Hipnoza

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
Dajana9
Posts: 93
Joined: Tue Mar 22, 2022 1:03 pm

Hipnoza

Post by Dajana9 »

Zdravo! Opet ja (jedina aktivna na forumu)
Volela bih da promenim nick jer postoji Dejana9 ali ne znam kako 🤷‍♀️
Juče sam imala hipnozu.
Baš sam razočarana.
Pisaću više o tome ukoliko nekog zanima jer sam već pisala o svom iskustvu na drugim mestima, no zanima me, da li je neko bio?
Da li mu je pomoglo?
Kako da znam da je ovo bio fijasko? Ili je rano?
I tako...
Ako se javi neko nastavićemo :)
User avatar
Noop
Posts: 47
Joined: Fri Oct 21, 2022 4:46 pm
Contact:

Re: Hipnoza

Post by Noop »

Kako izgleda postupak, je li ikad Ikom pomogao
•da li znam kako želim da se nađem...•
Uril DJ
Posts: 39
Joined: Fri Mar 18, 2022 1:39 pm

Re: Hipnoza

Post by Uril DJ »

Pozdrav
Nista cudno u tome da si bila razocarana posle hipnoze. Tad si ti totalno izlozena necemu.stranom a ne prirodnom. Znam za iskustva ljudi koji su imali i kasnije probleme bog takvih seansi. To ima magije i okultizma, koje.mogu da trenutno poprave simptome a uzrok ostaje kao i posledica od bavljenja takvim praksama.Duh sveta-sve: sad i odmah
Poznanik je tako posle tei seanse prestao pusiti. Na pocetku odusevlnen a kasnije jos ludji i opet ae vratii kafani, primiskuitetu i cigarama. Ttebalo bi odbacivati svaku misao koja vodi u tom smeru. . Nestvorena energija Svjetlosti i Života jedina isceljuje takva stanja Ponude ovog sveta koje su u instant mogu da donesu deprui dusevno a zar nismo izlozeni hipnozom medija? Socialni inženiring ce tek da dejstvuje u punoj moći.

Taktika je slaba i menaj nacin
Svako dobro
Lp , :)
AdalynMorrison
Posts: 1
Joined: Wed Mar 22, 2023 8:14 am

Re: Hipnoza

Post by AdalynMorrison »

Nisi jedini aktivan na forumu! Sada sam se i ja pridružio i spreman sam za bilo kakve razgovore.
Dajana9
Posts: 93
Joined: Tue Mar 22, 2022 1:03 pm

Re: Hipnoza

Post by Dajana9 »

Hej U dj hvala na odgovoru (i ostalima)ali nemam pojma o čemu pričaš.
Od mog muža mama je išla na hipnozu, zbog straha od letenja i pomoglo joj je - evo 40 god ne pije lek pre polaska.
Ja na hipnozu gledam kao na neko duboko stanje meditacine - što je meni NEMOGUĆE da postignem. Samo prva dva dana sam slušala nešto što mi je lik poslao da slušam 3 nedelje i iskreno uznemirivalo me je samo jer kad govori "Tako, Tako" ja razmišljam šta tako kad me ne vidiš jebote.
Ovaj lik kombinuje hipnozu i meditaciju (jedam susret i posle napravi snimak za tebe)
Sad mi je predlozio da slušam najtiše svaki dan dok nešto radim jer navodno moja podsvest sluša.
Nije tipični hipnozer pa me zanima, ima li neko iskustva sa pravom hipnozom i da li je moguće da se ja podsvesno odupirem?
Post Reply