Ispovest za druga.Moja krivica???

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Titanik1

Post by Titanik1 »

Lijep pozdrav! Evo,tek maloprije sam stigao kuci,ukljucio komp...i odmah na forum-prva stranica i stanica na internetu ovih poslednjih sedmica-forum! Lijepo je kada negdje mozes pisati,olaksati se! O.K. Sanela,sve sam razumio,sto si mi napisala i ovim tvojim komentarom zeljela reci,tako da te u potpunosti razumijem,shvatam,cijenim i postujem tvoj rad-ako mi vjerujes,i to od srca ga iskreno cijenim sa velikim respektom-postovanjem!Kada sam tek zapoceo ovdje na forumu,pokusao sam,unosio sam vedrinu,i sami to dobro znate,pa htjeli vi to priznati ili ne,jer ja sam inace po prirodi veseljak,poznaju me mnogi,mnoge mogu i nasmijati,ali to nije bitno! Poceli smo lijepo komunicirati,komentarisati,upoznavati se i druziti se!Odjednom su sa strane poceli ulijecati neki likovi koji su svemu tome ljubomorni i zavidni-da,da-vjerujte da je tako,imam ogromno iskustvo sa raznim "sortama" ljudi,kao i ti Sanela,htjela ti to vjerovati ili ne-tako da znam kada neko mi se obraca"okolo"-jedno pise,a drugo misli,znam kada mi se neko obraca iskreno,i.t.d.! Zbog takvih likova uvijek na ovom forumu imate "losih dana!" i to nikada nece prestati! Cijenim i shvatam to sto pises i kazes Sanela da ces brisati sta hoces-pa naravno,ti si glavna ovdje,forum je tvoj! Da ne bih ja duzio i "baljezgao" vise,da ne bih se "gubio" kako kaze jedna osoba sa ovog foruma,i tako dalje-evo,ja se ovako javno,izvinjavam svima kolektivno-cijelom kolektivu ovog foruma-bilo to ,sto bih ja nazvao tako-klijenti" ili osoblje-clanovi,nije bitno! Izvinjavam se svima onima koje sam mozda uvrijedio,iako smatram da nisam,i ostajem i dalje pri svojim starim komentarima,i izbrisanim i ovim novim!Takodje,obecajem-sam sebi obecajem,da sam od sada samo posjetioc-citaoc foruma,i da nema potrebe da ja vise bilo sta komentarisem! Pokusao sam nekim osobama ponuditi ruku iskrenog ,zdravog prijateljstva-te su osobe odbile-ne racunajuci par prijatelja s kojima komuniciram privatno,iako su samo dvije osobe s ovog foruma,tako da nema vise smisla da bilo sta ja komentarisem-ne trazim,ne molim i ne zelim da me iko zaustavlja,moli da ostajem,kako bi rekli neki clanovi da ja volim kada me neko zaustavlja,kako ja volim da sam u centru paznje,i tako tome slicno! Ajd,dobro neka bude tako,ali,nije tako-nije Alen takva osoba! Ja vas lijepo pozdravljam,iskreno,od srca i duse,i svima zelim sve najbolje,neka vas sreca i zdravlje prati,vas i vase zivote! Cuvajte se,ne daj te se-na kraju ste rijesenja svojih problema-uspjeli ste,tako da nema smisla da i pomisljate kako nesto nije u redu,da se bojite nekih recidiva i sta ja znam cega vec!Ovo se odnosi na par osoba s ovog foruma,koji su zaista uspjeli,i koji ce zaista uspjeti! Koji imaju i koji su izgradili svoju licnost,svoj karakter-svoje ja! Pozdravljam vas,posebno tebe sefice-Sanela! Toliko od mene-nastavljam da povremeno citam komentare meni zanimljivih osoba,a kada je vec skoro sve obrisano,onda Sanela ako zelis,do tebe je-obrisi i ovih mojih nekoliko komentara napisanih prethodna 2-3 dana! Lijep pozdrav! ;-)
Locked