TEHNIČKI PROBLEMI

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

TEHNIČKI PROBLEMI

Post by Akkasha Come Back »

Malo- malo pa neki tehnički problemi. Htela sam, Sanela, tebe da pitam u PP ali sad je upravo to problem, ne funkcioniše. Pa sam otvorila novi topic, šta drugo...a može nam poslužiti kad se nešto dešava da pitamo na jednom mestu.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: TEHNIČKI PROBLEMI

Post by Akkasha Come Back »

Zdravo
Ne znam gde je znak uzvika, na compu sam :lol: (koji nije moj pa se ne snalazim gde je sta)

Od onda kada je forum bio odjednom nedostupan pa do sada, javila mi je prijateljica da MOZE DA SE UDJE ali samo preko compa.

Citala sam neke statistike na Google u vezi ovog i ovakvih problema gde sajtovi nisu mobile/friendly ,odnosno, to su obicno stari sajtovi neprilagodjeni za mobilne telefone, medjutim kako sam mogla do skoro ulaziti a onda odjednom ne moze...e, to je pitanje.

Nije mi ni jasno ni logicno da ste NAMERNO eliminisali sve one koji nemaju comp/ i sada se vracam na prvu recenicu/ citala sam statistike, 66% ljudi je na mobilnim a 34% na kompjuterima, pa ni u interesu sajta nije da ljudi ne mogu da udju preko mobilnih telefona.

Od mene pozdrav za sve.
Dajana9
Posts: 93
Joined: Tue Mar 22, 2022 1:03 pm

Re: TEHNIČKI PROBLEMI

Post by Dajana9 »

Ahahahahaha pa rekla sam ti da sam se vec pozalila :)
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: TEHNIČKI PROBLEMI

Post by sanela »

Nije nista uradjeno namjerno, do servera je bilo i nije niko mogao pristupiti. Sad je promijenjen server i moguce je normalno pristupiti forumu. Bilo je dosta postova od prije nekoliko mjeseci koje sam tek odobrila, tako da znate i to.
Post Reply