Kako je spid unisto snove

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Kako je spid unisto snove

Post by Akkasha Come Back »

Adrijana wrote: Wed Oct 20, 2021 9:15 pm Ljudi...dobro veče
Evo mene opet. Zadnji put sam napisala rečenicu "Da bi mu pomogla uvek, kada bi se nasao na dnu"
To dno je došlo veoma brzo. Zadnjih mesec dana sam bila u kontaktu sa njim, iako sam uletela u neku vezu, samo da ga zaboravim. Jer imam i ja neki problem u glavi, pa ne mogu da "pustim" zavisna sam o jednom porocnom coveku, i psihopati, i sve ovo vreme sam imala neku bolesnu obavezu prema njemu, da li ima da jede, da li je ok...viđala sam ga na ulici, prozborimo koju, zove on da dođem ali nisam. Malo po malo hocemo na kafu...Ali svaki nas susret se završavao svadjom i pricanju o onome sto se desavalo pre 6 meseci. Uglavnom zadnjih mesec dana je poceo da me moli za pare. Nađem mu pekaru on neće. Onda me pre par dana zove i kaže da se trese, da nema da plati kiriju i da ce ga stanodavac izbaciti, da je gladan, i da traži kaiš da se obesi. Ja u sebi kontam MA TRAŽI SAZALJENJE. Ali, mi ga ipak zao...
Ja odem do radnje i kupim mu da jede. Ponesem i 10.000 din...mislim u sebi možda ne, a možda da. Odem tamo kod njega. Znate ono kad se guja najede, pa pocne opet da se kurči...
Ja mu kažem spusti nos, itd...
Kaže jel imas pare.
Ja rekoh ne... uglavnom je popizdeo, srusio me na pod, i počeo da me davi. Ja sam vristala i pocela da gubim dah, udario me je i pocela je da mi curi krv iz nosa. Opet me je stegao za vrat i počeo da me davi. Uleteo je njegov gazda i bukvalno me spasio jer bi me ubio. Ja sam izletela onako krvava i krenula da idem. On za mnom, gurnula sam ga i pljunula, on mi odvalio takvu samarcinu...onda sam zvala policiju. Odvezla nas marica. Dobio je zabranu prilaska do 15 novembra. Dobio je otkaz u stanu, preselio se u park, gde spava na klupi...
Ja sam mu rekla pre 6 meseci kad se kurčio da leti visoko i da ce dno doci veoma brzo.
Nedelju dana ga obilazim u parku, iako mi ne smemo da se vidjamo, meni ga zao...
Dotakao je dno. Smrsao je kao kostur...
I, jedina sam mu ja ostala, svi su ga napustili.
Ja sam u međuvremenu nasla nesto, i upustila se u to, iako nisam nesto bas oduševljena sa njim.
Ali, ja sve vreme mislim o ovom majmunu i nisam mirna uopste. On ceka da ode u da bere jabuke negde, i konta da mu ja dam 5 hiljada za put. Po prvi put u zivotu, imam princip da mu ne dam.
Kad dođem sa posla kupim mu nesto da jede, popije kafu...
Dotakao je dno. Droga vodi samo u dno.
Pročitala sam, ovo kao film.
Ja ne mogu da ti odgovorim jer mazohista nisam, iskreno te ne razumem.
Adrijana
Posts: 43
Joined: Tue Jun 15, 2021 10:43 pm

Re: Kako je spid unisto snove

Post by Adrijana »

Znam... čovek je hteo da me ubije, a ja mu ponekad dam za hranu, cigar itd. Ne razumem ni ja sebe...ali se najezim od pomisli da ce umreti.
Meni je ovo strasno...
Kad legnem da spavam, samo mislim da mu je hladno na klupi...
Ne znam sta da vam kazem...
Nekad mislim, bolje da me je tu noc ubio, nego da gledam sve ovo...
A nekad mi je bio sve na svetu...
kokakola.malboro
Posts: 2
Joined: Wed Feb 02, 2022 2:46 am

Re: Kako je spid unisto snove

Post by kokakola.malboro »

Andrijana mislim da si romantizovala do maksimuma vezu sa psihicki obolelom osobom.
Mislim da u njegovom slucaju nije problem samo droga kao sto mislim da je droga posledica a ne uzrok, taj decko ima ozbiljne mentalne probleme a u svemu tome nazalost I tebi je zdravlje naruseno Iako to ne vidis Zato sto si previse upala u tu petlju pomaganja drugima.
Sada je tebi lose i bilo bi dobro da pomognes sebi tako sto ces popricati sa nekim.
Jedina Istina je da, ma koliko nekog voleli, ne mozemo mu pomoci ako ta osoba ne saradjuje.
Svakako, ljudski je da kupis hranu.
Da li on ima ikoga ko bi preuzeo brigu bar u Tom smislu hrane I osnovnog za njega?
Adrijana
Posts: 43
Joined: Tue Jun 15, 2021 10:43 pm

Re: Kako je spid unisto snove

Post by Adrijana »

Hallo people :D

Ta priča je daleko iza mene. Pre tri meseca se vratio u Bosnu. Tako da on više nije moja briga
Meni je pao kamen sa srca, otisle su i brige, i sve loše sa njim. Ja sam krenula neku novu priču...
Ex mi nekad posalje poruku, jer misli da cu se pomiriti sa njim.
Sve sam to kasnije skontala da ima psihopatsku crtu, tako da samo neka je daleko od mene. Cak sam i kupila i procitala knjigu i procitala na tu temu psihopate...kao da je pisac pisao o njemu.
Knjiga mi je pomogla da otvorim oči o nekim stvarima... tako da sam odavno stavila tacku na to.
Udjem ovde jer me zanima gde je Katarina i da li je ok? Da li je neko čuo nesto o njoj?
Post Reply