SVAKODNEVICA, opšte stvari, sve i ništa

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVICA, opšte stvari, sve i ništa

Post by Akkasha Come Back »

@Luka, ne znam.
Nemam nikakvo iskustvo sa bupom, ja sam starija generacija, tada Buprenorfin nije ni postojao mada bi subotex mogao da se poredi.
Vidi ovako: bup znaš i kako (te) radi i šta ti radi. Sa morfijumom već imam iskustvo i uspešno sam se skinula.

Toliko. Pa razmisli, a kad razmišljaš idi pomoću eliminacije, na primer "Bup mi neće pomoći" i eto odgovor je u samom pitanju.
Sad će možda Sanela da mi zameri što tako lako kažem da uzmeš morfijum ali tako je.

javi se. Sve najbolje.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVICA, opšte stvari, sve i ništa

Post by Akkasha Come Back »

Samo ne znam kako misliš da samo 2 tablete?!

Taj deo mi nije jasan, a da ideš "na suvo" posle 2 tablete nema šanse...

Zašto ne bi otišao u metadonski centar? Ja se jesam skinula morfijumom ali dalje nisam mogla da funkcionišem, morala sam nečim da se pokrijem, s'obzirom da sam tehnički bila čista od H primili su me na metadonsko održavanje.
Tu sam bila više od 2 godine, pa sam se skinula i sada sam na tabletama, klasika, Ksalol, ništa drugo, preko dana.

Skoro da sam čista maltene od svega a bila sam 10 godina na heroinu.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVICA, opšte stvari, sve i ništa

Post by Akkasha Come Back »

[
Last edited by Akkasha Come Back on Wed Aug 03, 2022 7:31 pm, edited 1 time in total.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVICA, opšte stvari, sve i ništa

Post by Akkasha Come Back »

.
Last edited by Akkasha Come Back on Wed Aug 03, 2022 7:31 pm, edited 1 time in total.
Masterblaster
Posts: 45
Joined: Mon Jun 14, 2021 6:54 pm

Re: SVAKODNEVICA, opšte stvari, sve i ništa

Post by Masterblaster »

Ljudi moji vi svi samo batrljate o nekakvom skidanju živeći u iluziji i strahu. Ajde pa i skinuli se, sa svega npr. Šljakica, đemda, šilt spušten kao tenda i sl. gluposti koje svi živimo. Koji qurac ne pišete o ozbiljnosti situacije na balkanu? Ovo se ne može sublimirati u nekoliko riječi i jasno je da nije. Zašto se toliko bojite svojih osjećaja. Nitko neće potegnut bombu i ovaj nemili osjećaj će vas strpati samo u neki prašnjavi grob..pa šta i da bude tako? Koji jebeni qurac samo serete o tome kako se osjećate? Stisni zube i nađi jbno rješenje jer si ga dobio besplatno. Odi do jbne kuće u kojoj ima frižider sa zamrznutim keljom, punjenim paprikama, zamrznutom ribom i baci se koliko treba. Za 15-tak dana već češ moći po jbni kruh..elektroliti rade iako su u virozi i nemam vremena za ovakva sranja jer ako imate pitanja da li je to normalno javite se u inbox. Bit ćete jebeni ljudi nakon toga i sami sebe ćete se dovesti u red i jači ste od prosječnog odstupanja od prosjeka promatranog događaja i vidjeti ćete sve...i normalne" i nenormalne i radit ćete sve za druge i neće vam trebati reći hvala. Filozofiju nabijem na qurac. Nemojte molim vas plakati jer znate i sami da jadni nismo i koliko daleko vidimo, ovisno naravno o egzaktnom ne miješajući kruške i jabuke. Ja sam se spustio toliko nisko da ne jebem ni čišćenje konjskih govana u staji a na mirise zlato i tamjan znate dobro koliko smo osjetljivi. Idemo svi skinut to govno sa svojih tzv. receptora (koji nisu koridor kroz koji samo treba prijeći jer svijest prolazi vrlo blizu tjemena glave) i reći svim tim kretenima dosta je!
Post Reply