Kako dalje, pojma nemam...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Noop
Posts: 47
Joined: Fri Oct 21, 2022 4:46 pm
Contact:

Kako dalje, pojma nemam...

Post by Noop »

Pozdrav svima, u potrazi sam za dobronamjernim savjetima. Tko ima volje voljela bih iznijeti malo svoju pricu. Od malih nogu sam se osjecala drugacije. Sjecam se prije nego sam posla u skolu stajala na vratima, razmisljala o polasku u skolu i pomislila, Boze pa ja cu brzo umrijeti. Dok su se curice zaljubljivale polako mene taj svijet nije zanimao. Vidjela sam nesto vise. Znala da nismo ovdje da ne ostavimo neki znacajan trag iza sebe. Pisala sam. U sestom razredu sjedila bih za kompjuterom i pisala svoju knjigu o zivotu i kako ga se dozivljava uz boce vina koje sam prazne odlagala u ormar. Prvo je pocelo s picem. Imala sam drugaciju predodzbu Boga od tradicionalne i uvijek bih ispravljala starije. Nitko me nije shvacao. Izlazila sam iz okvira svega. Uskoro sam pocela kupovati boce alkohola i pila bih dok nisam narusila zeludac. Tada u kuci sa 14 godina pronalazim kutiju lexiliuma. Kad sam procitala da je to nesto za psihu odlucila sam probati. S jedne osmime tablete dosla sam do kutije od 3 mg. Kasnije sam se pokusala i ubiti sa 60 tableta od 3 mg ali nisam ni zaspala. U 16 toj godini probam travu. To je bilo to. Ne boli zeludac ali djeluje. Sa 15 godina sam bila silovana, to sam presutjela svima. Paralelno sam isla u gimnaziju. Uvijek sam zeljna bila uspjeha bez obzira na sve pogotovo sanjala karijeru uspjesne umjetnice. S izlascima koji su poceli rano probala sam i konzumirala extazi, speed. Mjesala sam sve i svasta. Nikad nisam bila cista. U cetvrtom srednje dosla sam pred zid. Sve se proculo. Ja sam od drugog srednje bila zaljubljena u svoju profesoricu. Istetovirala sam prvo slovo njenog imena na trbuh. Saznala sam da se bavi nekim kriminalnim radnjama i da joj smjestaju podvalu. Upozorila sam je no ona se uspanicila. Saznala je za tetovazu, to je doslo i do ravnatelja. Uskoro mi je nakon mature podmetnuta prometna nesreca. Povukla sam se iz tog kruga. Ljeto pred faks kad se saznalo za moje drogiranje povukla sam se u kucu i prestala sa svim. Upisala sam faks i zeljela dokazati da je sve ostalo iza mene. Dobila sam Rektorovu nagradu, proglasena studentom generacije na PF, izdala knjigu. No da se vratim unazad na drugoj godini krenula sam na psihoterapiju no samo sam sutjela. Nisam mogla prevaliti preko usta da me muci seksualni identitet. Tada je ta psihologinja bila u masonima, hakirala me i krenula maltretirati. Na petoj godini vracam se marihuani i xanaxima. Ja sam bila zaljubljena u nju a ona me je radi novca i napretka u tom svijetu maltretirala zajedno sa nekim ljudima. Hodala sam s deckom koji je bio poslan od nje, pracenje, raznorazno maltretiranje. Na neki nacin tada upadam u javnost, intervjui, nastupi, emisije, plakati, druzenje s poznatim osobama. Nakon faksa ulazim u politiku ozbiljno, sabor. No ubrzo odustajem od toga. Zivjela sam dvostruki zivot. Dok bih davala intervju na radiju decko bi na zadnjem sjedalu motao dzoint. Pitali su me sto zelim poruciti mladima a ja sam se nakon 20,30 dzoinata vracala u neko doba noci i prolazila pored svoih jambo plakata. Svaki dan. Kad sam izisla iz toga zaposlila sam se u drzavnoj sluzbi no uskoro svjedocim jednom strasnom, psihopatskom kaznenom dogadjaju. No pocinitelj se morao zataskati. Govorili su mi da sutim i cuvam posao, krenule su pratnje, pokusaj podmicivanja pa zastrasivanja. U to vrijeme zeni se decko koji mi je jedini od muskaraca u zivotu znacio. Ja se malo po malo razboljevam. Prestala sam gutati, doslo je do suzenja jednjaka. Nakon dvije godine i gubitka 20 kg od lijecnika do lijecnika bez dijagnoze. Smjestili su me na psihijatriju i rekli da umisljam. Izlazim na svoju ruku i uskoro dobijem dijagnozu - ahalazija. Pogadja jednog covjeka na 250 000. Pripremam se za polusatnu i rutinsku operaciju no dolazi do puknuca jednjaka. Nakon operacija, sepsi, dva respiratora i 1 posto sanse da cu prezivjeti izlazim iz bolnice. No tijekom bolesti u muci sam da bih isla na posao i pokusala zaboraviti posegnula za kokainom. Nakon pola godine vracam se na posao. Cim sam se vratila u svoj stan i na posao krecem ponovno sa marihuanom pa kokainom pa da se smirim od neprestalnog konzumiranja uzimam konacno heroin. Procitala sam 15 dana mozes bez krize. Tako sam i uradila. 15 dana ga koristila i stala bez posljedica krize. No nakon 2 mjeseca saznajem da mi se jako draga osoba bode. Sto sam ja ucinila...posegnula sam ponovno za dopom. Proslo je dvije godine. Pokusavala sam prestati ali bih se ubrzo vracala. Odlucujem se za komunu Cenacolo. No vidjevsi da nema pomaka i da sam u depresiji i tuzna, bez volje salju me na mjesec dana kuci da izbacim terapiju i da se vratim bez kolokvija. Odlucila sam se za drugu zajednicu, poslala nalaze i uskoro trebam uci no ja sam pocinila recidiv i 20 tak dana ponovno koristim. Sto mi je ciniti...psiha mi je najveci problem. Svaki savjet ili bilo koje misljenje o bilo cemu rado bih procitala. Hvala svima unaprijed na izdvojenom vremenu.
•da li znam kako želim da se nađem...•
User avatar
Noop
Posts: 47
Joined: Fri Oct 21, 2022 4:46 pm
Contact:

Re: Kako dalje, pojma nemam...

Post by Noop »

Sto se tice dopa nikad ga nisam intravenozno koristila. No to i mozda nije toliko bitno. Uglavnom sad svi znaju da sam narkomanka i to se uopce ne krije.
•da li znam kako želim da se nađem...•
User avatar
Noop
Posts: 47
Joined: Fri Oct 21, 2022 4:46 pm
Contact:

Re: Kako dalje, pojma nemam...

Post by Noop »

Mozda je pitanje glupo no moram, moze li se u procesu skidanja sa dopa uz ad zapaliti dzoint? Znam da ste za apstinenciju od svega no moram traziti bilo kakav nacin da si probam olaksati psihu prvih dana, kratko jer trebala bih brzo ici. Moram se nekako skrpati no psiha mi je problem.
•da li znam kako želim da se nađem...•
User avatar
Noop
Posts: 47
Joined: Fri Oct 21, 2022 4:46 pm
Contact:

Re: Kako dalje, pojma nemam...

Post by Noop »

Krece apstinencija, povukla mrvu sto mi je ostalo, popila apaurin, zapalila dzoju. Bojim se najvise psihe, upadam u tesku depresiju, nema sanse da se maknem iz kreveta niti ustanem...
•da li znam kako želim da se nađem...•
User avatar
Makedonec
Posts: 48
Joined: Sun Oct 04, 2020 12:43 am
Location: Macedonia

Re: Kako dalje, pojma nemam...

Post by Makedonec »

Sretno!!!
Fate whispered to the warrior,
you cannot withstand the storm
and the warrior whispered back,
I AM THE STORM!!!
Post Reply