nestabilnu na nogama) i tako... :smt021 -uz to sam morala trpit nekog napaljenog lika... KATASTROFA!!! :cry: :cry: :cry:
Que mas puedo hacer en este dia donde la suerte a cambiado por completo yo siempre pensaba que te tenia y es ahora que me doy cuenta que todo es insierto...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ocu Sanela javicu se samo da se to sve organizuje,posto je vec bilo okupljanje u beogradu sada se nesto dogovaramo da se isto odrzi i u sarajevu,a nije fora da dodjem tu a da vas ne vidim heheheh
Chill sve je to ok sto si ucinila drugarici ali nemoj to sebi da radis verujem da ti nije bilo ni malo prijatno da ih takve gledas.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Nocas snijeg malo napadao, jutros sam se obradovala a sad ga vise ni nema. Steta!

Ljudi moji ja sam dobila neku zicer ponudu za neki job. trebace malo vremena da se sve izrealizira no to mi je vjerovatno najbolja zivotna ponuda kojom cu se financijski osigurati u roku godinu dana do velikih visina. A, sve legalno hehe :-D . samo treba malo strpljena i mrvica srece da stigne nesto sto ocekujemo dugo vremena. Zarada je ogromna, rizika nece biti s dobrom organizacijom i uz to cu jos i putovati po svijetu.

kako je vrijeme u Splitu?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Dobro jutro raji, imali koga da pijemo tj. da srčemo fuka.Evo ja pristavio još sam kupio rahat lokum heheh njam njam :D :D .
Sta vi radite ,Sunrise jel to pao snijeg ??? .
Sanela stari druze kako si mi ti???
Zvrky drug vozdra!!!! :-D :-D
User avatar
MAKI
Posts: 355
Joined: Wed Feb 21, 2007 1:33 pm
Location: IZGUBLJENI ANĐELI TUGE

Post by MAKI »

KAFAAAAAAAAAAAA :drinkers:
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Dobar dan vam želim svima :)

Evo ja doručko-ručam Yogsi - obrok u boci... Danas kiša u Sarajevu (ja ovdje dođem k'o meteorolog) ali nekako kad je ljepše vrijeme, odmah ti i svijet oko tebe ljepši. A posla k'o u priči... trebam se malo bolje organizovati.

Pozdrav za sviju :smt006
User avatar
Dragana
Posts: 263
Joined: Tue Jan 09, 2007 10:16 am
Location: Obrenovac
Contact:

Post by Dragana »

Jel ima ovde slobodno mesto za kaficu....jest' da je ne pijem ali picu caj???? :lol: ili da otvorim novi topic cajanka??? :lol: ili da se pravim da pijem kafu??? :lol: :lol: salim se pozdrav svima!!!
Sanela pijatno!(sa zakasnjenjem) :lol: :wink:
Image
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

cajanka ti nece uspeti to smo vec pokusali jer i ja ne pijem kafu tako da prilagodi se hehehhehehehehehhe pravicemo se da pijemo kaficu,a i nije tolika car u toj kafi vec u jutarnjem caskanju ,meni je samo zao sto ja obicno u to vreme kad oni piju kafu ja spavam jer nocu vrsljam po internetu. znaci zakljucak glasi pocni da je pijes hahhahaaaaahahahahha kad ne mozes protiv njih ti im se pridruzi :-D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

e jutros sam ubjedljivo prva na forumu i kafici :)
Drage moje, ne pijem ni ja kafu, ali ovdje dok pišem popijem kapućino ili čaj. Ne pije se kafa zbog kafe, nego zbog raje :)

Ugodan dan vam želim...

Sutra se kod nas ne radi, Dan državnosti, pa ću malo da se odmaram tralalala
User avatar
MAKI
Posts: 355
Joined: Wed Feb 21, 2007 1:33 pm
Location: IZGUBLJENI ANĐELI TUGE

Post by MAKI »

Ah evo i mene! Dobro jutro Vam želim i naravno prijatan i ugodan dan ! :wink:
Post Reply