EASY TOPIC

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

EASY TOPIC

Post by sunrise »

Hallo Svima!

Omarova kava se razvukla na 50 stranica pa eto odlucila sam da nam otvorim jedan kutak za cavrljanje. Jedna easy tema gdje mozemo pricati o svemu, vremenu, pozdravi-poruke itd. Ma, uostalom, znate vec i sami.
I, recite mi, molim vas, gdje ste svi nestali ove dane? :axe: Bas bi voljela da se javite i kazete ukratko sta ima novoga, svaki pojedinacno. Sad cu vas ja poimenice prozivati kao Luna :) . :smt039

Luna- kako si? Sve ok, kako ide sa trazenjem posla? Jel spremas ispovijesti?

Manson- di si ti nestao? ta ima, sve ok?

Vlado_M- kako stoji kvota? sta bi sa tvojim odmorom? dosla cura?

imenijevazno- si jos tu ili si odputovao?

Sanela- kako si? je dosla Vodolija? Kako je Sarajevo?

ZVRKY- su popravili te kablove ili su opet nesto pokidali? sta ti je sa mamom, sto nje nema? ti, sve ok?

Pepeljugo- nadam se da si ok i da te prosao bed. Bice sve ok, cuvaj se

Zub- kako ste vi, kako sin? Pretpostavljam da je sve ok cim vas nema. Ste se bacili za mene jednom?

Omare- sta si otisao na godisnji sa foruma?

Hajde, sve vas lijepo pozdravljam. Nek se ne ljute oni koje sam zaboravila, nije namjerno.
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Sta ima novo kod mene ?

Pa, glava mi pulsira kao supernova... Neko pravo prijatno jutro. Oblaci su se prilicno razvukli po nebu i nema bljestavila i vrucine i muhe jos spavaju... Imao sam gadnu sedmicu. Koleginica iz Kupusgrada je prva otisla na godisnji, za dvije sedmice ce i kolega, a zatim na red dolazim i ja. To bi otprilike bilo za 3 sedmice, ali svejedno nemam pojma gdje bih i s kim isao. Znam sigurno da cu se sljedeceg vikenda splazati niz Taru, zabosti sator negdje u planini i druziti sa medjedima. To bi me trebalo lijepo opustiti i odmoriti i osvjeziti... E, juce sam fino zaspao poslije rucka i sanjao lijepe snove. Probudio se kad je zagrmila muzika. Skocio iz horiontale da vidim sta se, jebiga, dogadja i virnuo kroz prozor. Vidio gomilu napucanih klinaca, sve neke vecernje haljine i visoka moda i stikle i odijela i kravate, mladi komadi sijevaju na sve strane, plus roditelji sijaju naduveni od ponosa i to... Parada jebenih maturanata. Okupi se pola "grada" ispred moje zgrade i maltretiraju te jadne klince, odmjeravaju ih kao na stocnoj pijaci, lijece svoje komplekse i fobije i disfunkcije i ostala sranja. To svake godine traje nekoliko sati jednog lijepog ljetnjeg dana, a onda svu tu zbunjenu i unezgodjenu djecu potrpaju u automobile i odvlace u hotel Panorama da piju i znoje se i seksaju do zore... To nije bilo u moje vrijeme. Nas su odmah odvlacili u hotel Panorama da pijemo i znojimo se i seksamo do zore. Jebes paradu.

Poslije sam gledao kako Mario mlati Bagdatisa. Bilo mi je pravo godra zbog toga, volim servis volej igrace, a i kazu da je fin momak, pa sve kontam da bacim cvaju na njega da ce uzeti Vimbldon (a nece)... Momci su se prilicno umorili, a ja ozednio gledajuci ih. Bilo je dovoljno vremena da svratim do Bagzija i mlatnem jednu pivu, prije nego pocne utakmica. I tako, svratio sam do Bagzija na tu jednu pivu i tamo je samo bio Caka i Konobar i neke dvije cure, jedna lici na Milana Gurovica, neobrijanog, a druga na Raziju Mujanovic, obrijanu... Pile su niksicko i iznenadile me dobrim cugom. Sjeo sam sa Cakom i narucio prvog Jelena. Poslije sam narucio i drugog, pa onda meni neko zvao pivu, pa ja njemu vratio... Na poluvremenu sam se dvoumio da li da krenem ili ne, jer u Dijalogu su me cekali Aco i Cera i Ljubo i vjerovatno mudro zborili o svojim karijerama i poslu i ekonomiji i politici... Medjutim, dosao je Mirza i zvao turu i rekao mi da ne odlazim u Dijalog, jer cu tamo od dosade umrijeti vristeci, kao u gasnoj komori. Zahvalio sam mu turom na vaznoj informaciji i nastavio sa utakmicom... Konobar nas je istjerao oko pola dvanest, tako sto nas vise nije htio posluziti picem, mamlaz retardirani. Jedino su iza nas u kafani ostali Razija i Milan, nesto su zapeli sa picem...

Poslije smo kod Pukija u podrumu pica kupili vino u tetrapaku, nikad nisam pio to sranje. Zatim smo Tetrapak, Mirza, Caka i ja produzili do Revolta i zavukli se u mrak pored zidica i tu gluvarili nekoliko sati. Klinke prolazile pored nas. Klinci. Djevojke. Pijani seljaci i pijani klosari. Ludi Sreto na stakama. Ona moja bivsa djevojka takodje, gledajuci na drugu stranu. Bilo mi je pravo drago sto me nije provalila... Prilazili nam neki ljudi. Pruzali ruke, stiskali... Neki pijani smijeh. Dobacivanje. Odlasci u WC u Revolt. Dim. Mnogo dima. Neka mucnina. Mrak... Propadanje...

Jutros nikako da provalim zasto mi je to trebalo. Jebes ga... Nemam neke planove za danas. Znam da cu otici da se pozdravim sa bankomatom. Sjescu u neku bastu i piti kafu i citati dnevnu stampu. Ako mi glava ne eksplodira, mozda sastavim i neki tiket. Nista posebno.

Eto.

A sta ima kod vas ?
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Vlado, volim te citati, uvijek me nasmijes svojim nacinom pisanja. Stojim, pognuta kljucam jer mi se ne da dovlaciti stolice, sve su mi pokupili i diskutiraju, gledaju fudbal.Jednog decka su pokupili sinoc iz stana, a mi, kad smo izlazili iz auta, dolazeci kuci, skuzila sam ih dvojicu u autu, kako su nas pratili i snimali. No, mene nije to bas previse briga jer me jednostavno nije briga. OK sam i ne radim sranja pa kad je tako nek me gledaj8u dokle ce.
Jucer popodne sam popila casu vina te sam iducih tri sata spavala, sramotno ali cak sam i hrkala, pa me dragi probudio da n eotjeram ljude ca. to je trajalo do oko 8, tad me probudio. A, spavam tako sto si stavim plahtu ispod stola i pulta na kasi i spavam na podu, kao pravi partizan. hehe :)
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

:smt044 neka neka samo ti spavaj ,tako sam i ja dok sam radila u jednom klubu samo nisam mogla da legnem nego sedeci na barskoj stolici ,hehheeheh i spavam a ona muzika gruva samu sebe ne cujem a ne nekog drugog ali ponekd sam toliko umorna bila(doduse i drogirana) da mi ta muzika uopste nije ometala u mom spavanju,hehehhehee,bili su to lepi dani,ima dosta smesnih situacija iz tog perioda mog zivota,,ehhehehhe
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

pa nigdje nikoga vec dva dana....
nadam se da ste svi ok...zivi i zdravi.
Glup neki dan danas...cudan...vishe negativan nego pozitivan. No ...valjda je i to normalno. Sutra idem da prevodim na sudu...ajde barem neki cek da dobijem. dojadilo mi je biti "broke"....bash sam bila dobra ovaj vikend.....Nisam nishta uzimala. Dobro...jesam popila pice tu i tamo...no nishta pretjerano. u nekom sam cudnom tripu..nemam pojma. nadam se da nije neko zatisje pred buru.
sve mi je nekako bezze ili svejedno...nemam pojma. mozda moram da odem odavde na par dana. mada...znam da to nece nista rijesiti. jebi ga ..ne znam.
mahanje svima.
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Luna, fakat ne bi bilo lose da otputujes negdje na par dana ili nesto. Razbij monotoniju nekako...

Kod mene klasika. Dan borbe protiv narkomanije, pa se svi prave pametni. Da nije SP, bacio bih TV kroz prozor...

Gadan dan na poslu. Italijani dobili na kvarno. U Londonu kisa.

Nigdje nikog. Izlazi mi se vani ali... jebes ga. Znam da bih otisao pravo u pab, pa je bolje da ostanem kuci.
Sivi decko
Posts: 25
Joined: Mon May 30, 2005 12:51 am

Post by Sivi decko »

Vrucina! Teska, gusheca, opkoljavajuca, vrucina.. I dvoje starina u kuci koji se po onoj staroj srpskoj, vise plase da ce ih malo promaje ubiti nego 45 stepeni celzijusa, kad pozatvaraju sve prozore..

Sutra ispit, pa konacno i sa tim da zavrsim. Vec 2 meseca mi je zivot na poceku, jer "treba to da zavrsis, upises se na budzet, pa onda radi sta hoces..." A i to da krene, pa konacno da pocnem da se vadim za tri godine koje sam bacio.

Vec neko vreme kad god izadjem gasim zedj i dosadu alkoholom, ali je prijatna promena sto iako mi napijanje jednostavno ne ide (umorim se setajuci, pod naredbama besike), uz oki drustvo, osetim da mi nista vise od takve vrste poroka ne treba.. Samo, nikako pice na prazan stomak i lose raspolozenje..

Jedna mnogo pozitivna i zgodna devojka izasla iz dugogodisnje veze, ja se obradovao, vidjao je, zadnji put razmenili rafale dvosmislenih recenica u prijatnom pripitom stanju, i na kraju se setim da mu mi dodjemo neki rod preko cukunbaba ili tako nekih kolena koja ja nikad nisam ni video.. Jebem ti selo i kult rodbinskih veza, koliko god klimave i slabe bile..

I nemoj te mi pozeleti srecu sutra, ne treba mi! :twisted: Pozdrav!
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Hej Sivi, vozdra jarane. Fino te citati i to.

I meni se jednom desila slicna glupost. Udjem u pricu sa curom i pravo nam dobro krene, izlazak i to prodje ekstra. A onda joj slucajno virnem u indeks i provalim da se preziva isto kao ja :)... Par minuta kasnije provalim da smo rodjaci.

Nego, sretno na tom prijemnom :-D . Jebes prijemni.

Ja odoh na neku ustogljenu proslavu, jedna jaranica danas diplomirala knjizevnost, pa nikako nisam mogao da izbjegnem. Strashno. Bice barem 5 snobova i 5 snobova. Popicu sok i smjeskati se i biti fin.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Povlacim sve sto sam sinoc rekao za proslavu.

Bilo je maksimalno ludo.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

cao,cao svima...Vlado vidis kako si se prevario u svojoj proceni,drago mi je da si se lepo proveo,meni se to cesto dogadja ,kad god sam mislila da ce biti lose bilo i vise nego super,zato sad obicno odem na zurku ili bilo kakvu proslavu pa i kad mislim da cu se smoriti :-D pa lako cu se vratiti kuci zar ne? Ali ako ne odem a cujem da je bilo super kajacu se sto nisam bila,hehehhe aj POzdrav
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Post Reply