Informacija

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

gospodar želja
Posts: 19
Joined: Sat Apr 22, 2006 2:27 pm

Post by gospodar želja »

Moje razmišljanje o čarobnom svijetu droga.
Droge sam doživljavao kao nešto magićno kao prolaz u drugu dimenziju(zato sam i bio zapeo na bombonima i tripovima godinama).Gledanje svijeta nekim drugim oćima.Jednom sam bio na partiyu i čvrknu sam bombone ferariji i u jednom trenutku sam pogledao prema svjetlu i vidio boga.Pitam ja njega bože šta je meni što se to meni događa?! A bog meni smirenim glasom ništa djete ništa ti nije ti si samo drogiran a ja obasjan radošću nastavljam da brijem.
To je samo jedna od lakših halova, kasnije sam prićao s mrtvacima ,ljubio jastuke ljepio se u paukovu mrežu.
Moje najjaće razbijanje još dok sam mogao halucinirati desilo se s micubiši bombonima.Ti bomboni su u startu bili sumljivi jer sam ih kupio hrpu vrlo povoljno ali lik mi je rekao stari polakše s ovim jer ovo nije mdma ovo je mda.Ma šta meni može par tabletica ?! ( užas što sam se zajebo)
Post Reply