Slike

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Dracula
Posts: 99
Joined: Wed Jul 20, 2005 6:09 am
Location: Transilvania

Post by Dracula »

Hmmmmm....
Posto bi realan rezultat glasanja bio vrlo tesan, definitivno ce pri glasanju morati da odluci mitologija :D :-D
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Zvrky, ti ces i sa 40 izgledati kao curica. Nema sanse da bi ti dala 25 godina kad bi te vidjela a da ne znam tvoje godine. Ni tunke sminke i tako lijepa. Ja sam imala dugu kosu do pola ledja i onda se opet osisala kratko, nesto kao tvoja friz, kratko na juris friz, pa sam nabacila crvenu boju vatre i sad je opet pustam pa mi je malo preko ramena.
Hej, imas jako lijepe ruke. Pretpostavljam da su nokti tvoji?
Hehe tipicno zenske spike i jos jedno pitanje, sorry sto sam dosadna, ides u solarijum? Vidim da je slika napravljena vise zimi a opet si tamna.
Ja razmisljam da sad pocnem ici u solarijum jer do mora ima ohoho a noge se bijele :)
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

hehehhee, znam i ja mislim da cu i sa 40 biti mladolika,nikad se ne sminkam, imam samo jednu sliku gde ima nesto malo sminke tu sliku sam htela da postavim ali je previse velika pa ne moze heehe takodje sam imala dugu kosu do dupeta i osisam se skroz na kratko,jedno vreme sam imala satiranu tu kratku kosu i furala sam taj fazon kao satirana a onda sam odlucila da ne radim ni to... da nokti su moji cvrsti ko kamen to kad pukne pukne preko mesa i to onda boliiiiiiiiiiiiiiiiiiiii u picku materinu koliko boli....nisi dosadna slobodno pitaj sta zelis,ne idem u solarijum inace sam tamnoputa a na slikama ispadam jos maklice crnja nego sto jesam ali da tamnoputa sam kao malo cigance kekekekke e a neces verovato i meni su noge mnogo belje nego ostatak tela hehehehe a mos misliti kakva sam preko leta onda jos ako odem na more pa ni cigani mi nisu ravni :smt044 ,jesu slike su slikane u toku zimskog perioda pre jedno...pa aj da kazem godinu ipo dana,videcu da smanjim ovu jednu sliku gde imam nesto sminke na sebi da vidite i to cudo hehehhehhehehhe ove slike cu ostaviti jos malo u toku danasnjeg dana a onda ih brisem...
A to dracula nema sad mitoligija ovo -ono hehehe sad aj ti si u ziriu sacekaj mozda jos koju slikicu od nekih ovde prisutnih i na posao ajde daj te glasove ,evo Manson je svoj glas dao Jeci ajmo dalje ja moj dajem Pepeljugi za sada posto imamo samo nas 4 slike racunajuci i mene..
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

hehe dosta ste gledali...
Last edited by zvrky on Sun Jun 11, 2006 5:07 pm, edited 1 time in total.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

ojhaaa izbrisa ja i ovu ...hehe
Last edited by zvrky on Sun Jun 11, 2006 5:08 pm, edited 1 time in total.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Ma prava mala princeza :):):) Meni si ko med. Svidja mi se tvoja frizura, svidja mi se cinjenica sto si sicusna (meni je to pravo slatko) i svidja mi se pirsing.


Ja sam prije furala kratku kosu i imala sam obadvije obrve, jezik, nos probusen. Sad sam sve povadila....ali zato moje tetovaze nigdje ne idu. SMRC
PsYchO
Posts: 79
Joined: Tue Nov 15, 2005 9:40 am

Post by PsYchO »

..all that is gold does not glitter..
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

Heh...

Otvoren konkurs za Mr. Dopa :-D
U ziriju...samo devojke
Pa hajde momci, prijavljujte se :-D
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

w draga jeco...nista od toga....probali smo. par ljudi je to uradilo8(2 muskarca) i to je to....
ne znam...
zvrky moja catka,....bas si prava zvrky
jeco i ti si mi ko med....
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Prve dve slike sam skinula ove druge dve skidam sutra...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Post Reply