Implant,gde ima u Beogradu?

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

To jeste blokator ali samo za heroin,sad tacno je i da moze da se probije bas tako kako si rekla znaci dobro si se raspitala....
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Johnny
Posts: 1
Joined: Wed Apr 19, 2006 12:12 pm

Post by Johnny »

Naltrexon implant sa trajanjem od 3 meseca možeš naći u specijalnoj bolnici za bolesti zavisnosti u Beogradu, Mikolšićeva 9, 011 344 62 37, 344 62 38 košta 450Eura
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Moj ortak je stavio taj implant. Kompletno lecenje sa tim implantom ga je kostalo oko 6000 evra, ako ne laze. Medjutim ili mu nisu dobro stavili ili je nesto drugo u pitanju, ali to mu je skroz oteklo i bolelo ga je dugo. Na kraju se istripovao i otisao na opstu hirurgiju da mu to izvade. I naravao, sutradan se uradio. E, jel mogu da dobijem broj od tog dr Popovica?
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
aftermath
Posts: 6
Joined: Fri Dec 01, 2006 11:45 pm

Post by aftermath »

ja sam cak upoznala lika koji je sam sebi iscupao implant vise puta,nozem i odmah na semu...bolest!
nego,jel zna neko nesto o ibogainu?
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Post by ONO »

Ne znam sta bi ti rekao, moje misljenje...dosta nedostupno, skupo i weird a imam zive primjere oko mene (njih 3 je bilo na terapiji u SLO i svi su se vratili na pdo). Ne znam, meni je to nekako...sta ja znam-...mislim da ima i boljih nacina. Ali probijanja blokade... zasto?? Ako se odluci neko time lijecit i onda si iscupa inplant...pa nije takav karakter za inplant nego za hepove (eventualno)
My lost...and here we go again...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

To je moguce da se dogodi ako se odmah na pocetku lijecenja odluce za implantant, ono sa dopa dopa dopa imas nesto u tebi i ne smijes uzeti dop a sve iu tebi umire za njime. To ih je ocaj natjerao. Za ljude koji su dugo godina na dopu, koji se nisu uspjeli skinuti s 21 danom, koji su uzimali vece kolicine dopa i koji ne zele u komunu, za njih je metadon ok, kao npr ja. Ali ja ne znam da li bi ja uspjela da sam s dopa isla na sub, odmah na njega, ne znam da li bi bila psihicki spremna i da li bi to mogla podnijeti. No, sad, nakon skoro 8 mjeseci metadona se osjecam dovoljno spremnom da idem na subutex.
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
natasa
Posts: 22
Joined: Sun Dec 10, 2006 1:40 am

Post by natasa »

Ima li negdje mjesto u R.S ili Federaciji da se moze nabaviti Nalorex i koliko kosta,i da li ima neka klinika u R.S ili Federaciji za ugradnju imlanta?HVALA
Marija_sunrise
Posts: 4
Joined: Wed Oct 26, 2011 5:10 pm

Re: Implant,gde ima u Beogradu?

Post by Marija_sunrise »

Dobar dan. To se radi u klinici Sunrise u Beogradu. www.klinikasunrise.rs . toje skroz bezbolno i procedura traje 3 min. Postoji nekoliko vrsta implanta. Naibolja je na tri meseca, pa se radi ponovo. U toj klinici to radi doktor poreklom iz rusije. i cena je od 200 do 400 eura, zavisi od vrste implanta.
User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: Implant,gde ima u Beogradu?

Post by malic »

Kada ce neki novi Slobodan,Tadija,Debeli Pedja da se javi?
Pa,oni isto ugradjuju i lece,ali se reklamiraju negde drugde............
Demokratija!
Meni ne smeta,ali daj kazite,pokazite se,koji ste,kako izgledate. Bio sam na sajtu i ................

Sa srecom u radu...........

>p.s dok je ovaca bice i vune...
vbranislav
Posts: 1
Joined: Fri Jul 17, 2015 11:23 am

Re: Implant,gde ima u Beogradu?

Post by vbranislav »

Imao sam priliku da jurim Naltrexon implant implant za svog drugara u Beogradu. Imate ga u eBolnici i radi ga neki super hirurg koji je bas prijatan i realan covek. Oni su u Grcica Milenka na Vozdovcu. Potrezite ebolnica na google-u da ne jurim sada gde sta i kako.
Post Reply