Oporavak od opijata svih vrsta

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
Dejana9
Posts: 3
Joined: Tue Jun 07, 2022 9:47 am

Oporavak od opijata svih vrsta

Post by Dejana9 »

Ovako, do sada nikom nikada nisam pisala o kakvom sam problemu bila, nadam se da cete me shvatiti..
Moja zavisnost je bio heroin i buprenorfin, malo ovo malo ono... Na zalost..
Zelim da shvate mladji i od mene, i ako imam 23 godine, do nedavno sam se lecila i izlecila od obe stvari, za mn je gori bio bup nego heroin, i ako su isti djavo.
Smrt su i jedno i drugo, mrsavila sam i samo sam pukla.
Rekla sam roditeljima za svoju ovisnost i momentalno krece lecenje od tog trenutka..
Neki nisu svesni da je to uvod u sigurnu smrt, polako ali sigurno, nista lepse nema kad imamo prirodni dopamin.
Zelim srecu da se svi skinu sa ovih s****...
🙂🙂🙂
coolio7
Posts: 22
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:38 pm

Re: Oporavak od opijata svih vrsta

Post by coolio7 »

Buprenorfin je supstituciona terapija i ako se koristi kako treba nije isto što i heroin.
Druga stvar nisi se izliječila, nego trenutno apstiniraš jer si bolesna od bolesti zavisnosti, od koje ćeš biti bolesna čitav život...
Itd itd , imaš 23 godine i nemoj da pišeš o nekim stvarima na način na koji pišeš, jer se radi o nečijem životu, neko ko pročita tvoj post će shvatiti to što si napisala kao činjenicu ili činjenično stanje, a u stvari nije tako. To što osobe koje koriste droge zloupotrebljavaju buprenorfin kao nešto od čega će da se urade, ane kao supstituciju za heroin, i ne vide ga kao liek što i jeste, nego kao novu supstancu to je već njihov problem.
Lijep pozdrav 😉
kabir.fejzic1
Posts: 2
Joined: Wed Jul 20, 2022 5:47 pm

Re: Oporavak od opijata svih vrsta

Post by kabir.fejzic1 »

Dobro drug,da li si ti probao ikada Sub ili Bup,ha?
Ako neznas kako ke kad si na tome i zelis se skinuti pokusaj sa Detoxom.
Ja ga sigurno poznajem i zlo ke bez sumnke ali i lijek u isto vrjeme.Bolje bit smiren mego nervozan.sto se mora nije tesko,kako ke tako je.😯🙌
User avatar
Noop
Posts: 47
Joined: Fri Oct 21, 2022 4:46 pm
Contact:

Re: Oporavak od opijata svih vrsta

Post by Noop »

Zato smatram da ga ne treba dugo koristiti, samo da ublazi krizu od dopa onda neko vrijeme na ad i polako korak po korak u život.
•da li znam kako želim da se nađem...•
Dajana9
Posts: 93
Joined: Tue Mar 22, 2022 1:03 pm

Re: Oporavak od opijata svih vrsta

Post by Dajana9 »

Jeste da nam je nadimak skoro identični, ali potpuno se NE slažem sa tobom🤷‍♀️
Post Reply