VRAČAM SE IZ MRTVI

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
MiNoTaUr
Posts: 8
Joined: Thu Aug 31, 2006 9:32 pm

VRAČAM SE IZ MRTVI

Post by MiNoTaUr »

Pozdrav svima! Ljudi uspječete samo treba vjerovat! Moja priča ide ovako:Heron nikad nisam probao jer mi se zgadio kad sam vidio dokle su dogurali ljudi koji su bili navučeni ili do groba ili roba! Međutim ni ja nisam bio ništa daleko od njih, zato su mi bobe,speed i koka totalno sjebali mozak.Standardna priča ja "fin" upadnem u loše društo počnem pušikat travu ubjeđen da nikad neču probat ništa jače, nakon 6 mjeseci intenzivnog napušavanja i alkoholiziranja odem na prvi techno party u svom životu do tad sam samo narodnjake furo,techno nit sam kad slušao nit me kad privlačio, i tako ti ja na tom partyu sa ekipom maznem prvu bobu :roll: dalje vam netrebam pričat kako sam se proveo, ti zvukovi i ta euforija, prva špica ta dobrota ma "prekrasno"! Od te noči postao sam opsjednut technom, fin dječak koji je slušao narodnjake preko noči se pretvorio u rejverskog manijaka! I tako sam partyo 2god.non stop bobanje,šmrkanje dilanje mi postali sastavni dio života,dok se nisu počeli javljat psihički problemi! Bez droga više nisam mogao normalno funkcionisat,i tad sam vidio da je vrag odnio šalu i odlučim da prestane sa tim sranje. E onda tek počinju problemi,droga me je dovela do tog da sam fasovo:poremečaj ličnosti,socialnu fobiju,depresivni poremečaj a da ne spominjem oštečenje pamčenja i memorije! Vi koji ste proživjeli ova sranje znate kakve su to muke i jade! Skroz poludio uopšte nisam mogao normalno funkcionisat,kad pričam počnem mucat kad izađem u grad sve zapinjem po ravnom, na kafu nisam mogao izač, tako da sam se totalno povukao u sebe! Razjebem posao razjebem dugu vezu sa djevojkom ma sve sam razjebo samo da nemoram nigdje izlazit! Po vazdan ili bi spavao ili bi sjedio i gledao u jednu tačku. I tako skontam da se ubijem,bolje se ubit nego živjet sa ovim sranjem, i tako fino nabavim pištolj napišem oproštajno pismo stavim ga u usta :roll: i prvo što mi je palo na pamet ako se ubijem ode na puno gore mjesto DŽEHENEM(pakao) e tek sam tamo najebo. Tako da odlučim svim silama spasit ovo malo duše,sjednem za internet i nabasam na slična iskustva,i tad sam počeo osječat olakšanje kad sam vidio da nisam sam u tim sranjima! Al za razliku od mene svi su išli kod psihiča koji im je fino propisao lijekove i koji su se lagano liječili! Pošto živim u manjem mjestu jednostavno nisam ni pokušavao nači psihiča jer zadnje što bi volio da se sazna je to da sam lud :shock: ! I tako počnem piti razne ljekove, sve na svoju ruku,tako da sam se opet počeo drogirat samo ovaj put "legalnim supstancama" u početku apaurini za smirenje, lexaurini,xanax,taxilin, i na kraju počnem uzimati antidepresiv seroxat koji mi je dosta pomogao međutim kad sam ga prestao uzimat,opet sam se vratio na početak sa još jednom depresivnom epizodom samo puno gorom, i to je tako trajalo pola godine kad se ima para popravim se seroxatom pošto je malo poskup kad nemam love kriziram uz sve te jebene poremecaje,na kraju sam morao dignut kredit odem u sarajevo i platim najboljeg psihijatra kod kojeg idem i danas i koji me puno pomogao propisao mi novi lijek koji me je digao iz mrtvi,on mi je samo bio štaka za daljne promjene jer jebiga dok sam sebi ne pomogneš djaba ti ljekovi,tako da sam se posvetio stvarima koje me nikad nisu zanimale počeo sam čitat knjige,bavit se sportom, meditacijom koja mi je dosta pomogla čak i yogu prakticiram a najviše mi je pomogla vjera u dragog Allaha. Još se uvjek nisam 100% izlječio imam manji problema u komunikaciji al sve u svemu ide na bolje. Zato ljudi vjerujte u sebe i u čuda i čuda če se počet događat.Volio bi da se javite vi sa sličnim iskustvima jer zajedno smo jači!!! :wink:
Samantha
Posts: 287
Joined: Sat Jan 21, 2006 8:27 am

Post by Samantha »

E sad kad se ne drogiras da li opet slusas narodnjake????
propisao mi novi lijek koji me je digao iz mrtvi
Koji je to lijek, evo ja i bez droge skoro pa umrla. Daj nam ime lijeka.

Pozdrav i drzi se Allaha dragog, tako je najsigurnije i najlakse.
MiNoTaUr
Posts: 8
Joined: Thu Aug 31, 2006 9:32 pm

Post by MiNoTaUr »

Neču ti reči koji je to lijek! Nemora značit ako je meni pomogao da če i tebi pomoč,a neču ti reč iz razloga što sam i ja tako nekad pio ljekove,vidim neko spomene na forumu da pije neki lijek i da mu je pomogao i sutra odma odem do apoteke i kupim ga! Međutim uopšte mi nepomogne samo me baci u još veči crnjak! Ovaj lijek što pijem to mi je propisao psihijatar al prije nego što če mi propisat morao sam kompletne nalaze uraditi da vidi koliko mi je jetra oštečena i koji če mi lijek propisati tako da je uz pomoč nalaza odredila koji mi lijek najbolje odgovara.Nekad sam pio ljekove na svoju ruku i nikad više ni aspirina neču tako popiti. pozdrav :wink:
User avatar
mefisto
Posts: 15
Joined: Fri Jul 21, 2006 4:45 pm

Post by mefisto »

Svaka chast!! Ti si jedan od retkih koji nije hteo da kaze, konkretno ovoj devojci, ime leka koji pije i to s' pravim razlogom! Naravno, da pre testiranja lekovi ne trba da se piju, jer ono shto je za tebe, chak, odlichno, za drugog bi, mozda, bio promashaj.. Stvarno, svaka chast, vecina njih bi dala ime leka.. pozzzz za tebe.. :)
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

da, Samantha, si cula, idi kod psihijatra i napravi lijecnicke testove. Neka ti se utvrdi koliko ti je ostalo od jetre i tek onda, pomalo. Ti odmah zapela za lijek, samo bi se drogirala! :-D
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
fudbaler
Posts: 1
Joined: Sat Oct 14, 2006 8:55 pm

Post by fudbaler »

brate svaka ti cast mnogo covek gresi u zivotu ali nema sta nemoze da se izleci ljudi rak izlece a ne covek da se makne sa tog sranja ja sam bio 3 godine na dopu a sad posle godinu dana kao da nikad nisam video to sranje covek samo treba pozitivno da razmisnja da ide napred glavu gore i samo napred lose ostavis iza tebe i picis samo kuliras to je mene spasilo
Sonja
Posts: 544
Joined: Wed Jan 04, 2006 2:48 am
Location: Neverland

Post by Sonja »

Minotaur :smt038 :smt038 :smt038

Veoma mudro, zrelo, odgovorno i savesno. nema one narkomanske solidarnosti. To ja trabunjam citavo vreme na forumu ali ljudi kao da ne zele da cuju. Svako uzimanje lekova na svoju ruku je zloupotreba i drogiranje!

Svakla cast :-D

S.
Needlework the way, never you betray
Life of death becoming clearer
Pain monopoly, ritual misery
Chop your breakfast on a mirror
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you...
Post Reply