O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Tamara86
Posts: 275
Joined: Sun Oct 16, 2016 6:27 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Tamara86 »

Gdje su Frajla i Ninocka? Bupe, nista ja ovo ne kontam, ja upala opet poslije godinu, pa de nek' mi neko ukratko objasni oko cega se vas dve svadjate na forumu za podrsku u oporavku? Ako vam nije tesko. Hvala
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

Tamara86 wrote: Tue Sep 14, 2021 11:29 am Gdje su Frajla i Ninocka? Bupe, nista ja ovo ne kontam, ja upala opet poslije godinu, pa de nek' mi neko ukratko objasni oko cega se vas dve svadjate na forumu za podrsku u oporavku? Ako vam nije tesko. Hvala
👍

Dobro da je još neko sem mene počeo da ističe da je ovo forum za podršku u oporavku. Nek ti objasni neko drugi jer ja ne umem. U suštini znaš kada grudvica snega počne da se kotrlja i postaje sve veća, na kraju se ne može zaustaviti? Tako nekim tokom je krenulo i jbg sad.
User avatar
Tamara86
Posts: 275
Joined: Sun Oct 16, 2016 6:27 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Tamara86 »

Kontam, ne slazete se, imate razlicito vidjenje situacija, misljenja...Malo je forum i zamro, ali nije da pametujem nesto, ali kad se ne slazem s nekim, napisem svoje misljenje, a to ignorisem. Mislim da je tako najbolje, jer smo tu da podrzavamo jedni druge. Procitala sam dosta tvojih postova, cinis mi se kao pametna osoba, mene nije bilo neko vrijeme, ja kako sam prestala sa subom, nekad upadnem, pa me nema po godinu, ali uvijek kazem da mi je ovaj forum pomogao jako. Ljudi neki. Pomoglo mi je sad samo citanje tvojih postova sta citas, i kontam se sta nisam od toga procitala i sta cu uzeti i procitati :) Hocu reci, iz svakog posta izvucem dobro nesto, ako ne mogu preskocim ga, napisem svoje i idemo dalje. :)
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Tamara86 wrote: Tue Sep 14, 2021 11:29 am Gdje su Frajla i Ninocka? Bupe, nista ja ovo ne kontam, ja upala opet poslije godinu, pa de nek' mi neko ukratko objasni oko cega se vas dve svadjate na forumu za podrsku u oporavku? Ako vam nije tesko. Hvala
Gde si bre Tamaro, lave? :)
Ma nista, glupost neka, veruj, ni ne zelis da znas detalje...

Ma svadjaju se zbog mene. Ja se lozim na Xxxanu, a Akkasha na mene, pa dodje malo do incidenata hahaha. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Tamara86
Posts: 275
Joined: Sun Oct 16, 2016 6:27 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Tamara86 »

Pa cek, ako je tako Bupe, na koga cu onda ja da se lozim? :) Sta ja onda radim ovde, voajerisem? :D
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Ma zezam se. U glavnom, dolazilo je ovde do svadja.

Neka ozbiljna prica se nije odavno odrzala.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Viktor89 »

Tamara86 wrote: Tue Sep 14, 2021 11:29 am Gdje su Frajla i Ninocka? Bupe, nista ja ovo ne kontam, ja upala opet poslije godinu, pa de nek' mi neko ukratko objasni oko cega se vas dve svadjate na forumu za podrsku u oporavku? Ako vam nije tesko. Hvala
Verovatno vode svoje živote u odnosu na nas i naše forumske cure ovde.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Isto sam pomislio. Mada pisala je Frajla ovde dobrih 6 godina, Ninocka 4.

Doci ce vreme kad cemo se i mi povuci, mozda obici po nekad forum...

Ok je forum. Sto se mene tice, dobro je posluzio svrsi, ali mislim da moze jos.

Verovatno ce nas pomenute dve, ili bar jedna od njih, ponovo obici, nadam se onako usput.

Pozdrav za Ninu i Frajlu!
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Viktor89 »

Ne ide znanje bez dela. Možda se može reći da je znanje upozoravajuće onome što prethodi svrsi. Ne znam kako posmatraš. Sa svim pokupljenim znanjem koje delimo među sobom čovek zgreši na delu. Mi smo, pak, ovde i ne radi se više od baljezganja po forumu i ko će koju pametnu reći. Problem na kvačilu. Jasno svima. Razlika je u razumevanju ispisanih reči i shvatanju u celosti.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

Viktor89 wrote: Fri Sep 17, 2021 12:02 pm Ne ide znanje bez dela. Možda se može reći da je znanje upozoravajuće onome što prethodi svrsi. Ne znam kako posmatraš. Sa svim pokupljenim znanjem koje delimo među sobom čovek zgreši na delu. Mi smo, pak, ovde i ne radi se više od baljezganja po forumu i ko će koju pametnu reći. Problem na kvačilu. Jasno svima. Razlika je u razumevanju ispisanih reči i shvatanju u celosti.
Kakvo sad "kvačilo"?
Ti si ili genije pa pišeš asocijativne postove namerno ili samo znaš kako se zoveš i više ništa.
Boriš li se? Imaš sve poroke, pa pitam. Zvučiš k'o da si puk'o, ništa o sebi ne pišeš, msm, ok su konstruktivne kritike ali iskreno šta ja da ti odgovorim kad mi kažeš "Boriš se sama sa sobom, kladio bih se na iks", e pa nisi bio u pravu, nije "nerešeno", ja smanjila "Leponex" na četvrtinu tablete. Nekog pomaka ima. A i da je sve isto, bolje nego unazad.
Bolje ler nego rikverc.
Post Reply