NAŠA JUTARNJA KAFICA

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Da 'i kao sad te to čini umjetnikom' ... ti si moja Iglice u kifu, i to nisam ja jedina tu primijetila. Što ti znaš jesam li ja umjetnik da mi tu to 'kao' stavljaš - ja riječ 'inspiracija' vezujem za umjetnost a ne za zvanje murije - to sam ti tila reći.
A je, skočila san u more jučer - ali ljudi, ledeno je - majke mi - možda i nije toliko ako skočiš čim dođeš, pa se ono spasiš - ali ako zalegneš na sunce pa tek onda, onako usijan, ideš u more - bogami brrrrr - ja sam samo ušla i izašla ... na suncu je lipo
Morgen svima
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ma pustite to ljudi sad, ha ja ima svako pravo na svoje misljenje i svoj stav.Nije svako isti jel de,mislim sta ces ne možemo mi uvijek biti u pravu ,nekad grijesimo a nekad ne.Sve je to život a u životu vidimo stvari i koje valjaju i one koje ne valjaju.Uzivajte ljudi i nemojte se sikirati,voli te se, sexajte se ali nemojte se vrijedžati.
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

Jutro svima, do duse dan je vec uveliko....
Uff kako bi rado skocila u mooooreee....ali brzo ce, tjesim se evo da ce brzo... (ko malo djete kad ne moze docekati cokoladu, hihihi).

Inace sam dobro spavala, napokon jednom. Cak nisam primjetila da je nocas bilo neko opasno nevrijeme. Samo sam se jutros iznenadila sto su ulice tako mokre..hihihi...kad kaze susjed, pa zar nisi vidila sta je nocas bilo?? JA nista niti cula niti vidila nisam, kao slagirana (a mrtva trijezna).

Eto toliko pa se cujemo...

p.s. dokle nam je dosao okrugli sto? :wink:
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Jest ,jest,bilo je nevrijeme i kod nas ali ja sam cuo tu kišu.Taman rekoh evo je rashladice sad sve kad ono klinac,sad je sparnije nego sto je bilo juce i prekjuce uzas.AnaMarija kako si drug moj, sta ima kako si itd.Nema nam NS I KIke a i SANELE brinem se da se nisu izgubili u masi :-D .
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Pozdrav raji koja se javlja - Omaru, Ramoni, Anamariji, Kiki, NS, a i onima koji samo čitaju :)

Evo ja se ovdje kuham. Bila sam napolju sat vremena i skuhala se.

Kako ste mi vi svi? More jos hladno? Zato ja uvijek u augustu idem na more. Omare, ima li roštiljanja kod tebe? Ja sam sinoć bila kod prijatelja - skupila se raja, roštilj, zezanje, ma super nam je bilo. Stvarno, treba znati uživati u životu.

Anamarija, šta ima kod tebe novo? Joj, nikako sladoled da napravim, baš bih trebala. Je li iko probao recept od NS?

Eto, odoh sad. Imam nekog posla, pa valja biti i vrijedan malo, je li tako? :)

Puno pozdrava i čuvajte se!!

Sanela
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

dobro juto!hehe..necete verovati,ali ja sam ZASPALA BEZ LEKOVA,doduse jutros oko 4-5,ali sam spavala k'o dete evo do sad!!juuupii! I stigli su rezultati na hepatitis-NEGATIVNI!!!
Ramona,cestitam na hrabrosti-sto si se bacila u ledeno more :-D -eto,zvanicno si otvorila sezonu!
Omare,ne daj se dosadi..lati se oklagije ili tako nesto :wink:
evo,Sanela lepo pita jel' neko pravio ''moj'' sladoled-sad ce ispasti da sam ga dzabe kuckala..nemoj da vas ja prebijem :axe: !!!heheheeee
A,Ana i ti si fino pajkila...suuuper..a dokle nam je dosao okrugli sto?
aahhmmm..pa evo pitajmo Omara-to je bila njegova zamisao :-)
moram sad da begam,cujemo se kasnije!
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

hehehe - evo draga - ja ti obećajem da nisi bezze kuckala - probat ću ja tvoj sladoled - itekako - evo u subotu, ajmo reći (e sad, u koju...heheh .... zezam - 'oću, stvarno! nije meni teško ništa kad se o slatkišima radi, njam njam) ...
a e, ledeno more, brr - evo gledam kako ću na plažu ope pa se sitim jučer pa mi se da i ne da, a ovaj nikako da nazove pa da mogu otić bez frke haha :wink:
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

MA kod mene je vazda rostiljanje ,ja sam ovde narikto rostilj a mesa ima fala bogu,joj necu vala dozvolit da dobijem ŠLAUF oko stomaka ,ahaaa jokkk.Hehehe,oklagija je moja NS nasa tradicionalno oruzje, "Fataj se oklagije,pusti se narkomanije".Hehhehe,a sta kazes na ovo, joj kako je danas sparno a kisa izgleda samo sto nije sastavila i mene boli glavurda opet.NS svaka cast rekoh ti ja ba bice sve udure sta ces zivot ide dalje .Ehh eto puno vas pozdravljam. :-D
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

Sanela, hvala na pitanju, dobro sam. Malo sam vise zauzeta zadnjih dana, ali proci ce to brzo, pa ce napokon biti sezona mora i kupanja, uff jedva cekam (cini mi se da to stalno spominjem u postovima :wink: ) 8) .

Ali znate ljudi sta se ja pitam, gdje nam je Luna?? Nesto je nema?? Aj Luna javi se...

okrugli nikako da se zaokruzi :wink:
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

hahahhaaaa Ana..ma ne vodi brigu..zaokruzujem ja...hehehe!! :wink:
ja svratila malo da vidim sta ima,koga ima...a slabo vas nesto ima :-) ??
pametno,pametno...zasto bi sedeli u kuci kad je pravo vreme za plazu..
...evo odoh i ja...
Locked