Kako ste ljudi?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
blazinarkoman
Posts: 32
Joined: Fri Jul 01, 2022 6:15 pm

Kako ste ljudi?

Post by blazinarkoman »

pisite sta ima, planovi za novu i te stvari
𝘯𝘦𝘮𝘢 𝘻𝘪𝘷𝘢 𝘤𝘰𝘷𝘫𝘦𝘬𝘢, 𝘬𝘰𝘫𝘪 𝘯𝘪𝘫𝘦 𝘴𝘦𝘣𝘦 𝘯𝘪 𝘫𝘦𝘥𝘢𝘯𝘱𝘶𝘵 𝘻𝘢𝘮𝘪𝘴𝘭𝘪𝘰 𝘬𝘢𝘰 𝘮𝘳𝘢𝘮𝘰𝘳𝘯𝘰 𝘱𝘰𝘱𝘳𝘴𝘫𝘦.
dado1
Posts: 18
Joined: Thu Dec 22, 2022 9:08 pm
Location: Frankfut na Majci
Contact:

Re: Kako ste ljudi?

Post by dado1 »

Sa obzirom da sam novi na forumu a pratim ga vec par godima unazad drago mi je da mofu se javiti negde podeliti misljenje sa ljudima koji razumeju probleme sadasnjice da tako kazem nas mladih iako sebe nesmatram bas mladim pre bih rekao sa mi je pukao punbertet u kasne godine i da sam umesto da budem jaci snazniji ja ustvari postao slabiji i pao na iskusenja dopa kojeg sam se grozio i nikad dopustao da ovlada sa mnom...kako god bice vremena da pisemo i o tome...Ja licno sam u tudjini hvala na potanju druze skupljam snagu da se skinem jer nikad dosada nisam ovako nesto dozivio i za novu sam na stanu sa svojom euforijom i samocom u Frakfurtu divnom sa isto tako divnim poslom koji je poceo slabiti tako da iskusenja neznam sa kojih sve strana nenaviru al uglavnom da ri kazem brate zanimljovo je ovak9 kad kontas da se roknes prvo na nos pa posle i ono pravo da te nema...... :roll:
KASNO SE POCEH ZABALJATI I KASNO SE ZALJUBIH U LICEMERNO LICE TE LJUBAVI KOJA PARAA I DERE UNUTRASNJOST DUSE KOJU POKUSAVAM SPASITI.....PA IZVUKLI SMO POUKU AL BUDI MUSKO PRIMENI JEE.....
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Kako ste ljudi?

Post by Akkasha Come Back »

dado1 wrote: Sat Dec 24, 2022 10:53 pm Sa obzirom da sam novi na forumu a pratim ga vec par godima unazad drago mi je da mofu se javiti negde podeliti misljenje sa ljudima koji razumeju probleme sadasnjice da tako kazem nas mladih iako sebe nesmatram bas mladim pre bih rekao sa mi je pukao punbertet u kasne godine i da sam umesto da budem jaci snazniji ja ustvari postao slabiji i pao na iskusenja dopa kojeg sam se grozio i nikad dopustao da ovlada sa mnom...kako god bice vremena da pisemo i o tome...Ja licno sam u tudjini hvala na potanju druze skupljam snagu da se skinem jer nikad dosada nisam ovako nesto dozivio i za novu sam na stanu sa svojom euforijom i samocom u Frakfurtu divnom sa isto tako divnim poslom koji je poceo slabiti tako da iskusenja neznam sa kojih sve strana nenaviru al uglavnom da ri kazem brate zanimljovo je ovak9 kad kontas da se roknes prvo na nos pa posle i ono pravo da te nema...... :roll:
Jurim te po forumu, stalno pišeš na drugom mestu, daj se malo ustali.
Malopre sam ti odgovorila na temi o skidanju u Frankfurtu.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Kako ste ljudi?

Post by Akkasha Come Back »

blazinarkoman wrote: Sat Dec 24, 2022 7:11 am pisite sta ima, planovi za novu i te stvari
Ovde kod mene ni "normalni" ljudi neće ići nigde.
Sa narkomanima uživo više nemam nikakav kontakt pa ne znam, uglavnom je svima raspoloženje na pozitivnoj nuli u najboljem slučaju...a ti?
blazinarkoman
Posts: 32
Joined: Fri Jul 01, 2022 6:15 pm

Re: Kako ste ljudi?

Post by blazinarkoman »

Akkasha Come Back wrote: Wed Dec 28, 2022 3:37 pm
blazinarkoman wrote: Sat Dec 24, 2022 7:11 am pisite sta ima, planovi za novu i te stvari
Ovde kod mene ni "normalni" ljudi neće ići nigde.
Sa narkomanima uživo više nemam nikakav kontakt pa ne znam, uglavnom je svima raspoloženje na pozitivnoj nuli u najboljem slučaju...a ti?
ah evo ja pozvat neke prijateljice za novu, a kako ce to proc ne znam. nema nista kod mene previse, praznici su a nisu.
𝘯𝘦𝘮𝘢 𝘻𝘪𝘷𝘢 𝘤𝘰𝘷𝘫𝘦𝘬𝘢, 𝘬𝘰𝘫𝘪 𝘯𝘪𝘫𝘦 𝘴𝘦𝘣𝘦 𝘯𝘪 𝘫𝘦𝘥𝘢𝘯𝘱𝘶𝘵 𝘻𝘢𝘮𝘪𝘴𝘭𝘪𝘰 𝘬𝘢𝘰 𝘮𝘳𝘢𝘮𝘰𝘳𝘯𝘰 𝘱𝘰𝘱𝘳𝘴𝘫𝘦.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Kako ste ljudi?

Post by Akkasha Come Back »

@blazinarkoman
Lajk.

Šteta što nema opcije za lajkovanje, "praznici su a nisu".
blazinarkoman
Posts: 32
Joined: Fri Jul 01, 2022 6:15 pm

Re: Kako ste ljudi?

Post by blazinarkoman »

Akkasha Come Back wrote: Thu Dec 29, 2022 1:27 pm @blazinarkoman
Lajk.

Šteta što nema opcije za lajkovanje, "praznici su a nisu".
uf kako bi opcija za lajkanje bila dobra, jedino sto ovom forumu jos treba. lajk i tebi ;)
𝘯𝘦𝘮𝘢 𝘻𝘪𝘷𝘢 𝘤𝘰𝘷𝘫𝘦𝘬𝘢, 𝘬𝘰𝘫𝘪 𝘯𝘪𝘫𝘦 𝘴𝘦𝘣𝘦 𝘯𝘪 𝘫𝘦𝘥𝘢𝘯𝘱𝘶𝘵 𝘻𝘢𝘮𝘪𝘴𝘭𝘪𝘰 𝘬𝘢𝘰 𝘮𝘳𝘢𝘮𝘰𝘳𝘯𝘰 𝘱𝘰𝘱𝘳𝘴𝘫𝘦.
Post Reply