Terapija muzikom

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Terapija muzikom

Post by Akkasha Come Back »

Osim što postavljamo muziku, eto mogli smo razmeniti iskustva o terapeutskom delovanju.
Last edited by Akkasha Come Back on Sat Jan 29, 2022 5:49 pm, edited 2 times in total.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Terapija muzikom

Post by Akkasha Come Back »

.
Last edited by Akkasha Come Back on Sat Jan 29, 2022 5:50 pm, edited 1 time in total.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Terapija muzikom

Post by Akkasha Come Back »

🎷
Last edited by Akkasha Come Back on Sat Jan 29, 2022 5:50 pm, edited 1 time in total.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Terapija muzikom

Post by Akkasha Come Back »

Eto vam verzija mene bez Leponexa, sad ćete da poludite od mene, inače sam hiperaktivna bez lekova, Leponex me "držao na lancu" ali ko vam je kriv, tražili ste- gledajte :lol:
Saću vas bombardujem svako jutro u 6 h 😂
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Terapija muzikom

Post by xxxana »

.
Last edited by xxxana on Sun Oct 10, 2021 5:56 pm, edited 1 time in total.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Terapija muzikom

Post by Akkasha Come Back »

[
Last edited by Akkasha Come Back on Mon Oct 04, 2021 8:50 pm, edited 1 time in total.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Terapija muzikom

Post by Akkasha Come Back »

Joj što je slatko magare, nisam mogla da odolim :lol:
❤️🤣 https://youtube.com/shorts/_1UUwGp_YuM?feature=share
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Terapija muzikom

Post by Akkasha Come Back »

Sanela

Znam da sam nešto htela
(Ovo se rimuje :lol: "Sanelaaa, Sanelaaa
Znam da sam nešto hteeeeelaaa)
🎶🎵🎹🎼

Onaj dečko, programer, što se ponudio da DŽABE poboljša i modernizuje forum, najviše bi koristilo muzici sa YouTube, lepo bi se videlo (na drugim forumima se vidi i ne samo da se vidi, već samo pustiš.) Ovako moramo ići tamo-ovamo ne znajući uopšte šta je. Meni se i baterija pregreje.

Možda drugi vole iznenađenja, meni je gubljenje vremena ići na link pa se vraćati, još kilav internet pa dok ponovo učita forum a nekad me i izbaci i onda izgubim želju i da se vratim. Uglavnom linkove zbog toga i ne otvaram.

Senči, DŽABE, ju-huuu? Što nećete vi tamo u upravi? Dobro, neću da zabadam nos, ali koliko god da sam razmišljala ne vidim što ne biste odobrili, jedini logičan zaključak je da vas ne zanima jer nas je malo, ali opet moram da kažem ovu našu omiljenu reč turskog porekla što nigde sem na Balkanu nema: ĐABEEEEE :lol:

Jesam luda. Laku noć, forume.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Terapija muzikom

Post by sanela »

Nema veze sto je dzabe, admin se ne moze dati svakome, jer ima pristup svim postavkama foruma. Tog decka ne poznajem licno i nemam pojma kako moze (zlo)upotrijebiti podatke s foruma.
Vidjecu s Avdijom moze li se napraviti neki upgrade foruma ili nesto slicno...
Post Reply