Noni juice

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

MILA
Posts: 24
Joined: Thu Jan 19, 2006 3:19 am
Location: CANADA

Post by MILA »

Zvrky,
ako imas dara za multilevel prodaju razmisli da probas AVON i ORIFLAME ako se i odlucis da krenes sa NONI sokom.

Pozdrav
MILA
Posts: 24
Joined: Thu Jan 19, 2006 3:19 am
Location: CANADA

Post by MILA »

Dobro, to mogu da razumem,ali mislim kada se bavis obradjivanjem trzista da nisi ogranicena na jedan proizvod nego da imas vise mogucnosti. Noni nije vezan samo za narkomane, i drugima je dobar. Ako ga budes prodavala javi, da znam gde da kupim kada dodjem u Beograd :D
pozdrav
Tia
Posts: 70
Joined: Thu Mar 16, 2006 7:32 pm

Post by Tia »

Evo..saznala da tu u Zg ima u svakoj apoteci, ali ma jedna caka...ima puno vrsta...a nitko ne zna koja je prava...koja nije hoax....pretpostavljam da je najskuplja i najbolja...
Nazalost, tako je sa svim stvarima pa racunam i da je tako sa nonijem...Idem u pon. kupiti, pa cemo vidjet....jel to magla ili prava stvar...Hvala svima na info! Pozdrav veliki! :smt039
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Nema caka i fora sa nonijem.Stvar je prava. Boca je boca, njena cijena je oko 300-400kn.Dnevno popijes par zlica ili dva-tri gutljaja i ok si.
Evo, sad kad sam bila u Hrvatskoj nisam bila u prilici naruciti bocu i cekati je par dana pa sam otisla u apoteku i kupila kapsule nonija. Nakon toga se dogodilo da sam jednu noc bila u nekoj krizi i nisam se mogla smiriti i opustiti.Jedino sto sam imala je bilo 4 kapsule nonija.cuvala sam ih kao posljednje blago koje imm. Popila sam dvije i vec nakon 15 minuta sam osjetila kako nestaje ona nervoza i nemir u tijeulu i grc me pustio te sam mogla malo odspavati.
A, da ne pricamo o duzem uzimanju i djelovanju nonija. Sok je zicer, masa ljudi ga koristi.I oni koji imaju karcinom i oni koji su depresivni i one zene u menopauzi i stariji ljudi pa i mi narkomani. Ja kazem da je vrijedan svih tih para. I ne zaboravite da ta boca traje jako dugo.
Tia
Posts: 70
Joined: Thu Mar 16, 2006 7:32 pm

Post by Tia »

Pricala sam s frendicom koja je radila u apoteci (koja btw, ne zna da sam na narkoman i zasto mi treba) i kaze mi da je noni uzasno popularan...da ga ljudi masovno kupuju....
Drago mi je da sam ovdje tako kratko, a vec sam saznala za ocito fenomenalnu prirodnu suspstancu...Hvala ljudi! :)
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

SUNRISE je u pravu 100%.Pa ljudi ja sam ga pio vise nego bilo ko, popio sam 4 boce tog NONIJA, pila ga je svekrva od moje sestre koja ima karcinom dojke.Vjerovali meni ili ne, ona je skoro pobjedila, MAJKE MI.Ovo vam ozbiljno pišem, NONI je car careva!!!!!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

sunrise moja draga je sve rekla....i ja sam pila noni u kapsulama. Ne zato sto sirup nevalja nego zato sto mi ga je bilo mrsko piti. Ovako uzmem kapsulu i to je to. Nakon kriza i svega toga....noni i dalje pomaze. mozda i vishe nego prije. Kad god ga uzmem probudim se sutra skroz drugacija....energija, snaga, pozitiva. Ja inace ne vjerujem u "carobne napitke" i tako to, no....noni je stvarno jedinstven. Svi bi ga trebali uzimati. Mozete ga i na netu naruciti.
.....ovo me podsjeti, moram uzeti kapsulicu.......(nisam ga bas redovno pila u zadnje vrijeme).
tia-drago mi je sto si opet s nama....Ako zelis javi se na pm...
poz
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Najbolje kod nonija je to sto on odmah djeluje a to nama odgovara posto smo nestrpljivi i nemamo zivaca cekati da npr. neki antidepresiv pocne djelovati nakon mjesec-dva. Mozda smo i iz tog razloga svi zagrijani za noni i odusevljeni njime. Nema te osobe koja nije primijetila pozitivne promjene i poboljsanja kod sebe nakon uzimanja nonija. Nema!
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Da,da,da SUNRISE je u pravu.Pa ja sam počeo odmah bolje da jedem ,nisam bio depresivan, lijepo sam spavao ( A INACE IMAM FLES-BACKOVE) i 1000 pozitvnih stvari.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Ga pijes i dalje Omare? Pitam te zbog tvojih problema sa nesanicom, nocnim morama i depresijom? Znas da ti onda nisu potrebni ni antidepresivi ni nista
Post Reply