O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

licaninsasela wrote: Thu Dec 30, 2021 5:25 pm A ti se vec jednom opameti iunormali i prestani isijavati bijes radi svojih trenutno losih odluka. Dokazi sebi da si jaca od te propasti u koju si sad upala. Ne meni debilcini nego sebi.
to je istina, to kaj zboriš, bez dvojbe

no se bojim, kak je toliko teških riječi ovdje u proteklih godinu i pol dana, palo, da sad i kad netko nešto od srca, i istinito, iskaže, il ga više nema tko čut, ili da i oni koji čuju, više ni ne žele slušat...

zaglušujuća tišina, koja prija svojevoljno Osamljenima;

dok prinudno Usamljenima, pak, ona nikad ne donosi dobra...

https://www.youtube.com/watch?v=aGSKrC7dGcY
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

yasujirozu wrote: Fri Dec 31, 2021 12:18 am
licaninsasela wrote: Thu Dec 30, 2021 5:25 pm A ti se vec jednom opameti iunormali i prestani isijavati bijes radi svojih trenutno losih odluka. Dokazi sebi da si jaca od te propasti u koju si sad upala. Ne meni debilcini nego sebi.
to je istina, to kaj zboriš, bez dvojbe

no se bojim, kak je toliko teških riječi ovdje u proteklih godinu i pol dana, palo, da sad i kad netko nešto od srca, i istinito, iskaže, il ga više nema tko čut, ili da i oni koji čuju, više ni ne žele slušat...

zaglušujuća tišina, koja prija svojevoljno Osamljenima;

dok prinudno Usamljenima, pak, ona nikad ne donosi dobra...

https://www.youtube.com/watch?v=aGSKrC7dGcY
Cuj onaj tko hoce ce cuti i razumiti. Onaj tko nece nece. To je tako. Tome sto ti pricas je tako zato sto su ovdje ljudi uglavnom bili zabijeni i druzili se uz kavicu. Tu i tamo neki trzaj i pokusaj, lazni pokusaj nekog skidanja. Nitko od njih nije uspio. I ono sto su pricali uvijek se pazilo sta se pise. Razlog? Da budu manji narkomani nego sto jesi. Da se pokazu u boljem svjetlu nego sto jesu. Da drugima vade mast da su bolji od drugih. Ja i dalje drzim da je ovo samo mozda neka trenutna pomoc kad stvarno neznas sta bi i kud bi ali da se ovdje netko sredi uz pomoc drugih jednostavno ne drzi vodu. Niti ima ovdje kvalitetnih ljudi koji bi trugima pomagali nit ima skolovanig kvalitetnog osoblja. Ne ulazim u to kakav si ti, dobar ili los, nebitno, ali ti ovdje ne trazis pomoc. Netrazim je niti ja. Niti je ocekujem. Drzim i dalje da jedino covjek sam sebi moze pomoci a sve ostalo je sviranje kurcu. Sta ja imam ovdje nekom aninimusu dokazivati kakav sam i dal sam ok. Pa valjda cu to sam sebi dokazati vidjevsi se u ogledalo svako jutro. I dragim ljudima oko sebe. Stvarnim. A za ove virtualne debilcine me ionako boli ona stvar. Nadam se da me u potpunosti razumijes. Dakle, nekog mozda usmjeriti ako pokaze dobru volju da procita tvoje primjer ili necije rijeci. I sve je na njemu. Ostalo je opet svaranje u onu stvar. Tisina.. Dobra je tisina ovdje. U stvarnosti je teska pusiona.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

tvoj konzistentni problem na ovom mjestu, je emotivno unošenje u razgovor s ljudima prema kojima - deklarativno - želiš pokazat ravnodušnost

inzistiraš na tome kaj te boli kurac, no te kurcobolja zaobilazi - mnoge storije te dotaknu ;)

https://youtu.be/BPHjiuhsi20?t=8
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

yasujirozu wrote: Fri Dec 31, 2021 1:04 am tvoj konzistentni problem na ovom mjestu, je emotivno unošenje u razgovor s ljudima prema kojima - deklarativno - želiš pokazat ravnodušnost

inzistiraš na tome kaj te boli kurac, no te kurcobolja zaobilazi - mnoge storije te dotaknu ;)

https://youtu.be/BPHjiuhsi20?t=8
Nazalost. Bio bi mi puno jednostavniji zivot da nije tako.
Znam da je po sabloni, zelim ti sve najbolje u novoj godini. Da ustrajes u svakoj zelji koju naumis u svojoj glavi. Zaista od srca ti to zelim. Poz.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

yasujirozu wrote: Fri Dec 31, 2021 12:18 am
licaninsasela wrote: Thu Dec 30, 2021 5:25 pm A ti se vec jednom opameti iunormali i prestani isijavati bijes radi svojih trenutno losih odluka. Dokazi sebi da si jaca od te propasti u koju si sad upala. Ne meni debilcini nego sebi.
to je istina, to kaj zboriš, bez dvojbe

no se bojim, kak je toliko teških riječi ovdje u proteklih godinu i pol dana, palo, da sad i kad netko nešto od srca, i istinito, iskaže, il ga više nema tko čut, ili da i oni koji čuju, više ni ne žele slušat...

zaglušujuća tišina, koja prija svojevoljno Osamljenima;

dok prinudno Usamljenima, pak, ona nikad ne donosi dobra...

https://www.youtube.com/watch?v=aGSKrC7dGcY
Nije meni ni to problem ako je savet korektan, stvar je u tome sto je loptu spustao on i ranije, pa nastavi sa kurcevitim stavovima, pa trebas biti bas budala da nastavis pricu koja se zavrsava na istom, ali danas da zaobidjemo tu temu
Srecna Nova godina svima
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

xxxana wrote: Fri Dec 31, 2021 11:13 am
yasujirozu wrote: Fri Dec 31, 2021 12:18 am
licaninsasela wrote: Thu Dec 30, 2021 5:25 pm A ti se vec jednom opameti iunormali i prestani isijavati bijes radi svojih trenutno losih odluka. Dokazi sebi da si jaca od te propasti u koju si sad upala. Ne meni debilcini nego sebi.
to je istina, to kaj zboriš, bez dvojbe

no se bojim, kak je toliko teških riječi ovdje u proteklih godinu i pol dana, palo, da sad i kad netko nešto od srca, i istinito, iskaže, il ga više nema tko čut, ili da i oni koji čuju, više ni ne žele slušat...

zaglušujuća tišina, koja prija svojevoljno Osamljenima;

dok prinudno Usamljenima, pak, ona nikad ne donosi dobra...

https://www.youtube.com/watch?v=aGSKrC7dGcY
Nije meni ni to problem ako je savet korektan, stvar je u tome sto je loptu spustao on i ranije, pa nastavi sa kurcevitim stavovima, pa trebas biti bas budala da nastavis pricu koja se zavrsava na istom, ali danas da zaobidjemo tu temu
Srecna Nova godina svima
Bio kurcevit ili ne moj stav ti i dalje imas problem sama sa sobom. Naivno je uopce razmisljati da bi tebi bilo lakse komunicirati da se drugacije postavim a jos manje da bi prihvatila ne moju nego bilo ciju sugestiju. Znas to i sama. Meni iskreno sasvim svejetno jel si ok ili ne, mada mi je krivo sto vidim da si kako vrijeme ide u sve losijoj formi. Mislim da znas to puno bolje i sama i ti jedina znas sa cime se hrvas odnosno nehrvas jer si se predala i prepustila da te losi dani i mjeseci doslovno uniste. Steta jos jednom kazem. Steta. Sta god ti mislila jer to iskreno ili ne. Steta po cetvrti put ti kazem..
sta ti imam zelit srecu za novu godinu kad ti ne zelis biti sretna. Pa eto koracaj ususret 2022 i koracaj 365 iducih dana. Pozz
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

.
Last edited by Akkasha Come Back on Sat Jan 01, 2022 9:19 pm, edited 1 time in total.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

*
Last edited by Akkasha Come Back on Sat Jan 01, 2022 9:19 pm, edited 1 time in total.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

.
Last edited by Akkasha Come Back on Sat Jan 01, 2022 9:19 pm, edited 1 time in total.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

licaninsasela wrote: Fri Dec 31, 2021 9:11 am
...zelim ti sve najbolje u novoj godini. Da ustrajes u svakoj zelji koju naumis u svojoj glavi. Zaista od srca ti to zelim. Poz.
xxxana wrote: Fri Dec 31, 2021 11:13 am Srecna Nova godina svima
sve najbolje u 2022. vama, i svima koji čitaju :)

https://www.youtube.com/watch?v=j9jbdgZidu8
Post Reply