"Informativni razgovor"

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "Informativni razgovor"

Post by StopBup »

I ja sam kao Masterblaster prekinuo sa velike doze na suvo, samo ne sa tolike, nego sa 8-10mg, ali intranazalno, nakon nekih 2 i po meseca zloupotrebe u recidivu. Bilo je bas zajebano. Trebalo mi je oko mesec dana da krenem koliko toliko normalno da spavam. Zadnje vrme normalno spavam, i aktivirao sam se. Evo sad pijem kafu i spremam se da idem na posao, pa reko da napisem koju.
Evo malo da ozivim ovu moju temu.
Pisite kako je kod vas, pozzz.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Masterblaster
Posts: 45
Joined: Mon Jun 14, 2021 6:54 pm

Re: "Informativni razgovor"

Post by Masterblaster »

Pozdrav,
Evo ja šljakam na moru, počinje sezona, bit će gužva za dan, dva..ne pijem više ni lijekove, samo rivotril od 0.5mg uzmem ujutro i tjt...a pio sam dva antidepresiva i prestanem ih pit i ništa, ko da ih nikad nisam ni pio, nikakve promjene nisam osjetio..a ostale lijekove sve naglo prestao piti i isto ništa...samo ti benzosi su sjebani za prestati, njih ću pit cijeli život jer sam bez njih sjeban..rivotril mi je prepisala neurologica i brijem da ću njih piti sada neko vrijeme, pomaže mi kod tremora..inače, sve mi se vrti oko posla, bup sam bacio, druge droge ne uzimam, osjećam se zdravo i zadovoljan, nadam se da ima novih skidanja sa bupa..pišite ljudi kako ide, veliki pozdrav!
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: "Informativni razgovor"

Post by Ausername »

Se je lakše na moru :)
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: "Informativni razgovor"

Post by Ausername »

*Sve
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "Informativni razgovor"

Post by StopBup »

Da se vratim na temu ovog foruma...

Od psihijatra(makar onoga kod kog sam bio) sam odustao, jer kao što pomenuh pre par dana, on se ne bavi psihoterapijom, već u glavnom farmakoterapijom, a psihoterapije u njegovoj ordinaciji radi devojka/žena, koju znam iz škole, pa mi to prosto ne odgovara, a lekovi sam vrlo brzo shvatio da mi ne pomažu, to jest da mi ne trebaju, čak rade i štetu.

Sad sam okupiran poslom, radim svaki dan od 3 ili 5 ujutro, kako koji dan, i ta angažovanost mi prilično odgovara, i pomaže da usmerim svoje misli na pravu stranu, na život, probleme, rešavanje istih, egzistenciju, organizaciju, planove, ciljeve... Još jedna stvar koja je meni bitna je to, što sam se vratio "među svet", što nisam učauren u sobi.

Ovog proleća za sad se ne selim na selo, već ostajem u gradu, a na selo odlazim samo po potrebi.

Što se tiče daljeg stručnog lečenja, za sad ne znam tačno kako ću. Bude li problema, u obzir dolazi psihoterapeut, ili osoba/grupa sa iskustvom u radu sa zavisnicima, ali iskustvom koje se svodi na priču, razumevanje, usmeravanje, prepoznavanje problema itd, a ne na terapiju lekovima.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "Informativni razgovor"

Post by StopBup »

Sad sam zablejao ovoliko na forumu, i ko zna kad cu. Nema nikakvog smisla. Izgleda da normalna prica trenutno ne moze ni da se pocne, a kamo li da se nastavi...

Odgovorio coveku na post, dobio optuzbe/napade/klevete, kako vec to da nazovem, i onda se nastavio na nebuloznu hajde da kazem prozivku...

Odoh da spavam, ustajem u 2, jer mi je trenutno takav posao...

Laku noc svima, i misim da nisam kriv sto su potencijalni citaoci citali danasnja sranja, koja su zapoceta juce. Ja ih nisam zapoceo, "prozvan" sam bez ikakve osnove, pa prosto uzvratio.

Doslovno ispada da nisam ni trebao odgovarati coveku, jer od mog odgovora na pitanje:"Kako vam je bez droge, vredi li skidati se...", tako nesto, ispde svo ovo sranje na drugoj temi...

Jos jednom laku noc!
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: "Informativni razgovor"

Post by Ausername »

StopBup wrote: Sat Apr 16, 2022 8:37 pm Sad sam zablejao ovoliko na forumu, i ko zna kad cu. Nema nikakvog smisla. Izgleda da normalna prica trenutno ne moze ni da se pocne, a kamo li da se nastavi...

Odgovorio coveku na post, dobio optuzbe/napade/klevete, kako vec to da nazovem, i onda se nastavio na nebuloznu hajde da kazem prozivku...

Odoh da spavam, ustajem u 2, jer mi je trenutno takav posao...

Laku noc svima, i misim da nisam kriv sto su potencijalni citaoci citali danasnja sranja, koja su zapoceta juce. Ja ih nisam zapoceo, "prozvan" sam bez ikakve osnove, pa prosto uzvratio.

Doslovno ispada da nisam ni trebao odgovarati coveku, jer od mog odgovora na pitanje:"Kako vam je bez droge, vredi li skidati se...", tako nesto, ispde svo ovo sranje na drugoj temi...

Jos jednom laku noc!
Ti si "prozvan bez ikakve osnove"?! Ti?!
"Čoveku odgovorio..."

Da si mi se JEDNOM obratio kao čoveku, nego me od prvog do poslednjeg posta nazivao bukvalno ženom, pisao mi u ženskom rodu, sve što sam ikad rekao dočekano je "na nož", citirao si, miksovao, izvrtao, pominjao ljude i situacije koji veze sa sadašnjicom nemaju, ali samo da nisi ne daj bože ti kriv. Jadan Stopili, večito napadan.

Rekao sam ja da ćeš ti ostati sam ovde. Pa, srećno. Ako možeš da poveruješ da nismo svi zli, lažljivi i sebični, stvarno ti želim da budeš maksimalno ok.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "Informativni razgovor"

Post by StopBup »

Ausername wrote: Sat Apr 16, 2022 8:57 pm
Ti si "prozvan bez ikakve osnove"?! Ti?!
"Čoveku odgovorio..."

Da si mi se JEDNOM obratio kao čoveku, nego me od prvog do poslednjeg posta nazivao bukvalno ženom, pisao mi u ženskom rodu, sve što sam ikad rekao dočekano je "na nož", citirao si, miksovao, izvrtao, pominjao ljude i situacije koji veze sa sadašnjicom nemaju, ali samo da nisi ne daj bože ti kriv. Jadan Stopili, večito napadan.

Rekao sam ja da ćeš ti ostati sam ovde. Pa, srećno. Ako možeš da poveruješ da nismo svi zli, lažljivi i sebični, stvarno ti želim da budeš maksimalno ok.
Pod "odgovorio coveku", mislio sam na odgovor Masterblasteru. Tebe nisam ni pomenuo u postu.
Ti mene jesi u svojim nedavnim postovima, i to u negativnom "kontekstu", pa nisam video smisla u tome da ti bilo sta odgovaram, vec prosto da kuliram.

Ne mogu vise, oci mi se zaklapaju, i necu ponovo da se navucem na forum. I to je gadno, bukvalno...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "Informativni razgovor"

Post by StopBup »

Evo proradio forum.
Obisao sam ga par puta dok nije radio, i pomislio da vise nece raditit, jer Sanela od nedavno ne radi vise u komuni, a ona je najvise, brinula o sajtu.
Drago mi je da ovaj nas forum nastavlja da "zivi". :)
Pozdrav ljudi!
Evo i ja nesto da napisem posle "100 godina".
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: "Informativni razgovor"

Post by Akkasha Come Back »

StopBup wrote: Tue Jun 28, 2022 3:42 pm Evo proradio forum.
Obisao sam ga par puta dok nije radio, i pomislio da vise nece raditit, jer Sanela od nedavno ne radi vise u komuni, a ona je najvise, brinula o sajtu.
Drago mi je da ovaj nas forum nastavlja da "zivi". :)
Pozdrav ljudi!
Evo i ja nesto da napisem posle "100 godina".
Sećaš li se jednom slične situacije, Avdija zaboravio da uplati a mi mislili hakeri? 🤣
Da, Senči samo napred 👏👌👍💪
Locked