ТЗ ПОКРОВ- Makedonija

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Allice
Posts: 22
Joined: Tue Jan 20, 2009 8:57 pm
Location: Macedonia

ТЗ ПОКРОВ- Makedonija

Post by Allice »

Boravila sam prilicno dugo u ovu komunu, i prezadovoljna sam. Primetila sam da na 4umu nema Topic za ovu ustanovu pa sam odlucila da objavim.

Ovo je official site >

http://www.izborsr.com/pokrov/indexp.html
Image
NeFa
Posts: 7
Joined: Wed Oct 31, 2012 8:13 pm

Re: ТЗ ПОКРОВ- Makedonija

Post by NeFa »

Utisci ? Ima li neko da je bio ovde ?
I na njihovom sajtu nisam mogao da nadjem info telefon !'

Da li primaju sticenike iz Srbije ?
User avatar
Allice
Posts: 22
Joined: Tue Jan 20, 2009 8:57 pm
Location: Macedonia

Re: ТЗ ПОКРОВ- Makedonija

Post by Allice »

Znam da su imali sticenike iz Srbije al ne dok sam ja bila tamo...ja sam zatekla ljude iz drugih zemalja jez da vecina su iz Makedonije.
Muski i Zenski centar su u istoj zgradi al sobe su u odvojene delove, al preko ceo dan, radni aktivnosti, nastava, rekreacija i sl radite zajedno.
Ulaz je prilicno lak, nema procedura cekanja
(bar kad sam ja otisla...jez da za cure je bilo lakse, imalo je vise slobodnih mesta, jer momke uvek ima vise al je zato muski dio veci)
Meni je ova komuna spasila zivot, pa je toplo preporucujem svima kojima je pomoc potrebna.
Tel koji sam nasla je 0038975495470
Image
LordCalipso
Posts: 16
Joined: Fri Nov 20, 2009 6:33 pm

Re: ТЗ ПОКРОВ- Makedonija

Post by LordCalipso »

Kako mozam da pristapam vo ovaa komuna?Pod itno mi e potrebna pomos,go najdov sajtot za POKROV.Dali bi mozela da mi objasnis koi se uslovite,nacinot na lecenje i kolku e participacijata za ovde ? Pozdrav
User avatar
Allice
Posts: 22
Joined: Tue Jan 20, 2009 8:57 pm
Location: Macedonia

Re: ТЗ ПОКРОВ- Makedonija

Post by Allice »

LordCalipso wrote:Kako mozam da pristapam vo ovaa komuna?Pod itno mi e potrebna pomos,go najdov sajtot za POKROV.Dali bi mozela da mi objasnis koi se uslovite,nacinot na lecenje i kolku e participacijata za ovde ? Pozdrav
Najubavo e da se javis na 075495470 i da prasas se sto te interesira, da ne zgresam nesto jas bidejki veke 7-8 meseci kako sum izlezena od tamu, i mozno e dosta od administrativnite raboti da se promenile.
Inaku mestoto e mnogu blisku do Strumica, prostorot i uslovite se odlicni i dokolku imas moznost jas najiskreno bi te sovetuvala da otides...
Pozdrav and take care
Image
Moskrimos
Posts: 1
Joined: Sat Dec 10, 2022 1:17 pm

Re: ТЗ ПОКРОВ- Makedonija

Post by Moskrimos »

Zdravo Jel moz da objasnis koja je procedura za detox Dali daju metadon ili nesto slicno ili je cold turkey
Post Reply