sjećanje na sreću u tami nepostojanja

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ja koliko sam shvatila ona ne uzima ni belo sad,ali joj je tesko da pise o tome,mozda nisam upravu ne znam ali mislim da je tako neka prica,do sad je sve pisala pa ne vidim razlog zasto bi sad nesto od nas krila jako dobro zna da je skoro svi ovde volimo ako ne i svi i da joj niko nece odmoci,niti suditi...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Ma znam da ne uzima nego da o dopu je pricala a o bijelom jako sturo.I ne osudjujem je nista, ni kritika, nego samo nesto kontam :)
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Znam,znam skapirala sam ja o cemu ti pricas nego se i ja mislim nesto mnogo taji oko belog a mora da ga pomene u svakom postu :-D Luna otkri nam tajnu,kekek
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
svejedno
Posts: 66
Joined: Sun Jan 08, 2006 1:46 am

Post by svejedno »

Da. Isto. Ja sam bio str8 8 meseci i sve sjebao recidivom koji je..potrajao.
Tako da se opet skidam, fizicku sam sjebao tako sto sam se kockao sa zivotom, dakle ovo nije preporuka, progutao sam blok drugog dana i stigao me pakao od 6 sati i posle sam bio ok.
Nisam mogao da prolazim kroz 7-modnevno skidanje opet. Zaista.

Sve u svemu, jebes dop.
Zivot svakako nije lepsi ni laksi na njemu, i svaki put kada se skidam ili kriziram skapiram kolika sam budala i 'kolko mi je zapravo bilo ok dok sam se kulirao'. Iznavlacio sam se ko stoka sad, zadnji put.

I uvek ima novca, pojma nemam odakle, dok se ne navuces kao zmaj. Onda presusi. Uvek, jednog dana samo skapiram da vise nemam opcije za novac. Taj dan mora da uleti. Onda nastaje junky life. Koji je ocaj.

Boljii je cak i taj bivsi junky life od toga. A skidanje realno traje par godina, pa sta? Bacio sam nekih 7 g. na gudru.
Ne smatram da je nekih 2-3 godine malo tezeg zivota tokom skidanja bacanje, a 7 god sam bacio provereno.

Ni ja nemam prijatelje. Ko moze da me razume, ne zelim da ga vidim, ljudi koje vidjam ne mogu da naslute kroz sta prolazim, pa jebiga.
Novi ljudi, ljudi uopste, me vise ne interesuju, jer imam sustinsku zelju samo da pricam o tome kako mi je a necu o tome da pricam. Smara i mene vise. U nekom drustvu samo pijem & cutim, jer me ne zanima nikakva prica. Ali jebiga. celav sam pa se fura perika :)

Poenta je, kad si vec str8, jebes vracanje i peckanje.
Kapiras, uradis se jednom i ok ti je par sati ali hors NIJE hors ako nisi navucen i u sustini, meni bar, je sranje kad se pecnem a nisam navucen. Mislim ok je, radi sve, ali nije to to, kada jednom (dvaput, 6, 12 puta)iskusis zivot na gdu, i kad se skinem, razmisljam samo o tome kako mi nije NEOPHODAN, NE KRIZIRAM i koji sam ja sad debil da ponovo uzmem ako sam se vec skidao..

Sta znam.. srecno.
Post Reply