NEKI CENTAR U FRANKFURTU ZA SKIDANJE???

Molimo Vas da ovdje postavite linkove na stranice na kojima se nalaze informacije o tretmanu ovisnosti o drogama. Pomozite nam da napravimo najveću bazu linkova i resursa za pomoć osobama koje su ovisne i njihovim bližnjima u regiji.

Moderator: sanela

Post Reply
dado1
Posts: 18
Joined: Thu Dec 22, 2022 9:08 pm
Location: Frankfut na Majci
Contact:

NEKI CENTAR U FRANKFURTU ZA SKIDANJE???

Post by dado1 »

Ako neko zna neke informacije zamolio bih najljubaznije da mi preporuci koja ustanova se bavi lijecenjem detoksikacijom nas iz Srbije BIH Crne gore....unapred hvala
KASNO SE POCEH ZABALJATI I KASNO SE ZALJUBIH U LICEMERNO LICE TE LJUBAVI KOJA PARAA I DERE UNUTRASNJOST DUSE KOJU POKUSAVAM SPASITI.....PA IZVUKLI SMO POUKU AL BUDI MUSKO PRIMENI JEE.....
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: NEKI CENTAR U FRANKFURTU ZA SKIDANJE???

Post by Akkasha Come Back »

Ne znam. Pisao je neko iz Hrvatske da naši ljudi kao strani državljani imaju po nekoj njihovoj logici prednost, nađeš kliniku, vidiš red, samo se proguraš i kažeš da si Hrvat/Srbin/Bosanac i hitno te hospitalizuju.

E sad koliko je to tačno i da li još važi ako je bilo tačno, stvarno ne znam. Probaj...
dado1
Posts: 18
Joined: Thu Dec 22, 2022 9:08 pm
Location: Frankfut na Majci
Contact:

Re: NEKI CENTAR U FRANKFURTU ZA SKIDANJE???

Post by dado1 »

Hvala na odgovoru al pokusavam naci samo kad bih saznao tacno lokaciju gde i koja to klinika radi vrlo rado bih otisao i to trceci jer dozlogrdilo vise stvarno...al eto kopamo pomalo pa valjda ce se iskopati neki odgovor...Ako SLUCAJNO SE SETIS ILI TI NEKO KAZE NEKU INFO GDE OVDE TO MOZE UCINILA BI VELIKU USLUGU OVOM COVEKU OCU SUPRUGU KOJI SE BORI DA MU NESAZNAJU NJEGOVI BLIZNJI A NI DALJNJA RODBINA....EEEH SRAMOTE MOJE KRAJ BI MI BIO IONAKO SE SUMNJAO DAVNO KAD SAM EKSPERIMENTISO SAMO IAKO NIKAD SANJO NISAM SA CU BITI NA OVOM STADIUMJ MADA SAM NA SMRK ROKANJU NISAM NA IGLANJU A DZABA PROBLEM JE ISTI SKORO..
KASNO SE POCEH ZABALJATI I KASNO SE ZALJUBIH U LICEMERNO LICE TE LJUBAVI KOJA PARAA I DERE UNUTRASNJOST DUSE KOJU POKUSAVAM SPASITI.....PA IZVUKLI SMO POUKU AL BUDI MUSKO PRIMENI JEE.....
Post Reply