U pomoć vrištanje na mjut!

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

Post Reply
Sparkling Midnight
Posts: 1
Joined: Wed Dec 28, 2022 8:51 am

U pomoć vrištanje na mjut!

Post by Sparkling Midnight »

Pozdrav, ljudi :D

Danima citan vaše ispovijesti, pa san se evo odlučila i ja pridružiti..Ma da san to tila već ima par godina al san odustala, po običaju 🙈 al zato san ustrajna nad iživljavanjen vlastite ambicije i životne kondicije cak su već duboko postale neka vrsta tradicije...
Nego, iman pitanje jer ne mogu jednostavno vise.. Iman 29 godina, od 16 san na neki način opijena i to mi je normalna stvar.. Kad san zakoracala u taj svit san se bas satravala, bonke slije, lije, ket.. Volila san se zgazit da ne znan di san, skoro :P .. Tad mi je i bija rekord 7 dana ostat budna, katastrofa :? .. Sad volin znat di san 😅 iako u biti pojma neman..alkohol i spid u ekstremnin količinama.. I stvar je u tome sta od kad znan za sebe san neka vrsta lutalice, izgubljene..
ciganka bez adrese, ne pripadan nigdi.. Volin biti sama, život živin više u svojoj glavi, nego u reali.. Bizala san, valjda od same sebe.. Pa san sa 20 godina otišla u Berlin, prozivila ga pun gas, mrak, klubovi, progresivni minimal i tako danima..sa 22 se vratila tu nazad.. Nakon 2 san osla Amsterdam, Rotterdam vratila se ovaj put nakon 3.. Bila san vesela, stalno u pokretu nekom.. Iako bez droge i alkohola san introvert... I evo zadnje 2 godine san se zatvorila sama, tučen po spidu, alkoholu i ne mogu nicije društvo oko sebe.. Ocu bit sama, slusat r'n'r i bluz i uzivati mazohistički u unutrašnjoj boli, u mraku vlastitom.. od uvik san imala na neki način tu stranu unutar sebe koja je cak izmisljala da bi osjetila lipotu bola.. ali tad san balansirala tu svoju samoću i onda opet medju ljude puna poleta.. sad nema te druge, samo rak duse.. Al nije ni čudno jer tužna san kad vidin kako malo ljubavi još na svitu ima.. iskrivljene vridnosti nikako da primostin.. Svaka druga osoba nosi kostim a ja od praznih ljudi i odnosa postin.. Iako prazna san i ja, ne potpuno bol je tu, volin drustvo svojule tame.. Primjetila san ili je to moja iskrivljena slika da ljudi vecinon funkcioniraju da ce se češće lagat da je sve super i sve za 5, nego dopustit onoj svojoj vlastitoj istočnoj strani od raja da joj se uopće približe.. A svi je imamo i crnu i bilu.. Jednako ih volit obe, prima ovoj sta reži iz mraka san nježna i njoj ljubavi treba.. Nakon 13 godina drogiranja i haosa, pokušala san stat, al nažalost ne mogu stati sama nikako, zivin sama, nisan bas ni za to sposobna, žalosno da mi sa skoro 30godina triba neka vrsta kontrole da bi mogla ziviti život koji nije u toj mjeri samorazarajuc.. nije mi dobro, a na neki bolestan način i je. Molin vas Jel mi može neko rec Jel ima ko dobra iskustva sa nekin licilisten?

Fala puno unaprid, pozdravljan vas sve i drž te se ❤
Post Reply