KAFEĐIJE BR.3

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

KAFEĐIJE BR.3

Post by Fanatik »

Eto nas opet, samo smo dobili naziv nase druzine, ustvari ja sam dao prijedlog a ja se nadam da se sviđa mnogim.Ako neko ima bolji naziv nema problema, jel tako.Kao što znate danas mi je naj,naj,najsretniji dan u životu, DIPLOMIRAO SAM ŽURNALISTIKU .A Ramona i Kika su čitavo vrijeme mobitelom i porukama davale podršku, vjerujte da nije bilo tih poruka ja ne bi odbranio diplomski.Kakva družina, kakvi ljudi, kako sam sretan što sam vas upoznao, što postojite,što ste moji drugovi.
Naravno u sve to ubrajam i LUNU-moju kraljicu, Sanelu,NS, AnuMariju,Katarinu,Mustafu,Vedada,Suncicu,Vladu M itd neka mi ne zamjeri neko koga nisam nabrojao.
ALI JA OTKAKO SAM VAS UPOZNAO, MOJ JE ŽIVOT PUN SRECE I RAZUMIJEVANJA, PUNO VAS VOLIM VAŠ OMAR
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
User avatar
mustafa
Posts: 253
Joined: Fri Apr 15, 2005 4:46 pm
Location: Sarajevo

Post by mustafa »

SRDACNE CESTITKE DRAGI PRIJATELJU.
SADA JE DO TEBE DA SE JOS BOLJE UCVRSTIS U ZELJI DA OSTANES CIST ,TE DA I UNOVCIS OVA ZNANJA.
M. Sarkic
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

cmok-PDT_Love_18
svaka cast:)...divan je to osjecaj....kad nesto uspijes u zivotu...ja sam diplomirala prije 2god...iz psihologije:)...moji roditelji, braco, seka, najbolji drug na tribinama stoje i bodre me...dok hodam u dugom mantilu i cetvrtastoj kapi na glavi...i idem da primim nagradu za tezak rad i trud tolike godine...tako sam se ispunjeno osjecala...najvise zbog mojih njihovih osmjeha i suza radosnica :D ...Omare sreco...zato znam kako se osjecas i koliko tvom tati to znaci...Svaka Cast!!! Jebo(sorry) drogu vise...mozemo biti nesto u zivotu a mi odabrali da budemo narkomani....steta...a svi smo ovdje jako pametni, inteligentni, dobri, iz finih porodica....Hajde valjda cemo jednog dana doci sebi....i onda se naci negdje u sredini-spaniji npr. i proslaviti uspjeh...aaaa.kakav san. Sve je moguce....
evo danas sam imala razgovor za novi posao koji bi mi platio skolu svu :-D ....a inace je jako skupa za magisterij-pa akobogda...na jesen da budem u master programu za counseling ili family therapy...nije bas ono sto sam ja htjela ali dobro je--dzaba....joj samo da dobijem taj posao sve bi onda bilo bolje i zivot bi mi ponovo isao u dobrom pravcu...valjda hoce...neke vece sile ce valjda pogledati na mene dole i pomocice mi.
ns-kako si? se skidas?
ana-bas mi je zao....probaj sa onim metalnim ofingerom(fakat) :idea: ...mozes ga namjestiti kako ti odgovara:)...i obavezno pij kalcij, vitamin B(complex) i zeljezo...
Ramona-a meni cao? :cry: smrc tu-tu....zaboravila me mona...joj more...aaaa..ja bih sada...
e znate ko je bio tu neki dan? Mark Renton...ai je brzo otisao nisam ga stigla uhvatiti:(
ostali caos...novi i stari:) :)
pa pa
sleepless

ps naslov bi mogao biti bijela kafa:)...ili kafedzinica ili sobber caffee...nesto u folu da je pozitivno u sastavu naseg lijecenja...ma pricam...aaa..moram spavati gubim se malo hehhehe
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

jeeeeeeeeeeeeeeee OMAREEEEE!!!!MA BRAVO!! :D Jel' vidis,svi smo ti rekli da nema sekiracije i sad je sve o.k!!drago mi je,BAS mi je drago zbog tebe sto se dobro osecas...a sad imas i ''titulu'' ispred imena i prezimena,ono dipl. i tako to 8) :lol:
Luuuuuna,sad si ti na redu :-) -sad cemo tebi da drzimo fige za taj posao!!
a ja..skidam li se?...pa,ne jos....i ne znam kada cu...i ne znam kako cu..stara dosadna prica svima nama dobro poznata...
Ana..jel' bolje malo danas?javi...
Ramona,molim te nemoj vise da mi prepricavas divote morske obale..prebicu te zbog ljubomore & zavisti :-D !!!!
pozdravljam vas sve....''KAFEDZIJE''! :wink:
Suncica
Posts: 25
Joined: Wed Jun 08, 2005 9:14 pm

Post by Suncica »

CESTITAM!!!! :smt038
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

Helou svima!

Omare, tebi prvo da cestitam!! Svaka cast! Neka si im dokazao! :smt038
Nadam se da ces i proslaviti malo veceras, to je inace red... :wink:

Hvala na savjetima, kako da nesto uvucem u gips, pronasla sam foru, nasla sam neku tanku iglu za strikanje, ali jedva sam je uvukla, uff. Inace pijem sve vitamine zive. Ako imam srece, nece vise dugo, jos par dana pa napokon skidanje. Ali mi je gips postao pravo umjetnicko djelo,hihihi....

NS, znaci...hmm...a sto ces, ne znam sta bi ti rekla, sve mi je u sustini jasno..drzi se!

pozz
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Dobro večer ili ti jutro pošto je 1:30 min. i ja sam tek dosao iz grada.Još nisam svjestan šta sam napravio valjda treba da se slegne a vidite ovo.Nisma spavao prije ispita na dva dana svega ukupno 3,5 i 4 h to je 7,5 sati za dva dana.I opet mi se ne spava.Šta li mi je, nisam pijan jer rijetko pijem a inace mrzim alkohol.Nisma nista uzimao sem travice i vjerujte i toga mi je vise dosta.Saad trebam da razvijem plan kako i sta dalje.
Raji hvala svima:Luni,Mustafi,Vedadu,Suncici ,Ani itd,itd a Ramonu i Kiku ne ubrajam jer su one bile sa mnom svo vrijeme.Uglavnom ,u ove gluhe sate ja bi najradije da pričam sa vama jer ste vi,naj,naj,naj,naj,naj sve.
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Sve sam mogao vjerovati ali da niko se ne javi čitavo jutro to ne.E vala necu se ni ja javljat jedno 10 dana pa cete me valjda poželjeti.Ljut sam sad. :smt076 asaaaaaaa kurate potezzz.
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

eej...Omare,evo ja sad ustala... :rolleyes:
a jesi se dobro proveo sinoc?proslava i tako to 8) :wink:
User avatar
Igla.U.Plastu.Sijena
Posts: 76
Joined: Wed Jun 01, 2005 11:21 pm

Post by Igla.U.Plastu.Sijena »

cestitam Omare!

davno sam ja tebi pisala neke udarnicke "Haj'mo naprijed" postove..i bas mi je drago da si sad u dobrom raspolozenju, zadovoljan sobom.
Locked