SVAKODNEVICA, opšte stvari, sve i ništa

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by sanela »

Idu kokice Viktore, ali vidim da si se i ti upecao na pricu. ;)
Ovo je kao neki deja vu.... :roll:
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

Ja počinjem iz početka.
Ako si ti, prvo kao moderator i bog otac sajta dala Stopu drugu šansu, ne vidim zašto ne bismo mi. Loše je počelo, ali eto "Gorski vijenac" izvadi stvar :mrgreen:

Ja sam inače baš tužna i možda sam trebala to na "Emocije", ali neka.
Neka mi molim vas što više vas kaže nešto ...utešno ili otkud znam. Nešto.

Živim sa majkom, to znate. Za javnost divna žena, prema meni isto ok.

Šta je problem? Nećete verovati da je meni to problem.

Krenem na posao neki (privremeno, menjam kondenzatore na starim modelima TV a, nebitno totalno) i zaboravim masku.
Uđem u stan i čujem majku kako oduševljeno govori nekome: "Jaoooo, pa kad si došao?"
Zastanem da prisluškujem, nije lepo, znam, ali moja majka ni o jednom bratu lepo ne priča, samo loše.
Ja i pomislim da je jedan od braće i bingoooo! Jeste.
Đubrad dvolična su svi oni.

Problem: osećam se kao đubre najveće, isto kao kad dođe otac i vidim ih zajedno, te ljude zbog kojih mi postaje jasno šta znači reč "polusvet", toga ni na ulici nije bilo, sve svakom u lice i ćao.

Nije mi ni do čega. Idem da uzmem lemilicu i da ne razmišljam. Popila sam flašu piva od pola litre. A ne pijem.
Eto, koliko čoveka pogode neke stvari.

I onda pomislim na forum, ma mi smo svi zlato ovde. Bolji ste svi od one gamadi koje me napraviše.
Majku ne mogu u ovom trenutku ni da zamislim, zgadila mi se. Idem da radim.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

Akkasha Come Back wrote: Fri May 28, 2021 4:03 pm Ja počinjem iz početka.
Ako si ti, prvo kao moderator i bog otac sajta dala Stopu drugu šansu, ne vidim zašto ne bismo mi. Loše je počelo, ali eto "Gorski vijenac" izvadi stvar :mrgreen:

Ja sam inače baš tužna i možda sam trebala to na "Emocije", ali neka.
Neka mi molim vas što više vas kaže nešto ...utešno ili otkud znam. Nešto.

Živim sa majkom, to znate. Za javnost divna žena, prema meni isto ok.

Šta je problem? Nećete verovati da je meni to problem.

Krenem na posao neki (privremeno, menjam kondenzatore na starim modelima TV a, nebitno totalno) i zaboravim masku.
Uđem u stan i čujem majku kako oduševljeno govori nekome: "Jaoooo, pa kad si došao?"
Zastanem da prisluškujem, nije lepo, znam, ali moja majka ni o jednom bratu lepo ne priča, samo loše.
Ja i pomislim da je jedan od braće i bingoooo! Jeste.
Đubrad dvolična su svi oni.

Problem: osećam se kao đubre najveće, isto kao kad dođe otac i vidim ih zajedno, te ljude zbog kojih mi postaje jasno šta znači reč "polusvet", toga ni na ulici nije bilo, sve svakom u lice i ćao.

Nije mi ni do čega. Idem da uzmem lemilicu i da ne razmišljam. Popila sam flašu piva od pola litre. A ne pijem.
Eto, koliko čoveka pogode neke stvari.

I onda pomislim na forum, ma mi smo svi zlato ovde. Bolji ste svi od one gamadi koje me napraviše.
Majku ne mogu u ovom trenutku ni da zamislim, zgadila mi se. Idem da radim.
P.S. da i ovo me tolike godine "jede"
Sa njom sam u stanu- zašto me nije izbacila?
Zato što:
1. Ne može
2. Plaši me se (čula sam je pre, dok sam bila narkomanka kako je pričala prijateljici kako je neka tamo narkomanka ubila svoju kevu)
3. "Šta će reći svet" zaboga, pa ovako ispada divna žena.

E, šta trezan misli, pijan govori, pijana nisam ali nisam ni trezna.

I... KONAČNO ovo više da izbacim iz sebe.
Žao mi je što odgovore nikada neću dobiti. Mada, život je čudo, ko zna šta sutra donosi a možda mi je i bolje da ne znam.

Ne znam koliko sam uopšte jasno objasnila. Ionako ne možete da mi pomognete. To mi je slaba tačka.

Znam da ima roditelja koji svoju decu ne samo da ne vole nego čak mrze.
Ja sam podozriva, oprezno živim 10 poslednjih godina, sve progutam i prećutim, dokazala sam i jebenim komšijama i muriji da sam skroz ok, možda moja majka nije reagovala sve te godine čekajući da ja sama napravim sranje pa da zove policiju, otac je verovatno mislio da ću kao i pre da se na prvu svađu pokupim i odem, e pa i on se zajebao, od kada mi je advokat objasnio moja prava, samo je žalosno što je uopšte došlo dovde.
Žalosno je što sam se rodila.

Boli me glava, inače ne pijem.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Fri May 28, 2021 4:03 pm Ja počinjem iz početka.
Ako si ti, prvo kao moderator i bog otac sajta dala Stopu drugu šansu, ne vidim zašto ne bismo mi. Loše je počelo, ali eto "Gorski vijenac" izvadi stvar :mrgreen:
Akkasha, ne treba meni nikakva "druga šansa", ja sam ranije objašnjavao, branio se od neosnovanog napadanja u glavnom, znam da nisam trebao, ali šta je tu je, a ovo sinoć/jutros je bilo nešto drugo, ono sa Viktorom i porukama, branio sam svoju čast/dostojanstvo, jer mi je naravno bitno da sa bitnim mi članovima ovde ostanem na čisto.

Što se tiče odnosa u familiji o kojima si pričala, stvarno nemam šta puno da kažem, jer kod mene nije bilo takvih problema. Kod nas nije čak bilo varnica ni oko podele nasledstva, ni sa tatine, ni sa mamine strane, komotno mogu da kažem da su mi uža i šira familija normalne, i dobro funkcionišemo, bez pričanja "iza leđa".
Viktor89 wrote: Fri May 28, 2021 12:13 pm
Pogrešno sam ga shvatio za ovo što se očajnički pere. Zašto se pere? Tu treba da stavi prst na čelo.
Ne, ja se nisam prao, branio sam samo svoju čast.
Pereš se ti. Kako nisi shvatio da si me "pogrešno shvatio" kad sam sa ona 2 posta detaljno objasnio o čemu se radi? Na oba moja posta si odgovorio u svom stilu, držeći se potpuno iste priče kao i u napadu. Kako tada nisi napisao da si me "pogrešno shvatio"?
Tek kad je Xxxana shvatila o čemu se zapravo radi, tad si i ti "shvatio".

P.s. Ništa ljudi, definitivno završavam priču o ovome, što je prosto trebalo da bude isterano do kraja.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

Hvala, Stope za komentar. Ne može mi pomoći jer je kao prvo nemoguće objasniti na internetu tako nešto. Teško bi bilo i uživo. Ali nisam se iskreno nadala nikakvom komentaru ni od koga, pa hvala ti makar na trunki pažnje.

Nisam mislila "druga šansa tebi" nego prosto "druga šansa svima nama" za sebe konkretno kažem - počinjem sa tobom kao da te prvi put u životu vidim, odbacujem sve zaključke jer stvarno ne znam više šta je ispravno a šta pogrešno, pa zbog toga odbacujem SVE. U tom smislu "iz početka".
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

Tačno i to, neke stvari su trebale da budu "isterane do kraja".

Jebiga sad, mnogo ljudi se loži na svađe. Zna se kako to ide, po forumima, čoporativno se napadne jedna osoba i ako ignoriše, ok, ako počne da se pravda tako kao ti bude još gore. Garantujem da su im "kokice" sad zastale u grlu :x
Ovo nije očekivao niko, haha.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Fri May 28, 2021 6:15 pm Tačno i to, neke stvari su trebale da budu "isterane do kraja".

Jebiga sad, mnogo ljudi se loži na svađe. Zna se kako to ide, po forumima, čoporativno se napadne jedna osoba i ako ignoriše, ok, ako počne da se pravda tako kao ti bude još gore. Garantujem da su im "kokice" sad zastale u grlu :x
Ovo nije očekivao niko, haha.
Pisao sam već, nije ni moja reč onda bila bezgrešna, nisam bio dovoljno iskren.

Ne treba se više na to vraćati.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Viktor89 »

Akkasha Come Back wrote: Fri May 28, 2021 6:15 pm Tačno i to, neke stvari su trebale da budu "isterane do kraja".

Jebiga sad, mnogo ljudi se loži na svađe. Zna se kako to ide, po forumima, čoporativno se napadne jedna osoba i ako ignoriše, ok, ako počne da se pravda tako kao ti bude još gore. Garantujem da su im "kokice" sad zastale u grlu :x
Ovo nije očekivao niko, haha.
Ne znam o čemu ti?
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

Viktore, nisam na tebe aludirala uopšte, kažem da ovi gosti što nas čitaju sigurno su se "zagrcnuli kokicama" jer sam ja odreagovala totalno drugačije od očekivanog. U vezi Stopa.

Vidiš li koliko je drugačiji kad mu se priđe ljudski?

To sam mislila.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by xxxana »

Naravno da je drugaciji, cim izgladi odnose, bice srecan kao malo dete, a postovi ce mu pucati od smajlica kezom razvucenih, nista bez 5, samo nek’ je sareno
Ja ne vidim da je on drugaciji, pridji mu ljudski, iskoristice to, jer mu tako odgovara
Zasto bi njemu trebalo ljudski da se pridje? Neka kaze on.. Koji to problemi njega muce da bi mu se tako prilazilo?
Pisemo duze vreme ovde, paznja koja njemu treba pravi budalama one koji mu je daju, jer ljudi su imali iskustva, ne tako prijatna, a njemu je do price i samo do price
Necu da kvarim i da se ovo shvati kao neki napad, ako mozes idi tako, shvatices to i sama
Recimo tema koju pominje o cigaretama, covek je bio u recidivu, drogirao se, pita me o prestanku pusenja, ja mu pisem ljudski sta mi se desava bez cigareta i koliko se mucim, koliko ne spavam, kako bih zapalila i on tu nastavlja pricu, a drogira se i zabole ga, a ja str. bez icega tada, pa brate.. I onda nakon nekog vremena kaze da je tada bio u recidivu, pa sta tu ispadnes drugo nego budala
Post Reply