Duševna hrana

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
kia
Posts: 29
Joined: Sat Nov 19, 2005 5:31 pm
Location: zagreb

Duševna hrana

Post by kia »

Kao svila na koju ću leći, kao žeđ koju ću najslađim napitkom ugasiti, kao veliku glad koju ću najslasnijim obrokom nahraniti, kao svjež zrak koji ću uskoro udahnuti sve je to meni, meni to je život meni to je strast nešto sa čim sam se spojila i povratka nema, priljubila sam to čvrsto k srcu i povratka nema natrag, još je tu tu makar je daleko, u venama mi je, u krvi, u očima mi je, u pokretima, u koracima, cijena koju plačam zbog toga tako je velika a opet još bi malo još bi malo, ili bi puno, samo da ne nestane, a mora nestat jer ću umrijet ali neće i borim se i nema više ničeg ništa ne postoji sve je izgubljeno samo ta želja za tim što me ubija, samo još malo mi treba još samo malo da preživim al ubit će me to, šta da radim čujem kako me zove, taj osjećaj ponekad to je sve što sam imala, i odjednom sve zaboravim ništa više ne postoji ništa više nije važno niti cijena koju plačam niti tuga koju osjećam samo ja i taj osjećaj još jednom, da se bar oprostim od njega, no hoće li me on željet napustit, još samo malo prije no umrem, jer ponekad ni smrt nije veća od tog osjećaja, niti zdrav razum kojeg više nema, kako mogu opet ranjenom umu naškodit, a opet vuče me još me vuče, kao zrak je to, kao voda, kao hrana, duševna hrana, borim se ali više ne znam sa čime se borim, teško je tako a umrijet lako, šta će biti sa mnom na kraju, oko mene sve je ostalo sama tuga...
lost soul...
User avatar
kia
Posts: 29
Joined: Sat Nov 19, 2005 5:31 pm
Location: zagreb

Post by kia »

I kad konačno grešan um očiščen bude, nema mira još nečiste misli glavu lude
Ovaj put se budim usred noći, ah bilo bi lijepo još samo jednom u taj raj poći, no šta me tamo sada nakon svega čeka ima li uopće za povratak onda lijeka. Strah me jako, no srce zadrhati lako i još bi samo malo da se prisjetim u tu iluziju ja poletim, čiste glave ili opet luda nema više do mene čuda, sve je moguće i ništa više stvarno nije lijepo, um zatrovan a srce slijepo.
Kako do čiste sreće sada osim onim što me u mislima proganja, osim onoga što moje srce i budno sanja? Kako se okrenuti od toga što dalje, kako kad me um opet istim izvorima šalje? Zar suđeno je meni umrijet tako, jel um ranjen i zatrovan predat će se lako? A volim sebe ili ono što je ostalo od mene. Ne želim se predat tako, a opet povest će me biti lako u neki drugi svijet koji ne želim niti razumijem, a bit će prekasno da se ubijem, jer svijesna više nisam i kazna teška me čeka, samo što ovaj put nema više za mene lijeka
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
lost soul...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Rasplaka ti mene i popodne i evo sad opet morala sam ja ponovo da procitam i tako opet se sjebah.......a zasto zato sto je dobrim delom tacno to sto si napisala :!: JA SE LJUDI PLASIM NE DA NE ODEM U TRI LEPE.............
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Josephine
Posts: 172
Joined: Tue Dec 13, 2005 7:11 pm

Post by Josephine »

kad procitas ovo sto je kia napisala (a napisala je os rijeci do rijeci bas onako kako jeste) kako da se ne plasis da ne odes u 3 lepe... jebi ga! i jebi ga! i jebi ga!
eto!

:?
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Bas tako jebi ga,jebi ga,jebi ga......cak cu i smajli da prepisem :?
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
J
Posts: 10
Joined: Wed Aug 31, 2005 7:55 pm
Location: bg

Post by J »

uzmite recimo pesmu Vlado Gerogijeva Zbogom ljubavi
i sve rechi zamislite kako ih upucju njemu - DOPU

kad ti razum kaze i kada jasno budes osetio da imas SKIL i da si sam sebi dovoljan tada znas da si napredovao
imala sam recidiv posle dugog vremena samo zato sto me je ta sinteticka strast povukla
a kad takve trenutke preguras svaki put si sve jachi i jachi
neshto kao da postajesh samuraj :)

Kia, potpuno te razumem
Moskri je rekao - al odavno vec ja sam raskrstio sa bogom, sport je smrt bavite se drogom, jer JA NE ZELIM da izadjem iz ovog TRIPA, u Raju je LEPO,a u paklu ekipa...

Jel si ti u tom fazonu? Misli da nisi? Poslusaj zbogom ljubavi.

a ti zvrky, pali odavde.izvinjavam se svima, iskreno i od srca to kazem.
i da, jos neshto, hvala bogu da blokatori i pomocj sa strane uvek postoji.Jer makar se borili ceo zivot.Svako svoj usud ima, i svako svoju veshtinu.Ako je pronadjesh i razvijesh i sam sebe zavolis i spoznas DOP TI N E T R E B A.
this world
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ma ne mogu ja odavde.....mada jednog dana verovatno hocu.....Razumem te sta hoces da kazes ali ja jos nisam spremna da napustim bas sve,ostali su mi samo forumi i ljudi sa raznoraznih cetova.....jebes ga ne znam gde cu vise.....ja nemam kontakte sa gudrom vise i jedini kontakt mi je ovaj forum,i ove price ovde.........ne znam da li treba da budem srecna ili tuzna zbog svega,nemam kontakte sa gudrom ali nemam ni kotakte sa ljudima vise a to mi je nesto najgore sto moze da mi se desi :cry: Nadam se da ce mi ipak jednog dana osvanuti lep i suncan dan kada cu ja krenuti na posao i ziveti kao sav "normalan" svet....
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

Naravno Zvrkolina da hoces,.. Tebi se to sada mozda cini grozno, ali si ustvari sretna sto si uspjela pokidati sve te veze. Znas li koliko samo truda treba za to, koliko snage!? Vidis da je to u osnovi i jedan od najvecih problema, a ti si ga skoro rijesila. Dakle jos samo posao (jao, uzivaj dok mozes :D ). A ljudi sa chatova,.. Za sada je to super, vjeruj mi.
User avatar
kia
Posts: 29
Joined: Sat Nov 19, 2005 5:31 pm
Location: zagreb

Post by kia »

ja te kuzim zvrky..makar ti prekinula te veze..makar te vise nista ne bi trebalo podsjecati na to sta je prije bilo jos uvijek se sjetis jos te uvijek vuce..ako sam dobro shvatila bojis se da neces opet past..ja sam isto takva ja se cak vise niti ne bojim ja jednostavno zelim opet sve ono sranje sto me dovelo do ovoga di sada jesam..a to je u malome privatnom paklu! a nemogu se tome odupjeti jer taj osjecaj ponekad mi vise znaci od vlasitiog zivota a dovoljan je samo jedan trenutak da sve ode u pm!
lost soul...
Suncica
Posts: 25
Joined: Wed Jun 08, 2005 9:14 pm

Post by Suncica »

A zasto Kia? Postoji li razlog? Ili je to samo iluzija?
Post Reply