NOVO ZA HARM REDUCTION

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: NOVO ZA HARM REDUCTION

Post by sanela »

yasujirozu wrote:^
na primjer mark_renton, rahmetli.. mozda bi, blagopocivsi-nasi-dragi, rip rubliku trebalo otvorit.. tuga.

edip: bledoliki german je fino.
nije valjda stvarno mark renton rahmetli? On je nešto ganjao da ide u legiju stranaca...
bledoliki je okej? Super, drago mi je :)
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: NOVO ZA HARM REDUCTION

Post by preispitivac »

Najpametnije stvari koje sam ovde procitao napisao je neki Jazavac, svaka odmerena. Ali njega nema valjda godinama. A moram da priznam da mi je i Jasuhiro interesantan u ovom paranoicnom poetisanju, hejtovanju i reziranju ovog misticnog pozadinskog lika na dzanki forumu. Sjajno. I apel da se vrati Toto-bandit...
Jurim rep
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: NOVO ZA HARM REDUCTION

Post by yasujirozu »

citah elegije vlade-bandita na checkovom hipsterskom metadon-je-bog-al'-morfijum-objasnjava forumu (sa kojeg je, btw, uspio bit prognan), o malverzacijama koje nadlezni u centrima (uff, govna..) sistematski sprovode na stetu nit-luk-jeli-nit-luk-mirisali neduznih ujdomana, te o njegovoj rezolutnoj odluci da se u inat svima, vrati heroinu..

cjenim ga i kao covjeka i kao komunistu.
check021
Posts: 94
Joined: Mon Nov 10, 2008 7:18 pm

Re: NOVO ZA HARM REDUCTION

Post by check021 »

Sanela, zašto nisi objavila moj post gde sam ti napisao da ovaj sajt ima .... koja NE ŽELI DA SARADJUJE SA DRUGOM E-ZAJEDNICOM za opšte dobro, ne za moje ili tvoje - već za dobro SVIH NAS sa ex-Yu.

Sramota što ti propagiraš nešto što je "dobro" i iza toga stojiš, kao i od tvog "proevropskog" personality-a, koji, govori jedno a radi drugo - otvoreno sam u postu i P.P pozvao na saradnju.

I sad, eto - odgovaraš brisanjem mog podugačkog posta - gde sam svima objasnio o čemu se radi....a vi?


Srbija propada, a Vi ste ti koji NE ŽELITE da se dogovorimo! Ja Vama ruku, a vi meni ... racku!

Hvala! Eto, eto zato su Vam ljudi koji MNOGI hvale, pa eto i MENE spomenu, zato su ti ljudi otišli. Jer nemaju LIDERA koji bi RADIO nešto, umesto bitisanja i pametovanja drugima koliko je i šta važno ili ... ma...

To vam je "gazda" - ljudi moji. Na www.metadonplus.blog.com , sada lidera po pitanju poseta, informacija koje nudi i forumu sa skoro 50članova za par meseci, i oko 700 tema... mogu reći da tu ima nekog ko VODI NEKUD NEGDE ljude koji mu povere poslove za koje se PO STATUTU obavezao. A ti Sanela ? Šta si učinila ovim ljudima da žive bolje ? Da li si makar pokušala ? Šta si to uradila ? DA LI JE ODBIJANJE SARADNJE SA MTDPlus TVOJ ODGOVOR NA SVA OVA PITANJA?

S poštovanjem,
GiO MetadonPlus
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: NOVO ZA HARM REDUCTION

Post by ivica »

check021 wrote: Srbija propada, a Vi ste ti koji NE ŽELITE da se dogovorimo! Ja Vama ruku, a vi meni ... racku!
Ozbiljno,a ko ti je to reko?
ignorance is bliss!
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: NOVO ZA HARM REDUCTION

Post by sanela »

check021 wrote:Sanela, zašto nisi objavila moj post gde sam ti napisao da ovaj sajt ima .... koja NE ŽELI DA SARADJUJE SA DRUGOM E-ZAJEDNICOM za opšte dobro, ne za moje ili tvoje - već za dobro SVIH NAS sa ex-Yu.

Sramota što ti propagiraš nešto što je "dobro" i iza toga stojiš, kao i od tvog "proevropskog" personality-a, koji, govori jedno a radi drugo - otvoreno sam u postu i P.P pozvao na saradnju.

I sad, eto - odgovaraš brisanjem mog podugačkog posta - gde sam svima objasnio o čemu se radi....a vi?


Srbija propada, a Vi ste ti koji NE ŽELITE da se dogovorimo! Ja Vama ruku, a vi meni ... racku!

Hvala! Eto, eto zato su Vam ljudi koji MNOGI hvale, pa eto i MENE spomenu, zato su ti ljudi otišli. Jer nemaju LIDERA koji bi RADIO nešto, umesto bitisanja i pametovanja drugima koliko je i šta važno ili ... ma...

To vam je "gazda" - ljudi moji. Na http://www.metadonplus.blog.com , sada lidera po pitanju poseta, informacija koje nudi i forumu sa skoro 50članova za par meseci, i oko 700 tema... mogu reći da tu ima nekog ko VODI NEKUD NEGDE ljude koji mu povere poslove za koje se PO STATUTU obavezao. A ti Sanela ? Šta si učinila ovim ljudima da žive bolje ? Da li si makar pokušala ? Šta si to uradila ? DA LI JE ODBIJANJE SARADNJE SA MTDPlus TVOJ ODGOVOR NA SVA OVA PITANJA?

S poštovanjem,
GiO MetadonPlus
Check, jel ja reklamiram ovaj forum na tvom forumu? Je li ja pišem na tvom forumu? Ne pišem, ne reklamiram. Pa bih te ja zamolila da ni ti ne radiš isto na ovom forumu. Koncepcija tvog i ovog foruma je potpuno različita, pa s tim u vezi, nema potrebe da naglašavaš da si htio sarađivati, a ja te odbila. Ovaj post će ostati, ali svaki naredni post u kojem ćeš reklamirati svoj forum će biti obrisan.

Koga interesuju tvoje inicijative i akcije, nek piše na tvom forumu. Ovaj forum je za podršku i informisanje ljudi koji su u problemu i koji žele da se liječe. Znači, još jednom, koncepcija ovog i tvog foruma nije ista i u skladu s tim ne možemo sarađivati. I kako ti ne reklamiraš ovaj forum, tako mi nećemo reklamirati tvoj forum. End of discussion.
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: NOVO ZA HARM REDUCTION

Post by ziki »

Jos bi taj vas sajt bio i dobar da ga niste zakucali tekstovima od po sto reda u jednom dahu.
Kad pisete uradjeni treba da budete svesni da ce neko umoran, ili u krizi hteti da ga procita.
Nema teorije da se covek ne izgubi i da ga ne zaboli glava od tolikog teksta.
Ovaj forum je dobar za relaksaciju i razmenu misljenja, bude malo i zezanja, druzenja i coveku bude lakse.
Uhvatili ste se za morfine, receptore i svetsku politiku..zabolela me glava.
...
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: NOVO ZA HARM REDUCTION

Post by Akkasha Come Back »

sanela wrote: Sun Mar 11, 2012 6:56 pm
yasujirozu wrote:nedostaju mi toto, check i vršački vojvoda putnik - kvalitetni sagovornici koji su našu malu narko zajednicu iluminirali tastaturnom britkošću prožetom kapitalnim mislima.. :bzvz:

e da, i ramona i katarina, one su uber-ql (i imale su uber-ql, na žalost presahli, forum), pogotovu mediči - ta gospojina je krdo makovih supstrata prokrijumčarila via anadolije, sve misleć na tuđu potrebu a zaobilazeć sopstvenu sigurnost, miropomazana bila..
otpozdravljam, gajeć treperavu nadu kak je i dalje uzorna mati, uz skladbu škrbavih purgera koji će upriličit ovaj svečani momenat:
Pa bogami si i ti dugo s nama kad se sjećaš Ramone i Katarine, koja se, inače, sada ozbiljno bavi zaštitom pasa. A ovdje je prošlo puno likova... jedan od meni dražih, kojih se trenutno mogu sjetiti, je bio Paleface... često smo ratovali dok je bio tu... nešto ala vudd.
Ramona i ja smo ovde dopizdele svima...😂
Evo ovako to beše: Paleface ( inače SAD, zaboravih tačno gde) je napravio forum, tada je bilo dostupno i besplatno na www.myfreeforum.org (to odavno ne postoji) i neko vreme smo blejali tamo.
On je bio od svih nas najstabilniji, koliko se sećam nije se nešto "ozbiljno" ni drogirao a zarađivao je ekstra i radio samo vikendom u šanku. I izgleda da je bio tamo popularan u smislu jurile ga žene hehee...

Mi smo svi mislili da će se Ramona udati za njega ali ništa od toga i jednog dana je jednostavno nestao a nikoga nije ovlastio da vodi forum tako da smo takoreći ostali tamo "zaključani". Onda je Ramona shvatila da forum nije teško napraviti, pa je napravila i svi smo bili moderatori, za svaki slučaj :)

Bila je jedna Pandora iz NS, ne sećam se da li je prvo bila ovde ili je "direktno" došla tamo (preko Katarine ali ne ove nego Avejić Katarine "Mojih 26 godina narkomanije, vaš celi život"- sećaš li se? Ta Katarina je bila čudna, kako prema kome, s'obzirom da je bila diler uglavnom je bila ok i ljubazna prema "punom džepu"- ali neću da ogovaram) i ta Pandora je bila kuma Ramoni koja se ipak udala, ako možeš da veruješ...za nekog lika iz Zagreba.

Bili smo dugo u kontaktu, ja nisam otišla na svadbu jer sam tad bila na lečenju u Drajzerovoj, Ramona je ispizdela što nisam odložila to lečenje za bar 2 dana, nisam mogla, to se zakazivalo i čekalo pa kad te pozovu, pozovu, ako ne odeš tad moraš ponovo da prolaziš komisiju...

Ramona i Katarina su postale kao najbolje frendice, Pandora je bila kuma na svadbi a ja sam tu nešto izljubomorisala i bezveze sam se posvađala i otišla, forum je ugašen i eto svaki kontakt prekinut s'obzirom da smo tada svi menjali brojeve telefona skoro jednom sedmično.

Žao mi je što je Mark Renton RIP, ne znam šta je bilo sa onim likom što je radio na Sejšelima kao konobar, zna li ko?

Eh, što ti je život, Bože...sve kao da je juče bilo. Jesmo ti pravile probleme, Sanela, i sve je bilo nekako dinamičnije i ne znam koji izraz da upotrebim, nekako smo bili "življi" od one prošle "ekipe". Pa smo valjda zato i pravili probleme.
Ja sam se smirila. Samo sad kad sam ovu i još neke teme pročitala krenule su mi suze, ne mogu da verujem, eto...
Post Reply