skidanje sa suboxona

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

666b
Posts: 2
Joined: Fri Apr 19, 2019 9:36 pm

Re: skidanje sa suboxona

Post by 666b »

Nemanjayxc wrote: Mon Sep 25, 2023 8:19 pm
Dajana9 wrote: Wed Sep 20, 2023 12:57 pm
Kad bi to znala dobila bi Nobela mislim da otkloni besmisao i prazninu
U pravu si... ja se i dalje nadam da cu pronaci to nesto, sto ce me drzati podalje od svega loseg... ide i ne ide..
[/quote]
Ja sam se nadao da cu pronaći ali kao što kažeš „ide i ne ide".Sad sam se pomirio sa činjenicom da tog crva što ti pravi haos ne možeš ko gumicom da izbrišeš pa sam prihvatio to da je uvek tu .Samo nekad imamo snage da se izborimo sa njim nekad nemamo.I kad padneš po meni je bitno da mu ne daš vremena da uzme maha nego potraziti pomoć što pre.
[/quote]

Kao dugogodišnji iskusni korisnik i operater moždano hemijskih procesa ... crv kao crv je jednostavno velik pad koncentracije dopamina u mozgu. Mi smo sebe naučili da to rešavamo sa crvenom ili 5 kako ko i kao opa sve se magično popravilo. Ali verujte mi da ovo radi. Za te pare odeš u poslastičarnicu i uzmeš 2 sampite ili kupi kilo šećera u prodavnici i sazvaci ga sa kesom i onda to zali sa litrom hladne Kole. Znaš koji fiks ;) . Potpisujem da svakog crva ubija. Moraš da naučiš mozak da neke stvari baš i nisu dobre. Ako ne lomis se ceo život.
Dajana9
Posts: 93
Joined: Tue Mar 22, 2022 1:03 pm

Re: skidanje sa suboxona

Post by Dajana9 »

Nemanjayxc wrote: Mon Sep 25, 2023 8:19 pm
Dajana9 wrote: Wed Sep 20, 2023 12:57 pm
Kad bi to znala dobila bi Nobela mislim da otkloni besmisao i prazninu
U pravu si... ja se i dalje nadam da cu pronaci to nesto, sto ce me drzati podalje od svega loseg... ide i ne ide..
[/quote]
Ja sam se nadao da cu pronaći ali kao što kažeš „ide i ne ide".Sad sam se pomirio sa činjenicom da tog crva što ti pravi haos ne možeš ko gumicom da izbrišeš pa sam prihvatio to da je uvek tu .Samo nekad imamo snage da se izborimo sa njim nekad nemamo.I kad padneš po meni je bitno da mu ne daš vremena da uzme maha nego potraziti pomoć što pre.
[/quote]

Razumem te... evo ja guram, bilo je dva relapsa na po 1 dan... okej sam, šta znam. I dalje mi nedostaju opijati
Post Reply