Bez suza...

Ovo je mjesto na kojem možete slobodno otvoriti svoju dušu i podijeliti svoje emocije s nama.

Moderator: sanela

Tia
Posts: 70
Joined: Thu Mar 16, 2006 7:32 pm

Bez suza...

Post by Tia »

Placem bez suza, trazim izlaz...
Da li uopce postoji izlaz?
Da li je Borroughs bio u pravu kada
je rekao "Once a junky, always a junky"...?
Ne mogu pobjec, ne mogu se sakrit.......
Da, puno razmisljam i placem bez suza...
Bila sam sretna, mirisala more, cvijece...pa cak i smog...
Sada samo trazim izlaz i placem bez suza.........
Da li je bolje da me nema?
Tia
Posts: 70
Joined: Thu Mar 16, 2006 7:32 pm

Post by Tia »

Nitko me ne ferma...........ok...... :(
User avatar
Spirit
Posts: 145
Joined: Wed Aug 17, 2005 4:42 am
Location: Beograd

Post by Spirit »

Tia wrote:Nitko me ne ferma...........ok...... :(
:lol: Kako bre niko te ne ferma :lol:
Pa samo 3 sata su proxla od kad si postala. Mnogi dolaze ovde jednom dnevno ili u dva dana.
Ja u principu nisam ovde pisala ali eto videh ovo.
Ako trazis odgovor, onda je moj:
- postoji izlaz
- Borroughs nije u pravu
- bolje je da te ima

:smt006
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

postoji izlaz
- Borroughs nije u pravu
- bolje je da te ima
Definitivno :) .
Tia
Posts: 70
Joined: Thu Mar 16, 2006 7:32 pm

Post by Tia »

Hvala ljudi...znate da nama sporije vrijeme prolazi nego drugima...ludim...ali , hvala sto slusate i sorry ako sam malo brzopleta....hehe... Veliki mahmah.........:)
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

pa covjece normalno. ja sam svoje ispovijesti pisala u kriznim danima. dobro 50% :-D ...al opet...nikako nisam podnosila tisinu i misli...uhh onda je najteze. nisi sama , ne brini tia.
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Tia ja mnogo puta samo procitam i ne komentarisem nista,ono prvo sto si napisala,onu malu pricicu ja ne mogu od nje da se otrgnem i jako cesto idem tamo i citam je i svaki put kad je procitam zateknem sebe kako placem i sad zamisli kad bi svaki put ja tako ostavila svoj komentar ne bi to valjalo....a Spirit ti je lepo odgovorila mislim da bas nista pametno nemam da dodam...pozdrav Tia i furaj napred nisi sama ima nas jos koji smo usamljeni ali ne sami :!:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Tia
Posts: 70
Joined: Thu Mar 16, 2006 7:32 pm

Post by Tia »

zvrky wrote:Tia ja mnogo puta samo procitam i ne komentarisem nista,ono prvo sto si napisala,onu malu pricicu ja ne mogu od nje da se otrgnem i jako cesto idem tamo i citam je i svaki put kad je procitam zateknem sebe kako placem i sad zamisli kad bi svaki put ja tako ostavila svoj komentar ne bi to valjalo....a Spirit ti je lepo odgovorila mislim da bas nista pametno nemam da dodam...pozdrav Tia i furaj napred nisi sama ima nas jos koji smo usamljeni ali ne sami :!:
HVALA SVIMA! I HVALA LUNA (interno)! Bitno nam je da nismo sami..a kaj je najgore, rijetko koji od nas se odluci i na ovaj korak .... pisanje na forumu...a ima nas toliko da bi svi (da oprostite na izrazu) PALI NA GUZICU OD SOKA.....pusa svima.........pomazete mi PUNO! Wave!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Mi moze netko reci o kojoj maloj pricici se radi i gdje da je nadjem, pod kojom temom?

Luna, cara mia, tvoja ispovijest mi je definitivno najdraza od svih napisanih.Cesto se vratim na nju i citam je ispocetka i ufura me na film kao da je citam po prvi put te ponovo stvaram slike i zamisljam te u svakoj procitanoj recenici.

Tia, drago nam je da si nam se pridruzila!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

sunrise....my love....hvala. Na svemu. Ti si zaista posebna zena...Toliko si mi puta pomogla samo sto si mi pisala o sebi i svom zivotu. Zaista si mi draga. Zelim ti sve najbolje i da uspijesh u zivotu.

ps. tia moja ispovijest se zove ispovijesti (bivse)ovisnice i pod ispovijestima je.
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
Post Reply