EASY TOPIC

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Vlado ti si zicer! OZbiljno! Ne znam zasto se bediras? Imas dobar job koji volis. Imas love i ides vani, pises, praznis se. Sigurno ima i koja riba samo sto o tome mudro sutis? :wink:
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

Dinela....hvala!!!! pa barem neko da to vidi......stvarno-hvala.
Kate-covjece....istina ili ne....ako te ceka terapija subom-to je odlicno. nema te cega biti strah-sve ce biti ok. samo polako.....mozes ti to....
dovla jarane.....vidish i ti znash sta je najbolje za tebe....ipak nekako jebi ga znash. mene ne vuce jedno ka drugom....zapravo nista me ne vuce dopu niti tom osjecaju. i nije me ni strah ....(mozda jeste-negdje u dubini ...ali samo zbog tog sto uvijek kazu ok si dok se bojis kad se prestanes bojati-sranje je na pomolu)....i cesto se podsjetim na to...
Kokane-kako si mi jarane??? javi se....
sunrise.....dokle si stigla? kako ide? pisi...cmok draga. zvrks-gdje siii??? nema te....
Kiska-bilo mi te drago vidjeti tu ponovo....neka te tu s nama.
mahanje svima

ps.....vidjecu system of the down danas...jupiiiiii!!!!!!!!!!!! no moram prebroditi ostale grupe i to jer ovi su zadnji....nadam se da necu izluditi citav dan s tom muzikom.....
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

To za substitute je tacno. Imam to i inat.

A djevojku nemam i djevojka nema mene. Stvorio sam 2 gol sanse u posljednjih mjesec dana. Jednom je sudija ponistio gol zbog ofsajda. Drugi put sam promasio penal...

Bice bolje :).
kokan
Posts: 111
Joined: Fri Sep 16, 2005 9:22 pm

Post by kokan »

Ako si promasio penal, onda kod te ribe nemas vise sta da trazis.

Vidi ako moze nesto malo starije da istrci na teren, kod njih je odbrana po pravilu nesto slabija.. tu ce da ti bude gol svih 90 minuta.


Slusaj kokana, neces se zajebati.
Samantha
Posts: 287
Joined: Sat Jan 21, 2006 8:27 am

Post by Samantha »

Opa kokane.
User avatar
Dracula
Posts: 99
Joined: Wed Jul 20, 2005 6:09 am
Location: Transilvania

Post by Dracula »

Luna wrote: a to u vezi vitamina i nonija ti kazem jer znam dosta ljudi koji su na toj istoj terapiji kao i ti i noni mnogo pomogne kazu. kao i kalcij.
zelim ti sve najbolje
Rekao bih da ti znas nesto o mojoj voljenoj osobi sto ja neznam... recimo da se vidja jos sa nekim i mislis da mi nedostaje kalcijum chim mi do sada nisu porasli rogovi :smt040

Zezam se naravno :D
Kalcijum vec pijem zbog rogova...ovaj... zbog blage alergije po kozi izazvane Ribavirinom i zahvaljujuci kalcijumu verovatno, alergija je nestala...

Sto se vitamina tice, poslusacu te :wink:

@Vlado_M Ako ovog leta ne zveknes nesto, ne zasluzujes da zivis :D Nisi hteo da mi se pridruzis sa terapijom zbog ludog provoda i svih opakih riba u tangama, na plazama, pod palmama, u ritmu sambe... koje se samo smeshe i cekaju na tebe... Lepotice ciji pogled govori: -Vlado, ovo leto je vrelije zbog tebe... :-D
Dakle, ako ne padne neka looda ljubavna avantura, divlji sex na plazi u suton sa minimum mis toples-a, nista od tebe... :-D

Nadam se da ovo neces ni procitati, jer ti u stvari upravo sedis za shankom na nekoj plazi uz Canabian pivo, sa vencem od cveca oko vrata, dok te grli jedna zanosna crnka i jedna zanosna plavusha... ali, nesto mi govori da nije bas tako... :twisted: :D :-D
"Children Of The Night, What Music They Make"
Dlakava_Strvina
Posts: 41
Joined: Wed Sep 28, 2005 7:14 pm

Post by Dlakava_Strvina »

sportom protiv droge....................ako nemash para
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

ja mislila da mi oci nisu dobre no ipak su sasvim solidne i za citanje malih slova :)

Pozdrav svima

I, koji su vam planovi za ljeto? Ko ce gdje ici?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Ako si promasio penal, onda kod te ribe nemas vise sta da trazis.

Vidi ako moze nesto malo starije da istrci na teren, kod njih je odbrana po pravilu nesto slabija.. tu ce da ti bude gol svih 90 minuta.


Slusaj kokana, neces se zajebati.
Vidim da se razumijes u fudbal. U pravu si... Onaj penal sam namjerno promasio. Stekao sam utisak da bi mi se djevojka mogla svidjeti. Ne treba mi to sad.

Hej Dracula, u vrijeme dok si tipkao tu poruku ja sam zderao sendvic sa sunkom, svjezim kupusom, pavlakom i salmonelom u Zitima... Nigdje plaze i vijenca od cvijeca. Zanosna crnka koja me je posluzivala je licila na onog Riberija iz francuske reprezentacije, s tim da je za nijansu ruznija... Sinoc nisam pio. Jutros sam kao imao radnu subotu. Veceras bi moglo biti drugacije.

A sta sam planirao za ljeto ?... E jebiga. Prije dva mjeseca sam se prijavio za godisnji od 15.07. do 31.07., pa steta je da se baci. Bio sam na splavarenju i bilo je bolesno dobro. Plus sto su nas tipovi iz kampa zagotivili i pozvali da ponovo dodjemo, sve nam je besplatno, samo da natovarimo hrane i rakije... Tako da cu ponovo na Taru. Zatim cu u Bilecu na jezero, nisam bio godinama. Pa odoh nekoliko dana kod jarana u H. Novi... Pa odoh u Ulog, mjesto u pizdi materini, da pecam na izvoru Neretve. Tako nekako.

Priroda je zakon. Postao sam pravi divljak. Samo mi daj sumu, rijeku i sator i pravo se dobro osjecam. Jebes beton.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Samo da vas pozdravim sve,malo sam proredila dolaske ovde leto je...hehehe pa manje vremena imam, a i malo me mrzi da kuckam u posledje vreme...eto toliko od mene kissssssss svima
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Post Reply