HAJMO MALO O LJUBAVI

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

Post by manson »

katarinadimedici wrote:KO bi rekao da je Manson takav emotivac! Neostvarena ljubav? Vi muškarci baš umete da patite i dugo ostanete zaljubljeni u onu koja va,m je ostala nedostižna! Ili baš zbog toga da bi prikrili svoju "krhkost" u osećajima, više volite biti zaljubljeni u san nego u onu koja je tu pored vas?!

Hahahaha,mozda si ti Kato bas u pravu!Ne znam,ali ja se tako cesto osjecam.Danas sam drugu govorio,vozis bmw-a,a svidja ti se audi...ali necas sada bmw-a zapaliti zato sto ti se vise svidja audi....prodaces ga,pa dodati para,pa.... :-D
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

Post by manson »

zvrky wrote:Ja sam smeknula jednog tipa ....videcemo sta ce biti sa njim.hehehhemozda nista i ne bude ali drago mi je da sam ga bar upoznala ,a za dalje cemo videti...kekkek
I sta sad?Mislim koja je taktika,ja li blizu,srecete li se,pricaaaajjjjjjjjjj???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Post by katarinadimedici »

Ma, pričaj i ti! Da li imaš nameru poraditi nešto konkretno ili nastavljaš sa tihom čežnjom? Zvrs?
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

Post by manson »

Ja?Ako mene pitas,cekam povoljan trenutak.Ne znam jos kako i sta ,ali izvescu to 100%...Pravo da ti kazem,uzivam i sada u mastanju i lijepom iscekivanju,jer kada sve to krene...ko zna....Ma zivot je liep,kako ti i Darijo(je li se pise Dario ili Darijo???)?Joj ja sve kontam,je si li se ti ikada druzila ovdje sa Dragisom?
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Mansone, mozda je bolje da za sada pustis sve na mastanju i sanjarenju, nek ostane nedovrsena prica a ako se sudbina umijesa odigraj kako treba. Jesi razmisljao o tome da postoji mogucnost da kada prozivis nastavak sa tom princezom iz snova da ces je upoznati kao sasvim drukciju nego onda jer si tada bio drukciji i razmisljao si drukcije a u medjuvremenu si se promijenio, sazrio, napredovao....i mozda na kraju ostanes bez sna a dobijes jos jednu od mnogih prica??? :)
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
shirly
Posts: 9
Joined: Wed Oct 26, 2005 8:44 pm
Location: Sarajevo

Re: Moj san

Post by shirly »

manson wrote:Nocas sam je ponovo sanjao.Cesto je sanjam,u javi ne mogu da sam sa njom,pa je sanjam.Sanjao sam da je vidim u nekoj kafani ,i mogu da je iz prikrajka posmatram.Ona nesto (to je san nista konkretno,ali nesto super,nesto sto je njeno),uradi,i u tom momentu me spazi.I nasmjesimo se jedno drugome.Poslije toliko godina.Ima najljepsi osmjeh na svijetu,zbog njega bih umro odmah.Volio bih satima sjediti,slusati je i gledati kako se smije.Imam utisak i da sam sizofrenicar,volim i ovu djevojku sto sam sada sa njom,i dugo smo zajedno i sve.....ali....uffffffffffff
Sa njom sam bio prije mnogo godina.Ja sam bio kreten i nisam znao sta imam.Ma znao sam negdje na kraj mozga,ali bio sam debil,bilo je precih stvari.Nekada prodjem mjestom gdje izvodi cuku,i vidim je iz daljine.Ili cujem sta se dogadja sa njom preko nekih zajednickih poznanika,i tada se osjetim tako....lijepo i tuzno.Sjetno.Izgubio sam svaki kontakt kada su me zadnji put ranili ,ona vise nije htjela da bude dio tog svijeta,kojem uostalom ni po cemu nije ni pripadala,osim preko mene.Sto ce non- stop strepiti,obilaziti bolnice,slati pakete u zatvor,radi debila.Tada smo vec bili prijatelji ,ali bili smo posebni prijatelji,vjerovao sam joj.Mislim da je bila jedina osoba u tom trenu kojoj sam vjerovao.Jebi ga.Ona meni nije mogla vjerovati,stalno sam nesto petljao,muljao...Kada bih mogao,volio bih samo da je slusam,da je cujem kako prica.Da joj vidim osmjeh....preljepo se osjecam samo kada mislim na to.Ponekada me grize i savjest zbog svih cura sa kojim sam ili bih mogao biti.Mogu da volim i volim i to jako i ovu sa kojom sam sada,ali ovo je jedna druga kategorija.Skroz.Pa, mene sex sa onom iz sna ne intersuje,vec samo kao vodjenje ljubavi,kao nesto uzviseno.Da je grlim i volim,i mazim i pazim....eeee ,koji sam ja levat bio....
Odoh spavati...



Jebote koji si ti debil,al stvarno....
User avatar
shirly
Posts: 9
Joined: Wed Oct 26, 2005 8:44 pm
Location: Sarajevo

Post by shirly »

sada ces ostati i bez ove druge,pa ti izradjuj taktike i sanjaj snove o "uzvisenom vodjenju ljubavi" ,i na kraju ces se morati zadovoljit i ficom...haahhahaha sto me nasmija
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

To se Shirley zove sjeta, i ne znam zasto bi ostao bez svoje djevojke zbog toga :? . A masta moze svasta, a hvala Bogu, svima je dozvoljeno barem mastati, na taj dio nitko ne bi trebao biti ljubomoran :)
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

Post by manson »

Hahahaha Shirly,bilo je slatko,nemoj sta zamjeriti,ali... 8)
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Ima jedan decko koji mi se jako svidjao u vrijeme kad sam imala tako od 14godina do recimo 16-te ili 17-te godine. Kuce su nam nekako jedna preko puta druge tako da sa svoje terase i vrta imam pogled na njegovu kucu. Sad kad razmisljam o tome shvacam da su to bile tako simpaticne djecje gluposti, simpatije. Prodjemo jedan pored drugog pozdravimo se a meni stomak, ono flugzeug im Bauch, leptirici, pa mastanja kako bi bilo kkad bi bilo....Poslije se on navukao na dop. Otisao u kumunu i ostao pet godina! Sad je ok, otvorio je neku firmu, radi, zivi sa starcima, uvijek pita za mene, pozdravlja me, zove me da ga posjetim, da mi pomogne ako moze, da me posavjetuje itd. A meni je zbog te djecje simpatije i dalje nekako neugodno pa se pitam da li je on znao da sam ja bila zaljubljena u njega? :)
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply