Sunrise

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

heheh Mansone...kako je on to meni sve fino nacrtao. a cijoj raji? ma zezam se...hehhehhe
sega sala humor komika.....
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Situacija u gradu je napeta. Ah,da, dobila sam terapiju. :) Sad sam mirna do petka.
3000 nasih pandura, jes bas su moji, cuvaju situaciju, prate sumnjive likove itd. Vec nekoliko bombi su nasli, sve su bile u najuzem centru grada, veselo, samo nek se roka :-D . Istovremeno se sprema velika demonstracija pod nazivom "Bush, go home". Pravili su anketu te 71% ljudi je protiv njegovog dolaska, 11% njih im je svejedno. Moj brat vozi sve te face, politicare u Hofburg, pa cekam detaljniji izvjestaj. Meni je Bush cool, on je lud ko bizon, ima moc vise nego itko a covjek nije normalan pa si isfurava djecacke snove igrajuci se rata (atomskim oruzjem). Ste culi za onog novog fanatika, drugi Hitler, mislim da je predsjednik Irana.Nedavno je radio smotru atomskog oruzja. E, taj lik ce nam jebat sve po spisku. Koji su sve to skupa fanatici.Uzas!
Mislim da ce ovi panduri dosta sranja sprijeciti u ovih dva dana no da li ce se netko dici u zrak ili da li ce neka bomba spizditi, to je lako moguce jer se za njegov dolazak zna dosta vremena pa su gerilci imali dovoljno vremena da se spreme.
Odo prat ducan, imam poslovni termin u 10 pa da ocistim sve do tad.
Ja sam super! :)
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Da zavrsimo sa tim tabletama...
Oni me znaju i prate me kako sam, lijecenje je intenzivno te imam dva puta duze razgovore sa doktorima u kojima pricamo o svemu. Agresija je jedan od razloga sto su mi prepisali tu dozu, nije glavni razlog. Jedan od razloga je bas i tako nesto sto ti pricas Luna, te cu uz pomoc njih postici ravnotezu i sklad u sebi i ponasanju. Ne mozete vi preko mojih postova postaviti bolju dijagnozu nego oni koji me gledaju tri-cetiri puta tjedno a zanju me vec nekoliko godina. Onaj dan sam htjela baciti tu jednu preostalu tabletu no nisam jer me jedna osoba na vrijeme zaustavila i navela da jos jednom razmilsim o svemu.
Isto tako vi ne znate sve sta se dogadja samom nego znate onoliko koliko ja kazem i dam od sebe. Vi niste znali da sam zatrudnila i bila vec 5 tjedan te sam nakon toga izgubila dijete. Nisam osjecala potrebu da podijelim to tada ovdje sa vama, no sad mogu. Sta je tu je, gotovo je.
Znaju oni sta rade, nisu pali s Marsa i ipak su doktori i rade godinama sa narkomanima.
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

Post by manson »

Zao mi je Sunrise.
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

hvala. ne mogu nista
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Odo ja na trening, ispucati ovu energiju iz sebe van, preporiti se i preznojiti,onako muski, baustelski i na kraju, malo u solarijum, nabaciti farbice za moje bijelo tijelo. :)
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Samantha
Posts: 287
Joined: Sat Jan 21, 2006 8:27 am

Post by Samantha »

Onaj dan sam htjela baciti tu jednu preostalu tabletu
Sunrise, nista ne zavisi od jedne tablete, bacila je ili ne. Dobro je, super nisi je bacila i problem rijesen.
U svakom slucaju je veoma dobro da si i dalje sa doktoricom, ja sam uvijek bila za doktore... jedino sto sam malo bila iznenadena upravo zyprexom, koja bas i nije antidepresiv....ali kao sto ti i sama rece kako neko moze znati bolje od doktora koji te lijeci. Uostalom ako se ti osjecas dobro onda jos bolje.
To za trudnocu...zao mi je...dobro pazi...pitaj doktoricu za zyprexu i trudnocu....dosta ti je problema i ovako....ne trazi jos vise...sacekaj.
Nista nece pobjeci, imas ti jos vremena.

Zao mi je ako sam nesto pogresno rekla. Imala sam najbolje namjere.

Sretno
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Sam, nista ti nisi pogresno rekla. samo si me probala savjetovati kako najbolje mozes. Tablete sam dobila nakon sto sam imala spontani (to je prava rijec.Ne mogu vjerovat da je ja koristim za sebe). Nije ni namijenjen Z. za depresiju jer nisam depresivna nego za ravnotezu u emocijama, samo mjera opreza.
i sta god da si rekla je ok, nemoj si furat bedove, Sam, ok?

Danas moram srediti papire, finalno, pripremiti u jednu veliku pink fasciklu i picim na Magistrat predati za vizu. Mislim da ce sve biti ok jer sve dokumente koje traze imam, cak i vise od toga, i cak su i jako solidni. O mojoj vizi odlucuje iskljucivo AMS, biro rada, koji ce vidjeti da li ja kao privatnik imam uvjeta za biti tu. Npr. da li sam u ovih godinu dana zaposljavala ljude sa biroa sto jesam i to 6 njih, da li imam musterije i koje race, i koliko, koji su mi poslovni partneri (imam ih oko 6). Po nekoj logici trebalo bi sve biti ok bez beda. Jedini problem je taj sto sam se ja vec davno trebala odjaviti, sto nisam napravila, jer imam pravo biti tu 3 mjeseca, pa ici u Hrv. tri mjeseca i opet doci. Pitala me ako imam neke dokaze da sam bila vani nedavno.Onda sam kontala kako da to izvedem. Jedini dokaz je bio sto su mi doktori dali dozvolu za nositi metadon preko grane, no to bas i nije ok za mene :-D . Onda sam rekla mami da mi nabavi kartu iz turisticke agencije da sam prije mjesec dana koristila njih i isla na izlet. Sad to imam pa vjerujem da je i taj problem rijesen. Isto tako stan je na moje ime, ducan isto. Jedino nemam socijalno, no to ona zna i rekla je da je ok. Ma, biti ce sve ok. Jucer mi je moja psihologica pomogla pisati neki formular o ducanu, poslovanju i tim stvarima. Odusevila me kad mi se ponudila da ce mi ona pomoci to sastaviti te smo se mimo naseg terimina nasle i to sastavile. Bas joj hvala! :)

Ja sam dobro. Hvala Bogu! Vec je proslo dva mjeseca moje terapije i od posljednjeg uzimanja dopa. S jedne strane mi se cini da je to malo vremena no s druge, mi se cini da je onaj period uzimanja dopa jako daleko iza mene.
Najbolje je to da ce mi se sredjivanje papira poklopiti taman sa terapijom te cu moci dobivati free subutex kad zavrsim sa metadonom.
Jeste, imam i strah u sebi, da cu mozda dobiti negativ, no, boriti cu se da dobijem pozitiv do kraja. Ako i kad stvarno dobijem vizu, joj, mojoj sreci nece biti kraja. Onda cu moci bez beda nastaviti raditi na svemu sto sam planirala. Fremde Polizei (Policjija za strance) nije dosla slucajno do mene i moj akta. Znam i ko me prijavio i zbog cega. Ljudska zloba nema granica no to me u biti niti ne interesira vec da ce od tog zla izaci i neko dobro! :)
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Jucer sam bila na treningu, po prvi put. Bilo je jako dobro no nisam se htjela too much fosirati iz straha da cu danas imati upalu misica. No, nemam je pa danas mogu malo i zapeti. Kako je dobar osjecaj kad znoj izlazi iz tebe, cijedi se na tvojem licu, grudima, salo, otrovi, svi viskovi i nepotrebne stvari odlaze iz tvog tijela. Jako sam zadovoljna zbog toga sto sam pocela ici na trening.
Bila sam i u solarijumu no nista se ne primijecuje. :(
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Za solarijum. Ne znam koje su cijene dolje no ovdje je turbo jeftino. 10min je 2 E a mozes i biti 5 minuta za 1 E.
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply