O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

učestvuj lijepo

malo blaže podučavaj tu 13/14g mlađu, koje su krivine

ne đonom - ona ne zna što će od sebe, nisi ti mnogo bolji, no si iskusniji
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Ili citam danas nesto i upadne mi u oko. Prestao sam cugati ali ponekad se zviznem sa tri pive i tri rakije. Tu i tamo doint popusim. Znam da nije dobra marihuana. Tocka. Imam zelju popiti jedno pivo. Tocka. To nije strasno. Tocka. Jedva cekam da prode ova muka s lijecenjem. Tocka. Lijecim se dvije godine. Tocka. Ko god ima ovako razmisljanje i krije se iza svog nadimka ili je naivac ili ovdje zajebava ljude. Tocka. Ja bi mu najrade odgovorio ali mislim da je sve sam rekao.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

nisi dužan to radit, ali je fino pomoć
https://www.youtube.com/watch?v=LnHoqHscTKE
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

yasujirozu wrote: Mon Dec 27, 2021 1:31 am učestvuj lijepo

malo blaže podučavaj tu 13/14g mlađu, koje su krivine

ne đonom - ona ne zna što će od sebe, nisi ti mnogo bolji, no si iskusniji
Ne mogu. Nece od mene cuti nista sto bi ona htjela cuti. Zivot je tezak. To sam ja dobro osjetio. Ali ne dam se. I sad tek imam zelje i htijenja da sam sebi pokazem i dokazem da se moze biti ok. I rastem sam sebi u ocima. Na ispravan nacin. Jedno je zajebancija drugo je stvarni zivot sa stvarnim osobama.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

yasujirozu wrote: Mon Dec 27, 2021 1:34 am nisi dužan to radit, ali je fino pomoć
https://www.youtube.com/watch?v=LnHoqHscTKE
Slazem se. Sto se nje tice na neki svoj nacin sam joj i znao pomoci. I bila he hedno vrijeme dobra. Kad se uhvatila ljudi koji joj idu niz dlaku i koji ju tetose sve je oslo kod nje u krasni penis
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

licaninsasela wrote: Mon Dec 27, 2021 1:32 am Ili citam danas nesto i upadne mi u oko. Prestao sam cugati ali ponekad se zviznem sa tri pive i tri rakije. Tu i tamo doint popusim. Znam da nije dobra marihuana. Tocka. Imam zelju popiti jedno pivo. Tocka. To nije strasno. Tocka. Jedva cekam da prode ova muka s lijecenjem. Tocka. Lijecim se dvije godine. Tocka. Ko god ima ovako razmisljanje i krije se iza svog nadimka ili je naivac ili ovdje zajebava ljude. Tocka. Ja bi mu najrade odgovorio ali mislim da je sve sam rekao.
kužim, mornarac, al svatkome je njegova briga, primat

znaš to, i tu nema gradacije - isto je iz lične perspektive, A U DATOM TRENU, jurit zmajeve ko ti nekad; pljugat, il bit ophrvan netkom drugom ovišnošću

netke ovisnosti su ozbiljnije, ali onome ko je trenutačno u netkoj, ona je TO ZLO
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Nemam takta da se razumijemo. Strog sam i prema sebi. Moram biti. Jedino ako sam strog i netolerantan prema sebi dovodi do pozitivnog rezultata kako za mene tako i za meni drage osobe. Jedini pravi nacin.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

yasujirozu wrote: Mon Dec 27, 2021 1:40 am
licaninsasela wrote: Mon Dec 27, 2021 1:32 am Ili citam danas nesto i upadne mi u oko. Prestao sam cugati ali ponekad se zviznem sa tri pive i tri rakije. Tu i tamo doint popusim. Znam da nije dobra marihuana. Tocka. Imam zelju popiti jedno pivo. Tocka. To nije strasno. Tocka. Jedva cekam da prode ova muka s lijecenjem. Tocka. Lijecim se dvije godine. Tocka. Ko god ima ovako razmisljanje i krije se iza svog nadimka ili je naivac ili ovdje zajebava ljude. Tocka. Ja bi mu najrade odgovorio ali mislim da je sve sam rekao.
kužim, mornarac, al svatkome je njegova briga, primat

znaš to, i tu nema gradacije - isto je iz lične perspektive, A U DATOM TRENU, jurit zmajeve ko ti nekad; pljugat, il bit ophrvan netkom drugom ovišnošću

netke ovisnosti su ozbiljnije, ali onome ko je trenutačno u netkoj, ona je TO ZLO
Naravno. Gledajuc postrance tocno se vidi tko he iskren u svom naumu a tko prodaje maglu. Ako nesto znam znam to viditi. A prodavace magle nisam nikad bas nesto cijenio.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Lika- trece oko
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

xxxana wrote: Thu Dec 30, 2021 7:11 am Lika- trece oko
A ti se vec jednom opameti iunormali i prestani isijavati bijes radi svojih trenutno losih odluka. Dokazi sebi da si jaca od te propasti u koju si sad upala. Ne meni debilcini nego sebi.
Post Reply