moja priča

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: moja priča

Post by preispitivac »

preispitivac wrote: Tue Aug 28, 2012 8:11 am Romantizirana verzija dzepne narkomanije, zenska i fina, koliko samo moze biti. Koliko li si puta juce proverila ima li odgovora, jedno 1000, a?
Izvini sto sam bio ovakav magarac pre 11 godina, ružan komentar. Nadam se da si dobro
Jurim rep
Dajana9
Posts: 93
Joined: Tue Mar 22, 2022 1:03 pm

Re: moja priča

Post by Dajana9 »

preispitivac wrote: Wed Oct 04, 2023 1:34 am
preispitivac wrote: Tue Aug 28, 2012 8:11 am Romantizirana verzija dzepne narkomanije, zenska i fina, koliko samo moze biti. Koliko li si puta juce proverila ima li odgovora, jedno 1000, a?
Izvini sto sam bio ovakav magarac pre 11 godina, ružan komentar. Nadam se da si dobro
Iskreno, baš sam ovo pokazala drugarici nedavno, i sećala se koliko je moje tinejdersko srce bilo povredjeno :) Sve je okej, jesam se raspisala kako ne treba - klinka. Jesam, nadam se, dva relapsa u dva meseca, čista. Videćemo. A ti?
patkapatkago
Posts: 1
Joined: Sun Jan 28, 2024 3:02 am

Re: moja priča

Post by patkapatkago »

Tvoja prica je veoma slicna mojoj, trenutno imam 18 godina i pre godinu i tri meseca sam se skinuo sa svih gluposti, lekova, trave, akohola… Bilo je veoma tesko, i bez podrske roditelja nikad to ne bih uspeo sam. Vise hvala bogu nista ne zloupotrebljavam, ne pusim, ne pijem, cak sam i kafu prestao da pijem. Drago mi je sto si bolje i samo tako nastavi. Savetujem te da ne uzimas vise spid, i da ne pijes lekove na svoju ruku!
Pozdrav :)
Post Reply