EASY TOPIC

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

:-D dracula......
lud si hehehe
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

hehehhehehhhhe, Dracula sta fali punom mesecu bas lep prizor hehehehhe ode ti u pozere covece :smt082 .... pisi,sviraj,pevaj sta ti fali pa moras dati koju sliku svojim obozavateljkama ehhehehhehh pa i ako traze mesecinu sta fali opusti se hehehhehhhehehhe Pozdrav Dracula veliki :smt023 :smt006
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

hehe -tako nekako... :roll:
Mnogima je to moto u zivotu-ono ma daj nije to nista....sitnica. to je ok-ako je zaista neka sitnica...mada svi znamo(nadam se) da ovisnost ne spada u tu kategoriju. mislim glupo je i pricati o tome...al eto.
kad bi svi bili ok i bez problema ne bi ni bili tu...logika. :-D
usput-juce sam isla na razgovor u ovu jednu skolu....mozda i pocnem da radim tu...javice mi sutra. razmisljam o skoli ...magisteriju...mislim da sam spremna...no ne znam....
takodje sredila sam sve za auto...mislim...i dalje nemam auta-ali barem necu imati dug u banci.
inace ..cudno se osjecam u zadnjim 10tak dana. nemogu ni opisati kako....samo cudno. raspolozenje dodje i prodje u sat vremena. osjecam se nekako nikako(bas ono nista) u momentima.mislim da je to sve zbog ove vrucine...bukvalno te pregazi..
ma eto samo da nesto napisem :-D
zvrks eto bila sam na chatu i oko 21 i 23 sata...nema nikoga... :cry: hehhe
poz
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

sta je ovo ...opet nema nikoga vec dva dana. Zanimljivo ovo se desi svakog vikenda...
bas me zanima zasto? sta ste radili petak/subota/nedelja???
poz
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
sanella
Posts: 50
Joined: Thu Feb 02, 2006 4:08 pm
Location: Zagreb

Post by sanella »

Vlado_M wrote:Receno je dosta dobrih stvari ovdje. Nemam mnogo sta da dodam.

Sjecam se da je, jednom, negdje, nekad, Dracula napisao nesto u fazonu " provalio sam da je za skidanje od dopa najvaznija stvar - ne uzimati heroin..." Tako nekako. Jebes ga, sjecam se da mi se pravo svidjelo jer je istina. Jebes suplju. Ako hoces da se skines, nemoj se gudrirati. I samo lagano...

Tako sam ja nekako poceo 09.09. prosle godine. Jednostavno sam odlucio da ne uzimam drogu, sta god da mi se desava. I zivio sam nocnu moru nekoliko mjeseci... Ali sad je bolje. Sasvim pristojno. Mozda malo dosadno:). Lijepo sam sredio zivot. Imam dobar posao i dobru platu i dobar krug ljudi koji nemaju nikakvu vezu sa drogom. Mozda cak imam i neke stidljive planove, iako je sve to tek u zacetku.

A nisam ni joint zapalio za 10 mjeseci. I kontam da me je vjerovatno bas to izvuklo - to sto nisam zapalio ni joint.

Mislim, ja sam narkoman. Ranije nisam uspio da se zadrzim na vutri (ili ljepilu i tabletama kao prvoj drogi u mom slucaju)... Sad bih to jos manje uspio.

Dobro, isto to bih mogao da kazem i za alkohol. Ali ne kazem.

Ono sto me jos uvijek nervira i zabrinjava je cinjenica da i dalje ne mogu da pronadjem zadovoljstvo u obicnom izlasku, ono - lagano vecernje pice sa drustvom i poluozbiljan razgovor. Po danu mi ide. Ali, uvece nikako to ne mogu da podnesem. Zato sest dana dzonjam u kuci, citam svoje jebene finansijske izvjestaje i gledam jebene utakmice i slusam jebenu muziku i pisem jebenu poeziju... Onda sedmog dana izadjem i napravim majmuna od sebe. Napijem se kao konj i glupiram... A onda opet prvi dan.

I tako... Dani prolaze. Volio bih kad bi neko mogao da mi kaze sta dalje... Ali kontam da jedino ja mogu to sebi reci. Kad bih jebiga znao.

Nista ne napisah :). Nema veze.

Katarina, samo naprijed. Jedna kao nijedna. Eliminisi je.
a da znas amo koliko te ljudi voli ovdije citati... odmah bi ti bilo veselije... kako si samo nasao taj avatar, tako ti dobro pristaje, predobro!! to sto pises i ta slika pogodjena u mikromilimetar.. poz
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Luna,hehehhe,pa ti si uvek tu kad nikoga nema a kad smo svi tu tebe nema hehehhehe,leto je,izlazi se,zurke na sve strane,godisnji odmori u toku,sve to zajedno daje manje vremena za internet :lol: Kako si mi ti? A i znas da se ja s vremena na vreme malo povucem tj. manje pisem po forumu...kekek malo da dam rec i vama hehehehehehhe,a ima tu jos jedna stvarcica ponekad pozelim da se malo odmorim od ovih prica i problema koliko god da ja zelim da pomognem i sebi i drugima potreban mi je odmor,svaki dan kad procitam nove postove ja se bacim u razmisljanja ,sta bi novo mogla da kazem sto vec nisam rekla a malo mi glupo da ponavljam kao papagaj,i tako ja resim da malo odmorim sa postovima :-D Omara josuvek nisam nasla,a vidim da i drugi nista nisu saznali o njemu...Nema mi vodice,sad se brcka negde na moru,nadam se da ce se vratiti puna utisaka i lepog raspolozenja. Eto toliko od mene za sad,pozdrav ljudi..
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

grrrrrr bash kad bi volila s nekim popricati nigdje nikoga :cry:
zurke godisnji....... blago vama. ja bi tako rado na neki dobar dernek otisla...ono u starom folu. raja, mizika, komedija i to...
eee nema toga vishe....barem ne ovde. bilo je nekad... svaki vikend. jebi ga
volila bih otici negdje...na mjesec(pozeljno)... :roll: :?: ;-) [shot] ](*,) [burnout] ](*,) :finger: eto tako se ja osjecam
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

helllloooo....ima li koga????
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Post by katarinadimedici »

Nema nikoga, sem vas dve neizlečive! Sram vas bilo, šta se javljate!? :-D
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

hahahahahaha
odlicno Kate....nasmija me. volim kad se nasmijem ranom zorom(rana zora -sada je 11 :-D :-D :oops: ) hehhe
odoh popiti kafu i to....da nisam je pila neko vrijeme (well...vrijeme drogiranja)-no sada mi ponovo prija.
eto zvrks pa ni tebe nema misha mu....
sunrise si ziva???
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
Post Reply