Narko Test

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Zasto si se uradio ako znas da treba da pocnes da radis i da ce ti raditi test??????????
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

Zasto si se uradio ako znas da treba da pocnes da radis i da ce ti raditi test??????????
Jbga Zvrky, i ti ne kontas,.. Pa zaboravio da je vikend user :smt044
A mozda je od utorka mislio da je subota, desava se i to..

P.S. Sljedeci put psycho reci nama kada ti je test, pa cemo te mi samo napomenuti da ne uzmes, dont panic :)
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Sad ste ga jos i vi nasle zezaati [-X , pa covjek ce jos izgubiti posao zbog vas. Lijepo je rekao da uzima samo vikendom :^o znaci ove dane ce se iskulirati i test ce biti negativan.
Hej, najbolje je sto svako ovdje to zna, pa cak i oni koji ne uzimaju.
Da on uzima kao sto vi mislite on bi znao kako sjebati test a posto on ima malo veze sa drogom, onda ne zna. Ili :smt017 ?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

sta da ti kazem...znam kako je. i dok sam na metadonu bila isti sam trip imala. a fol je u tome sto ako mozes da izdrzis 3 4 dana mozes i 30 jel tako? dakle 4dana + voda, caj od zare i noni....to je to.dobices posao-bices ponovo "covjek". Dakle ...ne dajem ti savjet kako nekoga da zajebesh nego kako sam sebi da pomognes. kazem ti....nakon 4tog dana sam ces sebi reci-pa jebo te uspio sam.....Mocno skroz! catapresan ce ti pomoci oko krize...takodje i noni. No bez 3-4 dana..jebi ga...ne mozes nista(sam)....
e ba nismo na nekom bezze site-u....svi znamo kako i sta. znamo i kako je samo dobar taj osjecaj uspjeha... kad dobijesh posao npr. onda imash i snage za neku promjenu.....ovako...bez posla, para, prijatelja................sta???? bjeg.nazad u krug. [shot]
naravno-tu je i druga strana toga svega...no nemorash je okretati. do tebe je.
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ma ne zezam ga ja ozbiljno pitala ako je vec vikendas zasto se uradio pred posao ako je znao da ce mu raditi test ? Ok. ne zna kako da prevari test pa nismo ni mi znali ,negde smo nekad saznali jebi ga ...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
lizard king
Posts: 20
Joined: Tue Jun 06, 2006 1:33 pm
Location: moj mali grad
Contact:

Post by lizard king »

sunrise wrote:Ja sam bila pozitivna nakon 9 dana! I onda kad mi netko kaze dva dana je dovoljno :)
i ja za nepovjerovat kad sam se skidao posle 8/9 dana test bio sam siguran da sam cist kad ono....
zadnji dan sam popio 5/6/m/elson cini mi se to je morfij u kapsulama izgleda da je jak kad ostaje tako dugo dobro me poguro
a za test nisam siguran imas na nekim stranicama na netu ali skupi su za nase uslove jednostavno BUDI CIST
PsYchO
Posts: 79
Joined: Tue Nov 15, 2005 9:40 am

Post by PsYchO »

Hvala vam svima na pomoci, al.. et, ipak sam na svoju ruku nasho rjeshenje.

Pet maraka - litar mokrace, jedva sam nasho momka u gradu koji je chist, i naravno, sklopili smo dil, svako njegovo pisanje kad mi bude trebalo, petica. Ali, bogami, ima sutra da mu uguram 3 litra vode u grlo, pa nek ispisha litre, valja sta sachuvat i za crne dane, a razmisljam da se utalim s jaranom pdopom, pa da popola taj urin razdjelimo, vuk sit, a ovce na broju.

Jos jednom hvala.

Vikendash :twisted:
..all that is gold does not glitter..
User avatar
Zub
Posts: 25
Joined: Tue Mar 21, 2006 8:13 pm

Post by Zub »

PsYchO wrote:Hvala vam svima na pomoci, al.. et, ipak sam na svoju ruku nasho rjeshenje.

Pet maraka - litar mokrace, jedva sam nasho momka u gradu koji je chist, i naravno, sklopili smo dil, svako njegovo pisanje kad mi bude trebalo, petica. Ali, bogami, ima sutra da mu uguram 3 litra vode u grlo, pa nek ispisha litre, valja sta sachuvat i za crne dane, a razmisljam da se utalim s jaranom pdopom, pa da popola taj urin razdjelimo, vuk sit, a ovce na broju.

Jos jednom hvala.

Vikendash :twisted:
čisto zavaravanje samog sebe na žalost :(
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

Eto, super psycho , sad ne moras vise biti vikendas... Ono mozes od jutra do sutra da se drogiras. I vuk sit, i ovce na broju, pih ,.. Sta ti vise treba u zivotu. Jos da sam na tvom mjestu ne bih ni radila, sta imas od posla, samo se umoris bez veze...
I skupo ti to placas, nadji ako ima jeftinije... :?
zombi
Posts: 14
Joined: Tue Jun 20, 2006 4:54 pm

Post by zombi »

Pozdrav
Evo i ja sutra imam test, mogu nabaviti i mokraću,
al me zanima tačna informacija u vezi s tim , koliko se dop zadržava u organizmu. Čist sam 3 dana, zadnji put sam uzeo samo pola šuta i od tad sam na tramalima i bensima.
Da li se i krv koristi u testu?
Da li je psyho + ili - na testu?
Adios
Post Reply