jos jedna sestra

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

dado1
Posts: 18
Joined: Thu Dec 22, 2022 9:08 pm
Location: Frankfut na Majci
Contact:

Re: jos jedna sestra

Post by dado1 »

verlorenheit wrote: Sat Dec 31, 2022 6:50 pm hvala na odgovoru, znam da nije moja odgovornost ali sam verovatno u suovisnickoj prici. Iskreno meni je zao svih bolenih ljudi, a brat je brat, pa onda naravno i vise, zato sam i promenila profesiju, a narkomaniju smatram bolescu.
pozdrav i hvala
SVAKA TI CAST OPET SE BORIS ZA BRATA IAKO RADI LOSE STVARI A JA KOJI IMAM IATO SESTRU KOJA NEZNA STA CE SA PARAMA I NEOCUJEKM STVARNK NISTA JER IMAM SVOJ POSAO SAMO PODRSKU BIH VOLEO IMATI NEMAM JE OVAKO NITI JE ZANIMAM SAMO POVRSINSKI A NEDAJ BKZE DA ZNA DA SE DROGIRAM TEK BIH BIO SAAAM NA SVIJETU....SAMO DA RI CESTITAM JER BORIS SE PA KAKO GOS I TO JE LJUBAV IZMEDJU BRATA I SESRE ZA KOJOM JA PATIM KAO DJETE ZA MAJKOM POGOTOVO U TUDJINI DAAALEKO OD SVOJEG DOMA SVOJE ZEMLJE..VELIKI POZDRAV I NADAM SE DA CES I TI I SVAKO RESITI SVE PROBLEME SVAKE VRSTE POGOTOVO OKO OVE TEME..
KASNO SE POCEH ZABALJATI I KASNO SE ZALJUBIH U LICEMERNO LICE TE LJUBAVI KOJA PARAA I DERE UNUTRASNJOST DUSE KOJU POKUSAVAM SPASITI.....PA IZVUKLI SMO POUKU AL BUDI MUSKO PRIMENI JEE.....
verlorenheit
Posts: 9
Joined: Fri Jul 06, 2012 2:21 am

Re: jos jedna sestra

Post by verlorenheit »

Eto ja sam jos jedna od onih, koja nije uspela da izvuce brata iz pakla droge. u svakom slucaju moj brat je bio dva puta u u mentalnoj ustanovi, lecen zbog psihoze, drugi put kad je primljen bio je pozitivan na sve. Razgovarala sam sa Dr. Nije bio heroinski zavisnik, jer nije imao krizu. Kad je izasao, bio je stalno sa ocem i sve je bilo j granicama normale za situaciju.nakon par meseci je dobio dobar posao u drugom gradu i sve je funkcionisalo super. Isao je na poslao, stan ne bio cist po prvi putu zivotu, zaljubio se
14.08. je preminuo. Radjena je autopsija, jos nema rezultata, stan je blombiran. Ja sam uvek mislila da je moj brat koristio marihuanu i tablete,nakon smrti sam saznala da je on voleo "povremeno" sve da proba.Pre nego sto je preminuo rekao je drugu da ce uzeti speedball. Ne razumem , po prvi put je bio srecan i zadovoljan, i ako je stvarno to uzeo, zasto, ako je bio srecan, naravno znam da to nikad necu saznati. O svojoj tuzi i bolu nevu da pricam, jer sam verovatno jos u soku, pokusavam da se nosim sa time, moram da budem jaka zbog dece. Autopsija ce pokazati sve. Taj speedball, mislim ja znam sta je mesavina kokaina i herona jel tako? Kakve opasnosti pOstoje od toga? molim iskusne za odgovor, da li se od toga moze umreti? Hvala puno
Post Reply