Gde god da krenem...

Ovo je mjesto na kojem možete slobodno otvoriti svoju dušu i podijeliti svoje emocije s nama.

Moderator: sanela

User avatar
mefisto
Posts: 15
Joined: Fri Jul 21, 2006 4:45 pm

Post by mefisto »


citam ovo shto ste napisale i pronalazim se usvakoj jbn-oj recenici...
a vi ste ok, ja josh nisam pocela sa skidanjem...toliko se borim sa saobom... krstashki ratovi..
mrzim se ponekad... najgora je katarza, izmedju, ali nikada se necu prepustiti..
poshto ste odjebale sranje, dajte malo podrshke..
moram da uspem.. :(
eto..
samo da nema te psihe, te glave... bilo bi najopushtenije stati..
jebeno se zaustaviti... poceti da vidish ponovo boje, da vratish emocije, da se smejesh, da ti nije sve svejedno i crno-belo..
kako mi falim stara ja..
mnogo..
ae, devojke..
rekla sam..
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

Mefiesto
Glavu gore! Svima je nama bilo isto. Ali to sranje i taj bedak prodju ma koliko god ti se u tom trenutku to cinilo kao vecnost.
Nisi jos pocela da se skidas.Ali dosla si ovde i nadam se da imas zelju da to uskoro pocnes. Na pravom si mestu! Ucini taj prvi korak, kreni sa skidanjem a mi cemo ti pomoci u smislu podrske maximalno!
Pozdrav!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Mefisito, vidim da imas zelju da pocnes da se skidas,ok nisi jos pocela ali mi ti ne mozemo pomoci kao ni bilo ko drugi dok ne pocnes...evo razmisli sama kako da ti pomognemo ako ne pocnes? Mi ovde ti ionako mozemo pomoci samo u smislu neke podrske koja je meni licno mnogo znacila,i u smislu nekih informacija ako ti zatrebaju. Ja ti drzim palceve da pocnes sto pre,jer sto pre pocnes pre ces zavrsiti...ajde pisi nam,javi se..
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
mefisto
Posts: 15
Joined: Fri Jul 21, 2006 4:45 pm

Post by mefisto »

ljudi.. hvala vam.. vasha podrshka mi mnogo znaci.. imam milion pitanja.. ne znam ni odakle da pocnem.. htla sam da spikam sa Mustafom, posetila sam njegov sajt.. kapiram da mi svaki novi razgovor moze koristiti..
ne verujem da je ovako zajebano sve ovo..
ae.. pishite... vi ste ionako jedini sa kojima mogu potpuno free da govorim o svemu..
poz..
jeco, poslala sam ti pm..
ae.,. pa se citamo...
:rock:
Post Reply