CHATIJANA

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Tia
Posts: 70
Joined: Thu Mar 16, 2006 7:32 pm

Post by Tia »

Kome pase u 20h neka kaze... Cini mi se da je to neko idealno vrijeme. Ko radi dosao je s posla, a opet nije kasno.
Bilo bi super kada bi se dogovorili za konkretno vrijeme. dobro ti kazes Zvrky, stalno se svi mimoilaze.
:smt024
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

daj te ljudi idete li vi na ovaj chat? recite ako ne idete da idem ni ja sta cu sama tamo :-D recite kad kome odgovara pa da uklopimo neko vreme kad svima odgovara i nemojte tamo menjati nikove da ne znam s kim pricam !
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

ja nisam nikad isla ni zaviriti no kad bi svi napravili termin tad bi otisla
prema tome cekaj da svi vide pa cemo dat prijedloge. Ustvari bilo bi ok da napisemo svi kad smo najvise na netu pa cemo vec nesto napraviti
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Evo chat radi vec neko vreme ali opet ljudi ne dolaze,dolazi jeca,kokan,sanela,dinela ponekad ali jako retko,luna isto jako retko,samatha,ladida...tako da sunrise mogla bi i ti nekad da svratis,recimo predvece oko 20h obicno ima nekoga...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Post Reply