Skidanje sa bupa, treća sreća?

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

Dajana9
Posts: 93
Joined: Tue Mar 22, 2022 1:03 pm

Re: Skidanje sa bupa, treća sreća?

Post by Dajana9 »

Kako to nekako lepo i lako zvuči kad ti neko kaže hahaha 😃
[/quote]

Pa jeste tako. Ja sam se nekim skidanjima sa bupa i radovala kad ODLUČIM PONOVO DA BACIM.
Ležim, klopam, glefam serije i kao sva sam nešto bolešljiva... svi uz mene i svi mi pomažu...
Al takva je situacija sa mnom, i sa bupom, ne plašim se skidanja ali UVEK se navučem opet...
TheDrumer
Posts: 17
Joined: Mon Jan 16, 2023 12:27 am

Re: Skidanje sa bupa, treća sreća?

Post by TheDrumer »

Dajana9 wrote: Sat Apr 15, 2023 11:00 am

Pa jeste tako. Ja sam se nekim skidanjima sa bupa i radovala kad ODLUČIM PONOVO DA BACIM.
Ležim, klopam, glefam serije i kao sva sam nešto bolešljiva... svi uz mene i svi mi pomažu...
Al takva je situacija sa mnom, i sa bupom, ne plašim se skidanja ali UVEK se navučem opet...
A kod mene je drugačije, od kad postoje ovi silni forumi strani tipa reddit itd ja čitam horore a mislim umreću kad se skidam pre mi je to bilo mnogo lakše sad kao da sam se ustalio
Dajana9
Posts: 93
Joined: Tue Mar 22, 2022 1:03 pm

Re: Skidanje sa bupa, treća sreća?

Post by Dajana9 »

Ne tripuj se. Pisaću ti sutra pp i šta sve realno možeš da očekuješ, makar što se skakanja sa doze tiče
Drži se 🤟
User avatar
Nemanjayxc
Posts: 74
Joined: Tue Jan 21, 2020 3:05 pm

Re: Skidanje sa bupa, treća sreća?

Post by Nemanjayxc »

TheDrumer wrote: Mon Apr 17, 2023 12:21 am
Dajana9 wrote: Sat Apr 15, 2023 11:00 am

Pa jeste tako. Ja sam se nekim skidanjima sa bupa i radovala kad ODLUČIM PONOVO DA BACIM.
Ležim, klopam, glefam serije i kao sva sam nešto bolešljiva... svi uz mene i svi mi pomažu...
Al takva je situacija sa mnom, i sa bupom, ne plašim se skidanja ali UVEK se navučem opet...
A kod mene je drugačije, od kad postoje ovi silni forumi strani tipa reddit itd ja čitam horore a mislim umreću kad se skidam pre mi je to bilo mnogo lakše sad kao da sam se ustalio
Nije kao nego si se ustalio.Ja sam ga pio 5 godina,8mg mi bila prepisano ali sam sa 4 mg lagano preguravao dan.I sve bilo lepo jedno 3,5 god e onda sam se učaurio.Nigde ili skoro nigde nisam išao sem na posao.U glavnom zadnja 2mg sam pocuclao 23maja i reko više ga ne uzimam.Devet dana sam čekićao kući dok nisam prošao trijažu i prijem u Drajzerovu.Tamo sam bio još 13 dana i od tad sam na naltrexsonu.Samo me muči ista stvar kao i sve dosada i besmisao.Ali kad znam da sam da sam takav bio i na njemu nije mi krivo.Valjda će se izgurati nekako.
Dajana9
Posts: 93
Joined: Tue Mar 22, 2022 1:03 pm

Re: Skidanje sa bupa, treća sreća?

Post by Dajana9 »

Nemanja srecno! Ja sam skoro prolazila kroz krizu od suboxona, izgurala je, pa zaglavila sa kratomom, pa sada bacila i to. Luda glava mi ne da mira, nadam se da cu uspeti ovaj put. 2x sam imala relaps po 1 dan za 2 meseca.
Post Reply