EMOCIJE

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: EMOCIJE

Post by xxxana »

Viktor89 wrote: Fri May 07, 2021 9:02 pm
Ljubavni čaj wrote: Fri May 07, 2021 5:25 pm
Viktor89 wrote: Wed May 05, 2021 2:05 pm
Tekst je ispravan i svaka vam čast kako ste shvatili zavisnost sa tačke nekoga ko to nije, ali ja nisam nikome na grbači.

Razumem da je teško živeti sa zavisnikom.
Gospodine Viktor,
da Vas korigiram ako netko sa sličnim problemom čita tekstove, odnosno Vaše misli. Na "leđima" ili kako Vi kažete na "grbaći", ne podrazumijeva se financijski nego duhovno, moralno i osjećajno.
Doista je s Vaše strane jadno i bijedno pominjati termin na "grbaći", a znajući da ste svojim postupcima i djelima uništili psihički sve oko sebe.
Također, vrlo olako ovdje priznajete svoju ovisnost, a nemajući hrabrost to reći onima kojima bi trebali, a sve osobe kojima je stalo do Vas i dalje strepe od Vašim budućih postupaka i dijela. Da imate imalo moralnosti i karaktera davno biste bili na liječenju uz potporu Vaših najmilijih.
Morate razumjeti da su jedno riječi, a drugo djela. Djelima se pokazuje i dokazuje da je Vama stalo do Vaše familije.
Da se život sastoji samo od materijalnog i financija mislite li da bi ljudi živjeli sa ovisnicima ili bivšim ovisnicima.
Ljubav, gospodine Viktor. Ljubav...
Ne morate me ispravljati, nisam tako mislio, a ni napisao. Što su pokušavali da mi pomognu - pokušavali su. Posebno majka, koja je sa mnom prošla i kroz proces lečenja 2 godine. Komplikovano je. Retko se čujemo. Čujem se sa rođacima češće, nego sa majkom. Odnosi su zahladneli od kada sam upao u isto.
Viktore, mozda se sa nekim rodjacima cujes iz nekog razloga
Kada bi otac bio u inostranstvu u mojim losim trenutcima, moja majka je nagovarala nekog bliskog rodjaka da me zove, da dolazi da prica sa mnom, kada ona sa mnom ne moze da prica, a ni da izadje na kraj, zbog mojih reakcija
Ja sam samo sa ocem mogla da razgovaram, a tog rodjaka sam volela najvise od svih rodjaka i mislila je da ce tako nesto uspeti
U nekim trenutcima, bilo je tu par njih i svako je nesto pokusavao, a meni je to jako smetalo i nisam shvatala na pravi nacin sta je majka pokusavala
Mozda bi trebao razmisliti
Znam da silom ne ide, ali ako zelis normalan kontakt sa majkom, mozda bi trebao obratiti paznju na pricu izmedju tebe i rodjaka
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: EMOCIJE

Post by Viktor89 »

xxxana wrote: Fri May 07, 2021 10:51 pm
Viktor89 wrote: Fri May 07, 2021 9:02 pm
Ljubavni čaj wrote: Fri May 07, 2021 5:25 pm

Gospodine Viktor,
da Vas korigiram ako netko sa sličnim problemom čita tekstove, odnosno Vaše misli. Na "leđima" ili kako Vi kažete na "grbaći", ne podrazumijeva se financijski nego duhovno, moralno i osjećajno.
Doista je s Vaše strane jadno i bijedno pominjati termin na "grbaći", a znajući da ste svojim postupcima i djelima uništili psihički sve oko sebe.
Također, vrlo olako ovdje priznajete svoju ovisnost, a nemajući hrabrost to reći onima kojima bi trebali, a sve osobe kojima je stalo do Vas i dalje strepe od Vašim budućih postupaka i dijela. Da imate imalo moralnosti i karaktera davno biste bili na liječenju uz potporu Vaših najmilijih.
Morate razumjeti da su jedno riječi, a drugo djela. Djelima se pokazuje i dokazuje da je Vama stalo do Vaše familije.
Da se život sastoji samo od materijalnog i financija mislite li da bi ljudi živjeli sa ovisnicima ili bivšim ovisnicima.
Ljubav, gospodine Viktor. Ljubav...
Ne morate me ispravljati, nisam tako mislio, a ni napisao. Što su pokušavali da mi pomognu - pokušavali su. Posebno majka, koja je sa mnom prošla i kroz proces lečenja 2 godine. Komplikovano je. Retko se čujemo. Čujem se sa rođacima češće, nego sa majkom. Odnosi su zahladneli od kada sam upao u isto.
Viktore, mozda se sa nekim rodjacima cujes iz nekog razloga
Kada bi otac bio u inostranstvu u mojim losim trenutcima, moja majka je nagovarala nekog bliskog rodjaka da me zove, da dolazi da prica sa mnom, kada ona sa mnom ne moze da prica, a ni da izadje na kraj, zbog mojih reakcija
Ja sam samo sa ocem mogla da razgovaram, a tog rodjaka sam volela najvise od svih rodjaka i mislila je da ce tako nesto uspeti
U nekim trenutcima, bilo je tu par njih i svako je nesto pokusavao, a meni je to jako smetalo i nisam shvatala na pravi nacin sta je majka pokusavala
Mozda bi trebao razmisliti
Znam da silom ne ide, ali ako zelis normalan kontakt sa majkom, mozda bi trebao obratiti paznju na pricu izmedju tebe i rodjaka
Koliko sam spavao. Strašno.

Nije to. Pokušavali su da te spreče. Živiš sa roditeljima. Prolazio sam kroz slične stvari. Nije isto kada živiš samostalno. Telefonski pozivi ne vrše nikakvu vrstu pritiska. Mogu da se javim, mogu da se ne javim.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: EMOCIJE

Post by Akkasha Come Back »

@Ljubavni čaj- da "prebacite" Viktora i xxxanu u realnost, znate šta bi bilo?
Xxxana bi počela da se prenemaže, Viktor bi je "sastavio" sa obe šake.

Nisam ništa "glumila" nego nisam imala šta da kažem.
Čuj, loša majka, pa zovi omiljenog rođaka trte mrte
samo sa ocem razgovara- :roll: ma, batine vama trebaju. Sad mi je jasno što si imala takvo iskustvo da te dečko udari. I još se žališ, udario te jednom.
Viktor bi pod sa tobom obrisao, da vidiš šta su batine.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: EMOCIJE

Post by Viktor89 »

Ne znam zašto ti je trebao ovakav post, Akkasha. Tvoja stvar. Gospođa je htela da kaže da bi nas to odvelo u zajedničku zavisnost.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: EMOCIJE

Post by Akkasha Come Back »

Viktor89 wrote: Sat May 08, 2021 3:19 pm Ne znam zašto ti je trebao ovakav post, Akkasha. Tvoja stvar. Gospođa je htela da kaže da bi nas to odvelo u zajedničku zavisnost.
Nemoj pogrešno da me shvatite, ne opravdavam ja tog njenog bivšeg što je udario, nema opravdanja da neko tuče ženu/devojku, ALI jednostavno ja vas tako vidim, doživljavam. Sorry.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: EMOCIJE

Post by xxxana »

Akkasha Come Back wrote: Sat May 08, 2021 2:46 pm Sad mi je jasno što si imala takvo iskustvo da te dečko udari. I još se žališ, udario te jednom.
Shvatila sam ja tebe ovde dobro, sada to opravdaj
Komentar ti je bio nista drugo nego prozivanje mene
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: EMOCIJE

Post by Akkasha Come Back »

Meni da počne tako da se prenemaže, jebeš mi sve, ne verujem da bih iskulirala.
Zato ja žene nisam nikad puštala u stan. I bila sam neumoljiva po tom pitanju. Nisam luda, em da mi histeriše, glumata, prenemaže se, em još posle da u muriji otpeva pesmu posle pretnje za šamar.
Izvini ako tebe pogrešno vidim, ali mogu da se kladim da bi i tebi prekurčilo, prosto stvarno ima devojaka koje bi trebalo da se zapitaju zašto ih svi živi udaraju, pustimo sad feminizam i ta sranja, ako izazivaš u svakom poriv da te udari, mačko stavi malo prst na čelo.

(Sad će Senči da me banuje zbog ovog )
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: EMOCIJE

Post by xxxana »

Akkasha Come Back wrote: Sat May 08, 2021 4:05 pm Meni da počne tako da se prenemaže, jebeš mi sve, ne verujem da bih iskulirala.
Zato ja žene nisam nikad puštala u stan. I bila sam neumoljiva po tom pitanju. Nisam luda, em da mi histeriše, glumata, prenemaže se, em još posle da u muriji otpeva pesmu posle pretnje za šamar.
Izvini ako tebe pogrešno vidim, ali mogu da se kladim da bi i tebi prekurčilo, prosto stvarno ima devojaka koje bi trebalo da se zapitaju zašto ih svi živi udaraju, pustimo sad feminizam i ta sranja, ako izazivaš u svakom poriv da te udari, mačko stavi malo prst na čelo.

(Sad će Senči da me banuje zbog ovog )
O cemu ti pises budaletino?
Imala sam jedno iskustvo, lagano u poskocima
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: EMOCIJE

Post by Viktor89 »

Akkasha, pobrisala si postove gde si pisala o tome da ona mene vrti oko malog prsta. Odluči se. Ovo i jeste klasična ptozivka i jako ružno sa tvoje strane.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: EMOCIJE

Post by Viktor89 »

xxxana wrote: Sat May 08, 2021 4:07 pm
Akkasha Come Back wrote: Sat May 08, 2021 4:05 pm Meni da počne tako da se prenemaže, jebeš mi sve, ne verujem da bih iskulirala.
Zato ja žene nisam nikad puštala u stan. I bila sam neumoljiva po tom pitanju. Nisam luda, em da mi histeriše, glumata, prenemaže se, em još posle da u muriji otpeva pesmu posle pretnje za šamar.
Izvini ako tebe pogrešno vidim, ali mogu da se kladim da bi i tebi prekurčilo, prosto stvarno ima devojaka koje bi trebalo da se zapitaju zašto ih svi živi udaraju, pustimo sad feminizam i ta sranja, ako izazivaš u svakom poriv da te udari, mačko stavi malo prst na čelo.

(Sad će Senči da me banuje zbog ovog )
O cemu ti pises budaletino?
Imala sam jedno iskustvo, lagano u poskocima
Ignoriši.
Post Reply