Skidanje sa buprenorfina na moj način

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

Masterblaster
Posts: 45
Joined: Mon Jun 14, 2021 6:54 pm

Re: Skidanje sa buprenorfina na moj način

Post by Masterblaster »

I nikakvi lijekovi za supresiju boli osim ad za depru. Poslije češ ih ionako morat piti jer psihoze koliko god su genijalne iscrpljuju to te mjere da vrlo lako možeš počinit suicid-no ne brini, to dolazi tek kasnije i kad se najmanje nadaš. Imaš stisnut zube i bye a ono što te čeka poslije bolje da ne spominjem. Možeš bit dobar koliko želiš ali će te napravit budalom samo da se vratiš drogi. Mamicu im njihovu!
User avatar
Dzoks
Posts: 27
Joined: Wed Dec 26, 2018 2:13 pm

Re: Skidanje sa buprenorfina na moj način

Post by Dzoks »

Masterblaster wrote: Sat Nov 19, 2022 11:56 pm I nikakvi lijekovi za supresiju boli osim ad za depru. Poslije češ ih ionako morat piti jer psihoze koliko god su genijalne iscrpljuju to te mjere da vrlo lako možeš počinit suicid-no ne brini, to dolazi tek kasnije i kad se najmanje nadaš. Imaš stisnut zube i bye a ono što te čeka poslije bolje da ne spominjem. Možeš bit dobar koliko želiš ali će te napravit budalom samo da se vratiš drogi. Mamicu im njihovu!
ee ovo si lepo reko,ne pomaze voda majko.
kako zajebano napravili ovu tabletu,ovo kad udje u svaku celiju cirkus napravi,retko ko moze da se resi ove bede
User avatar
Dzoks
Posts: 27
Joined: Wed Dec 26, 2018 2:13 pm

Re: Skidanje sa buprenorfina na moj način

Post by Dzoks »

Dzoks wrote: Tue Nov 22, 2022 10:44 pm
Masterblaster wrote: Sat Nov 19, 2022 11:56 pm I nikakvi lijekovi za supresiju boli osim ad za depru. Poslije češ ih ionako morat piti jer psihoze koliko god su genijalne iscrpljuju to te mjere da vrlo lako možeš počinit suicid-no ne brini, to dolazi tek kasnije i kad se najmanje nadaš. Imaš stisnut zube i bye a ono što te čeka poslije bolje da ne spominjem. Možeš bit dobar koliko želiš ali će te napravit budalom samo da se vratiš drogi. Mamicu im njihovu!
ee ovo si lepo reko,ne pomaze voda majko.
kako zajebano napravili ovu tabletu,ovo kad udje u svaku celiju cirkus napravi,retko ko moze da se resi ove bede
jel moze neko da mi kaze kako dalje,6 godina na osmici dnevno,3 i po godine u programu i 2,5 godine na crno,kad kad se uzme i više od osmice.ja nisam zadovoljan sa ovim lekom,Buprenorfin je najgori lek za supstituciju,na duge staze moze mnogo da izazove ozbiljne zdravstvene probleme,od probave pa na dalje,o zubima da ne govorimo,nek nam je bog upomoć,nzm sta da kazem drugo.🗜️🗜️🗜️
Masterblaster
Posts: 45
Joined: Mon Jun 14, 2021 6:54 pm

Re: Skidanje sa buprenorfina na moj način

Post by Masterblaster »

Dzoks wrote: Tue Nov 22, 2022 10:53 pm
Dzoks wrote: Tue Nov 22, 2022 10:44 pm
Masterblaster wrote: Sat Nov 19, 2022 11:56 pm I nikakvi lijekovi za supresiju boli osim ad za depru. Poslije češ ih ionako morat piti jer psihoze koliko god su genijalne iscrpljuju to te mjere da vrlo lako možeš počinit suicid-no ne brini, to dolazi tek kasnije i kad se najmanje nadaš. Imaš stisnut zube i bye a ono što te čeka poslije bolje da ne spominjem. Možeš bit dobar koliko želiš ali će te napravit budalom samo da se vratiš drogi. Mamicu im njihovu!
ee ovo si lepo reko,ne pomaze voda majko.
kako zajebano napravili ovu tabletu,ovo kad udje u svaku celiju cirkus napravi,retko ko moze da se resi ove bede
jel moze neko da mi kaze kako dalje,6 godina na osmici dnevno,3 i po godine u programu i 2,5 godine na crno,kad kad se uzme i više od osmice.ja nisam zadovoljan sa ovim lekom,Buprenorfin je najgori lek za supstituciju,na duge staze moze mnogo da izazove ozbiljne zdravstvene probleme,od probave pa na dalje,o zubima da ne govorimo,nek nam je bog upomoć,nzm sta da kazem drugo.🗜️🗜️🗜️
Ne znam šta bi ti reko. Bup je bolji od hepa jer ne uništava toliko. Skidanjem s bupa riskiraš navlačenje na dop a to ti vjerujem nije opcija. Jbga ja sam se skinuo s bupa prije godinu i pol dana i neki dan sam udario po dopu, onako bzvze, uopće me nije privlačio i već nakon dva dana mi se toliko psih.uvuko u glavu da to nije logično. A da ne spominjem da me isprva uopće nije opalio nego tek nakon 3h! Abnormalno i ne kužim a evo uskoro će proć 30god otkad sam prvi put probao dop.
TheDrumer
Posts: 17
Joined: Mon Jan 16, 2023 12:27 am

Re: Skidanje sa buprenorfina na moj način

Post by TheDrumer »

Mora se raskrstiti sa sobom ako hoces da se skidas sa bupa, da budes svestan zasto si uopste bio na njemu, ako ces uzimati dop bolje se vrati na bup, mislim da sta god pricali od dopa gore nema.
Post Reply