O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Srećno i berićetno svima u 2022.-oj. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Liko, ako je iko ovde delovao da se predao to si nekada bio ti.. A gle sad.. Istina je da mi je ovaj recidiv najgori u zivotu, redjala mi se nevolja za nevoljom, nesreca, pa sada ne mogu ni ono malo sto sam davala od sebe, a znas kako mi je kad sebe vidim u teretani koju si omalovazavao, a kako mi je kada vidim sebe sada, pa nemas pojma, prosek- godinu, a mozda i nesto manje ne mogu nista, lagana setnjica, lezarina i to je sve
Komunikacija znaci, pa jbt nisi bar sam, a tako kada krenemo, skroz skrenemo sa poente i odemo na potpuno nebitne stvari i jos se izvredjamo i vise nema smisla, pa mi bude zao i za ono sto sam o sebi uopste i rekla.. To sam htela da kazem
Necu ti ici niz dlaku nja nja, pa nije normalna komunikacija ovde ici niz dlaku, jok udri samo to je tvoj fazon i to je ono pravo, jel? Al’ aj’ Nova godina je, da ne smaram,ja samo cekam ovo vece da se zavrsi da kreteni prestanu pucati, jer su mi psi na nekoj vrsti sedacije
Jbmti svako desavanje koje se pucanjem mora obeleziti
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Aj i ja da se oglasim. Zviznuo sam jesenas kao majmun. Prvo je krenulo "po malo" sa dopom, i završilo se svakodnevno na bupu, i to na velikoj dozi. Prekinuo sam direkt sa nosa, 8-10mg, dnevno, par puta i više. Zavozao sam se bupom oko 2 meseca, svaki dan. Kad sam prekinuo, oribala me takva kriza, da nisam mogao da verujem. Nikad bolesniji u životu nisam bio. Zadnjih 2-3 dana polako popušta, inače sam skoro mesec dana "umirao".
Odbio sam poziv za doček, blejim sam u stanu, peglam se...
Evo nakon mesec dana, krenulo je na bolje.
Eto, toliko od mene, zdravi bili!
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

.
Last edited by Akkasha Come Back on Sat Jan 01, 2022 9:18 pm, edited 2 times in total.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

StopBup wrote: Sat Jan 01, 2022 12:51 am Aj i ja da se oglasim. Zviznuo sam jesenas kao majmun. Prvo je krenulo "po malo" sa dopom, i završilo se svakodnevno na bupu, i to na velikoj dozi. Prekinuo sam direkt sa nosa, 8-10mg, dnevno, par puta i više. Zavozao sam se bupom oko 2 meseca, svaki dan. Kad sam prekinuo, oribala me takva kriza, da nisam mogao da verujem. Nikad bolesniji u životu nisam bio. Zadnjih 2-3 dana polako popušta, inače sam skoro mesec dana "umirao".
Odbio sam poziv za doček, blejim sam u stanu, peglam se...
Evo nakon mesec dana, krenulo je na bolje.
Eto, toliko od mene, zdravi bili!
napisal sam nešto cinično, pa obrisao

valjda ćeš najzad ući u netki program/potražit kontinuiranu profesionalnu pomoć - godinama se više mučiš, i stalno nazaduješ...

nek ti '22. donese istinski boljitak
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by sanela »

Vidim novogodisnji program na forumu, red drame, red cestitki, red muzike, red recidiva... Ja vam zelim da u Novoj Godini budete jaci, stabilniji, iskreniji prema sebi, sa vise razumijevanja prema drugima, a najvise vam zelim zdravlja, mentalnog i fizickog!

Hvala vam na novogodisnjim cestitkama. Vjerujem da niko od vas nije slavio i docekivao Novu u nekim fancy ambijentima. Ako vas tjesi, i ja sam Novu docekala u kucnoj varijanti uz klopu i filmove.

Htjela sam ubaciti sliku, ali su prevelike. Moram se zadavati da ih smanjim, a ne ide mi bas od ruke. Kad sam vec najgora od sviju, da vidite ko vas maltretira 😂😂😂
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

sanela wrote: Sat Jan 01, 2022 2:27 pm Ako vas tjesi, i ja sam Novu docekala u kucnoj varijanti uz klopu i filmove.
isto

briga nas :mrgreen:

sve najbolje u novoj
https://www.youtube.com/watch?v=HXaEAoRUkfE
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

[...
Last edited by Akkasha Come Back on Sat Jan 01, 2022 9:18 pm, edited 2 times in total.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Videcu sta cu, kad me prodje kriza. Prestao sam da "umirem", ali se jos uvek jezim, kijam u rafalima, krce mi creva, slabo spavam, volja u totalnom k... Preksinoc sam spavao samo 2 sata, sinoc hvala Bogu 5. Sad ne mogu bas da razmisljam...
Od juce sam poceo normalno da jedem, inace sam bas imao stomacnih problema.
Smrsao sam preko 5kg, dok sam zesce krizirao...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Makedonec
Posts: 48
Joined: Sun Oct 04, 2020 12:43 am
Location: Macedonia

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Makedonec »

StopBup wrote: Sat Jan 01, 2022 12:51 am Prekinuo sam direkt sa nosa, 8-10mg.
Što na suvo???
Fate whispered to the warrior,
you cannot withstand the storm
and the warrior whispered back,
I AM THE STORM!!!
Post Reply