MAKI

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
MAKI
Posts: 355
Joined: Wed Feb 21, 2007 1:33 pm
Location: IZGUBLJENI ANĐELI TUGE

MAKI

Post by MAKI »

Evo već par dana šetam po ovom sajtu pa odlučih i ja da se javim i da svima poželim puno ,puno,puno volje i hrabrosti da istrajete u svojoj borbi jer vredi ...
Last edited by MAKI on Fri May 01, 2009 12:08 am, edited 1 time in total.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Hvala MAKI,osecaj se ko kod kuce :D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
chill_out
Posts: 114
Joined: Tue Feb 20, 2007 4:07 pm

Post by chill_out »

Brz si Maki, ja san u početku šetala, skoro pa više od misec dana, praktički san ovdi nova, ali san zapravo stara- sve pročitah 8)
Šta inače ti radiš? Stavija si se pod ispovidi, pa ispovidi nam nešta... :wink:
Que mas puedo hacer en este dia donde la suerte a cambiado por completo yo siempre pensaba que te tenia y es ahora que me doy cuenta que todo es insierto...
User avatar
MAKI
Posts: 355
Joined: Wed Feb 21, 2007 1:33 pm
Location: IZGUBLJENI ANĐELI TUGE

MAKI

Post by MAKI »

Pa i nisam baš toliko brza i ja sam šetala nekoliko dana po ovim stranicama pa reko ajde i ja da se javim.Inače za priču ćete malo sačekati jer isuviše je bolna pa mi treba malo više vremena,jer sam zbog prokletog dopa izgubila majku jer kada je saznala da koristim heroin pozlilo joj je i nažalost preminula je ... ali evo ja nekako guram dalje,čista sam već 8 meseci ali osećaj krivice i griže savesti je uvek prisutan...
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Post by ONO »

Cao Maki!!!

Eto samo veliki pozdrav, dobro nam dosla i kao sta Zvrx kaze, osjecaj se kao doma...pisi kad budes spremna, ima ovdje brdo ljudi koji ce te saslusati i razumijeti. Meni je ovaj forum dosao kao terapija, spasio me od raznih buba i crva i dosade :wink:

jago
My lost...and here we go again...
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

maki,prvo dobrodosla.meni je trebalo pola god da pocnem uopste nesto pisati-cak onaj najbolniji dio ispovijesti nisam napisala(nije to samo decko me davio,tukao,vjesao o garnislu,stavljao noz pod grlo...i ja ga na kraju izbodem i provedem 2 dana u cz-a pravnik sam.terete me za teske tjelesne pvrede)...onaj sami pocetak ,ono najbolnije jos nisam podijelila sa vama.vjerujem da polako hocu.zao mi je zog tvoje majke,sad bih plakala...i ja sam moju zamalo izgubila,ni u najludjim snovima joj to ne bi palo na pamet-njena lijepa,sdobra cerkica,zivi u bg,zavrsava fax,svi ponosni...i onda samo jedno vece(pomogli su mi clanovi foruma...ono,zvrky,i mnogi drugi..)da to prevalim preko usana ,i srusim joj svijet-bolje sad-nego da joj jave da su me nasli kod nekog kontejnera...bijemo bitku,ja sam mnogo porocna,znas rode se takve osobe,svasta sam im radila...molim se oprostaju!a ti sve lijepo iscitaj,pa pocni lagano-meni je mnogo lakse od kad sam ovdje sa svojima...kissssss from montenegro :wink:
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
MAKI
Posts: 355
Joined: Wed Feb 21, 2007 1:33 pm
Location: IZGUBLJENI ANĐELI TUGE

MAKI

Post by MAKI »

HVALA VAM na dobrodošlici.............baš kako si rekla RAJOUNO, niko nije mogao da poveruje da neko poput mene (fine,dobre,lepe i zaposlene osobe na visokom položaju) može da uradi takvu neku glupost ali znaš kako to već ide.... društvo,okruženje,želja za nečim novim,kao samo jednom ću da probam...ali posle tog prvog puta kupila sam kartu a da toga nisam ni bila svesna za vožnju u jednom pravcu bez povratka...a onda mi je neko sasvim slučajno pružio ruku spasa kad sam htela skroz da se skenjam posle majčine smrti i odveo me na lečenje u Palmotićevu u Beogradu.Tamo su mi stvarno pomogli i vratili me na neki koliko-toliko normalni put ,vratili mi veru u život,ljude oko sebe i u sve ono na šta sam zaboravila dok sam bila pod dejstvom PAS ,jer te heroin okreće za 360 stepeni i sve postaje nebitno oko tebe sem tog prokletog đavoljeg praha...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Dobrosola Maki

Pisi kad za tim osjetis potrebu, nije forsing, ja svoju jos nisam ni pocela a tu sam oko godinu dana, ustvari skoro dvije

360 stupnjeva? hoces reci 180?

Pozdrav
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
MAKI
Posts: 355
Joined: Wed Feb 21, 2007 1:33 pm
Location: IZGUBLJENI ANĐELI TUGE

Post by MAKI »

POZDRAV I ZA TEBE SUNRISE !!! :roll:
User avatar
MAKI
Posts: 355
Joined: Wed Feb 21, 2007 1:33 pm
Location: IZGUBLJENI ANĐELI TUGE

Re: MAKI

Post by MAKI »

Makica je sjebala 3 godine cistoce... :(
Post Reply